Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juliana_Oo

Jakie maści na otarcia

Polecane posty

Gość Elewka
Kwas hialuronowy jest głównym składnikiem tkanki łącznej a żel ma go w swoim składzie. Dlatego działa szybko, bo ten kwas odpowiada za regenerację skóry po urazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walai
Rzeczywiście poczytałam trochę o działaniu kwasu hialuronowego i pójdę do apteki po ten curiosin. Myślę, że żel o takim składzie powinien mi pomóc w moich problemach ze skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5975977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22566

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surmina23
Na otarcia curiosin sprawdzi się świetnie, możesz śmiało brać, nie jest drogi, starcza na długo i można go stosować w wielu przypadłościach skórnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmalowana2
Ja też u swoich dzieci na otarcia stosuję żel curiosin. Świetnie się sprawdza, przyśpiesza gojenie ran i co ważne chroni skaleczenia przed drobnoustrojami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutcia
Daje efekt plasterka a nic nie musisz nosić. Wygodnie i praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mozecie cos polecic na otarcia na stopie od butów? czasami mam z tym problem i plastry zalatwiaja sprawe, ale tylko wtedy gdy nosze but. w domu chcialabym posmarowac czyms stope, zeby odpoczela i zeby skora zregenerowala sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzepka33
Tak po domu to tym curiosinem możesz smarować, nie będzie Ci zostawiał śladów tłustych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysik33
Jak posmarujesz tym żelem to szybciej się zagoi. Daje lepsze rezultaty niż plastry no i dla mnie to dużo wygodniejsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitra
A jakie są opakowania tego curiosinu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrik
Są opakowania o pojemności 15g. W przypadku drobnych zadrapań jest idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitra
Myślę, że w zupełności powinno wystarczyć. Na większe rany pewnie trzeba byłoby dokupić po jakimś czasie ale w takich przypadkach taka pojemność jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrik
Jasne, to całkiem sporo. U mnie dla dzieci jest bardzo dobry żel i wystarcza na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polta
A czy na odparzenia też działa ten żel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystko działa, tylko na mózg niestety nie. Na głowe tylko olej niestety, może być rycynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowamamba25
Tak, żel curiosin jest skuteczny na skaleczenia, otarcia, odparzenia, a nawet oparzenia. Myślę że to dzięki zawartemu w nim kwasowi hialuronowemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małamiggg
A oparzenia jakiego stopnia można nim smarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizla
Oparzenia lekkie, pierwszego i drugiego stopnia. Curiosin ma fajne działanie, bo łagodzi podrażnione miejsce i przyspiesza gojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małamiggg
Czasem niestety w kuchni doświadczam lekkich oparzeń i wtedy coś skutecznego by się przydało pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba na otarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srarcia, otarcia - myślisz, że spamera to interesuje? Jemu dzieci z głodu płaczą, więc musi napierniczać po 10000 reklam dziennie, żeby na jedną bułkę zarobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha zdziwiłabyś się, tobie za pierdolenie nikt nie płaci i zazdrościsz że ktoś coś z tego ma co? a jak chcesz się popisać to sobie wątek lepiej czytasz a nie jak kretynka myślisz że zabłyśniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winula
Jeśli to nie jest nic poważnego to spokojnie Sudocrem wystarczy. Bardzo szybko leczy wszelkie otarcia. Ja jeżdżę konno i często od siodła mam otarcia i właśnie się nim kremuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia24
A czy ten curiosin można stosować u dzieci w każdym wieku? Bo mam szkraba 3 letniego z wiecznie zdartymi kolanami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami25
Spokojnie curiosin jest bezpieczny. Ja smaruje nim ranki mojemu niespełna półtorarocznemu synkowi. Używanie żelu konsultowałam z farmaceutką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg89
A czy curiosin jest bezbarwny? Głównie chodzi mi o to czy nie zostawi mi śladów na ubraniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamgóry
A curiosin znasz? Ja go odkryłam przez przypadek gdy w górach nabawiłam się otarć od plecaka. Właścicielka schroniska mi go dała i poradziła posmarować na noc otarcie i powiem Ci, że rano skóra wyglądała o wiele lepiej. Teraz obowiązkowo na każde wycieczki curiosin do plecaka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka83
Meg89 to żel więc jak sama nazwa wskazuje jest bezbarwny. Ubrań nie brudzi jeśli dasz mu chwilkę żeby się wchłonął i przesechł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×