Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wilena

Znacie to spojrzenie które rzuca Wam mąż gdy ma ochotę na seks

Polecane posty

Po 24 latach małżeństwa mój mąż zaczął mieć dużo większą ochotę na seks. Niż jak zaraz po ślubie. Robimy to naprawdę bardzo często. I on nic nie bierze na..... Po prostu dużo sportu, praca wymarzona, jest zdrowy silny i cholernie przystojny. Zapotrzebowanie u niego duże. Ja jestem w stanie go zaspokoić. W końcu jestem młodsza. Ale nie chcę być dla niego maskotką do łóżka. Z drugiej strony jak ja nie będę, może sobie kogoś na boku znaleźć. Dodam, że jesteśmy bardzo dobrym małżeństwem. Teraz warunki sprzyjają bo mieszkamy sami, dzieci dorosłe, o pracę się nie martwimy, finansowo jest dobrze. Tylko, że jemu prawie codziennie o to chodzi żeby wieczorem... A ja nie umiem odmówić. On się ogóle nie musi bardzo starać. I co to o mnie świadczy jako o żonie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kregi zborzowe
znamy od razu wyciagam ksiazeczke czekowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, co o mnie świadczy jako żonie? No nic, lepiej, żeby jakąś dziwkę posuwał nie? Od tego ma żonę, żeby z nią to robić. Powinnaś się cieszyć, że tak na niego działasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu ja mu na wszystko pozwalam. On wieczorem przychodzi zanim się ogarnie wykąpie. To ja już prawie zasypiam na sofie bierze mnie na ręce zanosi do sypialni. I robimy to co on chce. Oczywiście nic na siłę. Rozumie kiedy nie mogę. Ale najczęściej ja się zgadzam. Tak na ogół to ja mam swoje zdanie i w życiu on mnie nie dominuje. Ale w łóżku to on zawsze musi być górą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Ale nie chce żeby mnie jak taką panienkę traktował. I ja mu mówię co mi nie odpowiada. Bo dla niego zawsze jest tradycyjnie, mocno,ostro. W pozycjach gdzie on dominuje. Czasem to rzeczywiście nie jest przyjemność dla mnie tylko małżeński obowiązek. Tym bardziej że on mi ciągle mówi tego nie rób, tak robią d****** Dla niego żona w łóżku ma być jak dama i uległa królewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mógłby mi chociaż czasem kwiaty kupić. Albo przy innych wziąć za rękę i okazać, że mnie kocha. Wtedy było by mi wiele lepiej. Gdyby mnie pochwalił, dał jakikolwiek komplement. A on nie. Przykład był sylwester byliśmy na balu. Cały dzień włożyłam w przygotowania. Naprawdę dobrze wyglądałam, bo inni pochwalili a on nie. Tak samo jest ze wszystkim. Ale komentarze w łóżku stylu: za duży stanik nałożyłaś, to umie powiedzieć. Dlatego czuję się jako żona niedoceniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×