Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradzona

Polecane posty

Gość gość

Czy wybaczyć zdrade chłopakowi ? jestem w 4 miesiącu ciazy , nie układało nam się trochę z chłopakiem przez pierwszy trymestr sama siebie nie poznawalam ,zrywalismy itp bo on mowil że nie chce siedzieć w domu cały czas itp jak chciał isc na impreze sam to specjalnie się że mna klucil , później zaczęliśmy rozmawiac i to dużo dało (to były moje wrażenia ) na swieta on bez słowa wyjechal do rodziny , stwierdziłam że to koniec nie dam się więcej i przestalam się odzywac ani smsow ani tel nic . dzwonil co ok drugi dzień ale nie odbierałam jednak w sobote nie wytrzymalam i za jego namową pozwolilam mu wrócić do siebie do domu . weekend był swietny aż dziś dowiedziałam się że przez ten czas kiedy się nie odzywalam on znalazl "pocieszenie " spotykal się z koleżanka z pracy :-( co mam zrobić ? wróci wieczorem do domu i jak zareagowac ? on jeszcze nie ma pojęcia że wiem o tym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co robić :-( ! kocham go ale nie mogę znieść myśli że dotykal inna kobiete itp ! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie ta twoja kolezanka tyle problemow mu nie robila,tylko szybko uda rozsuwala i pipcie podkladala a jemu to pasowalo,i jeszcze nie raz mu to spasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowil mi że w łóżku jest mu ze mna najlepiej na świecie itp ... bo nie musi się ograniczać czy coś tam ... Ehh mam dość :-( powiedzcie wybaczyc mu czy skonczyc to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tero to już pupa blada albo sama wychowasz dziecko albo razym z nim ale pamientaj dziecko powinło miec dwoch rodziców normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie chodzi nawet o dziecko ale czy wy byscie wybaczyly coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przeciesz mu nic go nie ubylo a ze oprocz mnie jeszcze jakas przerzal to tylko wieksze doswiadczenie ma i moze teraz ja na tym skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciągnij mu to będzie z tobą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie , nie ubyło go . A i jest bardziej doświadczony .:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak bym swojemu facetowi tyle dawala co ty to juz dawno bym go nie miala,bo pierwszego tak stracilam ze mu slabo obciagalam,a jeszcze slabiej uda rozsuwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sex to on ma kiedy chce nigdy nie mówię mu nie nawet jak się sprzeczalismy itp to przed praca rano jak wracal to tez miał ... ale loda nie umiem robić tzn próbowałam ale tak krótko ... a co to ma do rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciągałam mu dobrze , spuszczał mi się do buzi aż s****a zpływała mi po brodzie czego on jeszcze chciał ?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sex to on ma kiedy chce nigdy nie mówię mu nie nawet jak się sprzeczalismy itp to przed praca rano jak wracal to tez miał ... ale loda nie umiem robić tzn próbowałam ale tak krótko ... a co to ma do rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to co to jest frajda dla faceta . Kup sobie banana i ćwicz na nim aż się nauczysz trening czyni mistrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy że co ? dowiedziałam się o innej kobiecie ale jak wróci z pracy to mam go przywitać " Chodz kochanie o******* ci " bez przesady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze mu o to chodzi ze nie polykalas--a najlepiej to niech ci sam szczerze powie co by chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co by powiedział jakbym ja się dala komus innemu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojemu robilam loda zawsze z rana a potym bylam brana- i dopoki byl ze mna to nie bylam zdradzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to widzę że to chyba na prawdę jakiś sposób na faceta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×