Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka pościel dla noworodka do łóżeczka

Polecane posty

Gość gość
Najlepiej żeby pościel była bardzo miękka ale przy tym przewiewna, czasem ciężko takie znalesc:) wydaje mi sie ze najlepiej kupic u kogos kto szyje porzadnie, nie z sieciówek. Mozecie zobaczyc stronkę Artyferia, tam chyba tylko takie osoby są, nie masówka i ładnie wykonane https://artyferia.pl/katalog/dziecko-do-pokoiku-posciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pościel tylko bawełniana z certyfikatem i trwała, gramatura im wyższa tym lepiej, wiem to z doświadczenia. Teraz kiedy lato takie gorące do okrycia lekka kołderka albo otulacz bambusowy. Dla maluszków do myślę max 3-4 miesiąc może być rożek bawełniany miękki, najlepiej wiązany bo potem może być z niego fajna kołderka. Ja kupiłam pościel z wypełnieniem 120x90cm do łóżeczka 120x60 w delikatne kwiaty i pasuje idealnie a miękka jest super i taka lekka, prana 3 razy i jak nowa, kupie sobie dla siebie też. Przeszłam smyka, ale tam taka tandeta że szkoda mojego czasu. Zobacz tu uważam że najlepsza https://lovelydreams.pl/kategoria-produktu/posciele-bawelniane/posciel-niemowleca/ i w promocji nawet teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim pościel musi być przystosowana do warunków pogodowych. Jeśli na zewnątrz panuje zima, to coś grubszego, a jak jest cieplej to wystarczy coś lekkiego i cienkiego. :) Polecam ofertę pościeli niemowlęcych od - http://s-z.com.pl/posciel-dla-niemowlecia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika5441
Osobiście polecam Ci zajrzeć tutaj - kupiłam cały komplet dla swojego Piotrusia i jestem bardzo zadowolona. Dziecku bardzo dobrze robi ten materiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noworodka nie można przykrywać kołdrą ani kocem bo może się udusić przecież sam się nie odkryje. Poczytaj o śmierci Łóżeczkowej u mamyginekolog na blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz w Fiki Miki, ja mam przekonanie do ich produktów, nawet seria dla alergików jest . Mamy od nich materac, bawełnianą pościel, piorę w pralce normalnie, nic się nie dzieje http://materacyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam poszperać sobie w sklepach online. W dobrej cenie można kupić porządną pościel wykonana z naturalnych materiałów, ktora będzie dla dziecka o wiele lepsza niż pościel w tanich chińskich sklepach, która jest w dużym stopniu syntetyczna. 

Jeśli mam tutaj polecić sklep, to będzie to Trilli

https://www.trilli.pl/

W sklepie znajdziecie pościel z naturalnych materiałów takich jak bawełna czy bambus. Polecam szczególnie pościel oraz kocyki z bambusa. Materiał jest delikatny tak wiec nadaje się dla alergików. Poza tym takie pościele czy kocyki bardzo dobrze się piorą i po wielu praniach będą wyglądały praktycznie tak samo jak w dniu zakupu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

osobiscie uwazam, że bardzo dobra jakość pościeli dla dzieci ma firma www.bello24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari

Kupiłam dobrej jakości pościel z bawełny na nateland.eu , szyją pod wymiar i możesz nawet zmienić kombinację wzorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Ja swojemu Arturkowi zamawiam wszystko z sensillo, bo to polska marka i wszystko jest z przyjaznych dla dzieci materiałów 🙂  Małemu chyba to odpowiada, bo prawie mnie nie budzi w nocy tylko grzecznie śpi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

My ostatnio szukaliśmy bezpiecznej pocieli dla naszej pociechy. Zależało nam na ceryfikacie Oeko-tex, żeby nie ryzykować uczuleniami. Koleżanka poleciła mi kołderkę 3w1 od Lilulaj. Fajnie się sprawdza, a mój mały szkrab w nocy się nie odkrywa. Polecam. www.lilulaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna

Ja bardzo polecam pościel firmy Cocobird ze sklepu minkycm.pl. Jest wykonana z bardzo dobrego materiału i dodatkowo można prać ją w pralce. Bardzo mi się to podoba bo mam pewność, że jest czysta. Oczywiście wzory są przepiękne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werczi
Dnia 2.01.2020 o 12:30, Gość Zuzanna napisał:

Ja bardzo polecam pościel firmy Cocobird ze sklepu minkycm.pl. Jest wykonana z bardzo dobrego materiału i dodatkowo można prać ją w pralce. Bardzo mi się to podoba bo mam pewność, że jest czysta. Oczywiście wzory są przepiękne. 

Często zamawiam różności dla mojego dziecka na minkycm.pl i zgadzam się z opinią. Cocobird ma bardzo dobre jakościowo produkty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wybór pościeli dla noworodka to najważniejsze jest to by pościel była uszyta z bezpiecznej dla maluszka tkaniny. Tu na pewno sprawdzi się bawełna. Najlepiej wybierać ta, która jest najlepszej jakości. Sklepów też jest dużo, ale warto szukać ciekawych wzorów i dobrej jakości wykonania. My zamawiamy na stronie producenta z Torunia — ewox.pl cenowo dużo taniej i jakość naprawdę bardzo dobra. Dodatkowo można zamówić haft komputerowy i dodatki z tej samej kolekcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×