Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EnigMen

Minetka

Polecane posty

Gość gość
ja w rewanżu chętnie bym zrobiła loda, dla mnie liczy się nie tylko moja przyjemność, ma być przyjemnie obojgu przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam już jakie to uczucie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że dalego, ale takie już moje szczęście że jak jest chętna, to nie z mojego miasta;) trafisz w końcu na takiego co z chęcią będzie to dla ciebie robił, a jak nie to sama to wymuś... ja lubię jak dziewczyna siada cipką na moich ustach, wtedy jej soczki same wpływają do moich ust i nic się nie marnuje:) też tak zrób jak będziesz miała okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie wiem w ogóle jakie to uczucie, bo jestem dziewicą. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dziewica i to w dodatku już nie za młoda, nawet nie wiem czy dałabym sobie zrobić minetkę bo jak się podniecę to aż leci ze mnie, trochę to krępuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafię raczej na ero-kozaka, który stchórzy i nici z siadania na twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im więcej soczków tym lepiej, w końcu po to właśnie pieści się wasze myszki:) a jeszcze lepiej jak dziewczyna umie squirtqć, wtedy to już musi być mega odjazd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy tchórzą, bo kryptopedały i wagina im się nieodpowiednia wydaje, albo po prostu samoluby... Ale każda dziewczyna powinna choć raz zaznać orgazmu w ten sposób, z partnerem naprawdę głodnym jej soczków, a każdy chłopak powinien mieć okazję choć raz poczuć tę satysfakcję z lodzika "do końca" z połykiem czy z panny która w okowach pasji zaciska mu nogi wokół pasa i nie daje wyjść 'na wytrysk' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaznaję przyjemności co najwyżej z moim wibratorem. z mężczyzną póki co nie miałam okazji , trochę to przykre bo choć raz bym chciała między udami poczuć i móc złapać i pogłaskać po głowie czy zacisnąć uda na prawdziwym facecie a nie wibratorze, zazdroszczę tym kobietom które mogą z tego dobrodziejstwa jakim jest język faceta korzystać i tym bardziej wkurza mnie to że niektóre tego nie doceniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna za każdym zbliżeniem przeżywać orgazmy w ten sposób, a nie tylko raz w życiu;) faceci którzy nie pieszczą swoich kobiet, to kretyni... nic dziwnego że babki sobie szukają facetów na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaznaczam, że powiedziałem "chociaż raz w życiu"... a jak ma się szczęście być z kimś się kocha, to to jest chyba samo przez się, że takich przyjemnych doświadczeń pewnie zdarzy się więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam propozycję, jak któraś z Pań jest z Wawy, to ja chętnie użyczę swoich ust i języczka i to nawet wielokrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj bo zgłosi się jakiś tłusty pasztet i dopiero sobie poużywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz coś do puszustych kobiet? Jeśli dziewczyna jest zadbana i sympatyczna, to większa frajda ze zrobienia minetki jej, niż pięknej chudej lasce spod jakiegoś klubu lub blacharze, która puszcza się na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadbana i tłusta jednocześnie to absurd i przeciwieństwa wykluczające się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że pan to pisze takim językiem, że jestem w 100% przekonany że nasze pojęcie "tłustej" dziewczyny to zupełnie coś innego. Ja się zgadzam z kolegą wyżej. Przyjaznej, przyjemnej dziewczynie o figurze daleko odbiegającej od figury modelki też sprawia satysfakcję... danie satysfakcji. I to raczej większą niż "zaspokojenie" tępego bimbo czy innej blachary/lachona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie widziałeś tych zadbanych, jak trochę pożyjesz to może kiedyś taką zobaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się trafi na taką lochę ponad 100 kg to dasz rady się przemóc i ją wylizać? coś takiego nie powinno liczyć w ogóle na jakiekolwiek zainteresowanie a tu sporo takich niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ty nie rozumiesz czym jest minetka. Minetka to nie jest bezmyślne chłeptanie jęzorem dla samego chłeptania... sedno minetki, to dać rozkosz spragnionej przyjemności kobiecie, widzieć z tej perspektywy jak drży jej ciało, jak wije się w spazmach rozkoszy, a po wszystkim spojrzeć w jej oczy i zobaczyć jaka jest szczęśliwa... to po prostu trzeba lubić i chyba trzeba się z tym urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A "locha ponad 100 kilogramów" to też może być wysoka, czysta kobitka gdzie większość nadwagi się wcale na brzuchu nie odłożyła, tylko w przyjemniejszych miejscach, a większość panów i tak ją skreśli i w tym wypadku nie tyle "przemógłbym się", co chętnie zabrał do "roboty" :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc ania skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś był inteligentniejszy to wiedziałbyś że Ania jest prawdopodobnie z Warszawy i jest małoletnia i ma gg zarejestrowane na mężczyznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam zrobić
mój facet nie lubi robić minetki, a o rommingu tez można zapomnieć, mówi że jest to dziwne nawet poprzednim swoim dziewczynom tego odmawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zmień faceta, bo po co być z kimś, kto nie lubi pieścić kobiety? Seks z kimś takim szybko się znudzi... lizanie kobiecych otworków to priorytet i nie wyobrażam sobie jak można tego nie lubić, wypięta pupcia i wilgotna c**eczka sama do tego zachęca, ech... aż się rozmarzyłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mnie dzisiaj nosi :) chętnie bym wylizał coś :) Motylek był by wskazany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konia z rzędem za fachowca w dziedzinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno moje wykonanie minety jest mistrzowskie :) Nie chwalę się tym bo i po co. Uwielbiam to robić i przywiązuję do jakości i zadowolenia partnerki wielką wagę po tym ja :) moczę pałeczkę w soczkach i jest całe dopełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość, a ty jeszcze nie trafiłaś na dobrego lizaka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×