Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_mewa

Do 40 jeden krok

Polecane posty

Witam wieczorkiem :-) Samotna ... Brzmi super, ale przyjdzie nam z majteczek dobrowolnie wyskoczyć... idzie noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koneser:) To najprawdziwsza prawda :D Lara ;) Nie wyskoczę dzisiaj z majtek :O Samotna noc mnie czeka,ale sobie założę zwiewne,czerwone koronki i poczuję się lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyskoczę dla własnej wygody... A potem długa, bordowa satyna po mnie spłynie...rozcięta gdzie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusicie dziewczyny Lara smigam cos zjesc odezwiesz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koneserze.... Nawet jeśli ogród pełen róż kuszących zapachem...nie wszystkie wylądują w kryształowym wazonie, choć pachnie każda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Laro, że zaczynasz wieczór poezji - a gdzie świece i dobre wino? No dobra - ty świece a ja lecę do Biedronki po winko :P zrobimy nastrojowe klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są świece, kobiety i śpiew... !!! Tylko kieliszki puste! "Wina, wina, wina dajcie...." !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna :-) Jeśli uruchomię tę machinę, to klękajcie narody !!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeżeli faktycznie mamy wyobraźnie i potrafimy ją wykorzystać - nawet wina nie trzeba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalewaj Koneserze;) Dzisiaj wieczór tylko wyobraźnia mi została:P Nigdy mnie nie zawiodła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Machina ruszyła !!!! Koneserze nie wrzucaj lodu !!! Nim ochłodzimy wszystko oprócz gardeł... :-P Samotna ! Wino się leje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino z lodem? niedopuszczalne - tylko o 2 stopnie Celsjusza poniżej temperatury otoczenia :) No chyba, że otoczenie mocno staje się "gorące" - ale wówczas już wina najczęściej brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy otoczenie płonie...najlepsze są kostki lodu...w ustach... A usta na gorącej powierzchni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiję i ja.żal was...non stop cafe.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemłody Werter
Zaczeło się górnolotnie ... "Może wypowiedzą się osoby,które tak jak ja dobiegają do 40.Można chyba napisać,że czterdziestka to taki półmetek życiaoczko.Nasuwają się refleksje,sięganie pamięcią wstecz...Czy jesteście zadowoleni,spełnieni?" ....by po szybkiej chwili przejść do sedna "Czuję w sobie dziwkę,która się obudziła z uśpienia.Chciałabym być zdominowana,ale tak mocno". Wybaczcie mi moją ironię, ale my chłopcy przechodzimy to w wieku 15-18 lat z tą różnicą, że to my chcemy dominować więc znamy ten ból i się z Wami w nim łączymy :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poka Mewka fotę:P Jest na czym oko zawiesić?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie :-) Samotna... coś ściemniasz,złociutka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×