Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Firma na medal

Dobra i tania reklama w internecie gdzie

Polecane posty

Gość Firma na medal

Witam. Jestem przedstawicielką - jedyną osobą, która najlepiej zareklamuje Twoją firmę, usługę, blog, stronę www w internecie. Firma na medal to nazwa jednego z moich FB i tak również opisuję i reklamuję firmy. Polecam również wejść na stronę www.teksty-copywriterki.blog.pl gdzie są moje teksty, portfolio, opinie zleceniodawców, cennik. Zachęcam i zapraszam do współpracy. brydzia77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKAdvert
Witam Zapraszam do naszej Firmy Mamy dobre Pakiety reklamowe na start :) www.DK-Advert.com mam nadzieję że będziemy mogli pomóc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKrysinska
gigin... weź jeszcze pod uwage konkurencję jaką masz. Pozycjonowanie czasami nie trwa kilka miesięcy, ale może trwac nawet do roku albo i dłużej. Najlepiej jest się zorientować jaką się ma nisze. A nie pisać ,ze w kilka miesięcy znajdziesz sie w pierwszej top10 . Jest to możliwe owszem, ale tak jak pisałam - wszystko zależy jaką masz konkurencje. A co do firmy, to polecam uczciwą agencje Proformat https://www.proformat.pl . Wiem przynajmniej, że stosuje uczciwe praktyki a nie black hat seo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Drukarnia Estilab wydrukowała mi fajne etykiety reklamowe na filiżanki dla mojej marki kawy, zdecydowanie polecam drukarnię 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agencja Ateneo pomaga w wyborze odpowiedniej platformy reklamowej, takiej jak Google Ads czy Facebook Ads. Zajmuje się też SEO, optymalizuje cały sklep, potem pozycjonuje pod frazy kluczowe, chociaż ta metoda już nie jest modzie, jednak przydaje się w mało konkurencyjnych frazach. Robią też Social Media. Strona oferuje również wiele praktycznych wskazówek, jak tworzyć skuteczne reklamy, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

 

Podaje namiary:
Ateneo
https://ateneo.pl/oferta
biuro@ateneo.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×