Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juliana_Oo

Jakie maści na otarcia

Polecane posty

Bardzo zainteresowały mnie wasze wypowiedzi na temat tego żelu, poczytałam w necie opinie i zamierzam go kupić, niestety też mam dziecko z wiecznie obdartymi kolanami, a i jakaś niezdarna jestem i często zdarza mi się poparzyć w kuchni. Jak często trzeba smarować, żeby był efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanikka
Za tą cenę, to warto sprawdzić, nie będzie szkoda w razie czego, jak nie zadziała. Efekty pewnie jak w większości przypadków, zależy od rodzaju i rozległości rany no i u każdego skóra inaczej się goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same się zagoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efka89, spamować to trzeba umieć :D A ty jesteś nawet na to za głupia: 25.08.2014 Efka89 dodał/a post: "Idąc za waszymi radami, kupiłam spamosin, zapłaciłam ok. 20zł i Kubuś jest zachwycony, magiczny żel zdecydowanie mu się spodobał, a i płaczu jest mniej, bo nie szczypie :) 0000 27.08.2014 Efka89 dodał/a post: "Bardzo zainteresowały mnie wasze wypowiedzi na temat tego żelu, poczytałam w necie opinie i zamierzam go kupić, niestety też mam dziecko z wiecznie obdartymi kolanami, a i jakaś niezdarna jestem i często zdarza mi się poparzyć w kuchni. Jak często trzeba smarować, żeby był efekt?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×