Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poszukuję pracy jako niania

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję pracy jako opiekunka do dziecka, najlepiej w okolicach Gdańsk -Przymorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również poszukuję pracy jako niania ale w Warszawie,powodzonka życzę może nam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszałyście o tym nowym profilu do zarejestrowania się? Koleżanka mi o tym opowiadała. Ponoć jest strona, na której się logujesz i oni szukają Ci "podopiecznego". Długie macie doświadczenie? Bo ja nie a zastanawiam się, czy w ten sposób sobie nie dorobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaxxxxxxx
co to za strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna, muszę poszukać ogłoszenia ale jak szukałam pracy dodatkowej to na gumtree pojawiło się info, że można zalogować się na stronie i tak rodzicie wybierają sobie opiekunkę dla dzieci, coś jak ta strona na temat niani-babci. Nie pamiętam jaka to strona ale poszukam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zdecydowalyscie sie na prace przez agencje, na umowe o prace. i na jaka prowizje byscie sie zgodziy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę agancję zajmującą się oferowaniem usług przez nianie na terenie całego kraju :) być może ktoś potrzebuje niani w twojej okolicy a ja będę mógł cię polecić? najlepiej zadzwoń i ustalimy co można dla ciebie zrobić 774159813

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy mozna troche prywaty? prosze o kontakt na meila sasinka1990j@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×