Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ludzie co wybrac

Polecane posty

Gość gość

prace na etacie do konca zycia czy MLM ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlm wybierz. Co sie bedziesz na etacie meczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trudna sytuacja akurat bylo juz na ten temat gadanie na necie ktos sie wypowiedzial tu i tam ale nie wiem co myslec 🌼 www.youtube.com/watch?v=FIhyhwzQ0-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAPIENTI SAT to Viktor Folomeyev, internetowy oszust. Ewidentnie cierpi na schorzenia psychiczne, pisze tu od wielu lat, najczęściej sam ze sobą starając się zrobić wrażenie dużej grupy wsparcia. Nigdy nie posiadał i nie posiada zarejestrowanej działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz się za to. Ten obwoźny handelek nie jest taki przyjemny jak przedstawiają go ci wielcy pseudo liderzy. Nabiegasz się jak głupi i możesz nic z tego nie mieć, bo oprócz dobrych chęci trzeba jeszcze mieć komu sprzedawać produkty, które niczym nie wyróżniają się od tych dostępnych w sklepach. Ogólnie jeśli nie masz sporej grupy znajomych, których możesz wciągnąć w ten pseudo projekt, lub nie byliby skłonni kupować od ciebie kosmetyki to nie idź w to. Nic nie zarobisz. Kolejną niedogodnością, którą konsekwentnie omijają tutejsi fanatycy MLM jest konieczność ciągłego dokładania do interesu. Oprócz zestawu startowego musisz co jakiś czas kupować przeróżne materiały promocyjne (katalogi, próbki perfum itd.). To taka studnia bez dna. Firmy MLM są tak urocze, że oprócz robienia w buca swoich klientów to także dymają swoich dystrybutorów (którzy de facto generują im przychody) a najlepsze w tym wszystkim jest to, że te jelenie jeszcze się z tego cieszą i ogłaszają wszem i wobec jaki to złoty interes :D Tylko nie daj się nabrać na te złote mercedesy w kilka miesięcy i zagraniczne wycieczki za kilka poleceń bo to też bujdy na resorach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El Camillo ty masz jakas obsesje na punkcie tej sprzedazy i biegania po ludziach z toware. Przeciez w MLM nie o to chodzi to po jaka cholere ciagle w kazdym poscie wmawiasz ludziom kłamstwa. Ogarnij sie.W temacie o FM wypowiedzialem sie wystarczajaco na temat twoich durnych komentarzy wiec tutaj sie powtarzal nie bede.xJesli chodzi o autora to najpierw popracuj sobie na etacie w Polsce lub za granica, pozniej dorzuc do tego MLM, jak juz osiagniesz w nim sukces to zrezygnuj z etatu, zaoszczedz z MLMu troche pieniedzy i otworz wlasny biznes.Paru moich znajomych wlasnie obralo taka droge ktora ci tu przedstawilem i udalo im sie. Wiec jesli bedziesz chcial to i tobie sie uda i osiagniesz sukces.dodam ze ci znajomi maja teraz dochod rzedu 30 tys zl miesiecznie i jeszcze sa przed trzydziestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy, który skrytykuje sektę MLM jest zły. No ale nasi wielcy MLM-owcy sami powiedzcie, skoro to taki z******ty sposób zarobkowania to dlaczego ludzie nie walą do was drzwiami i oknami? Gdyby to było takie super to mielibyście całe grono chętnych i nie musielibyście uciekać się do takich perfidnych metod jak nabieranie ludzi na ogłoszenia o pracę czy wydzwanianie do znajomych "w ważnej sprawie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: @@@mlm wybierz. Co sie bedziesz na etacie meczył@@@ W MLM nigdy się nie namęczysz ;) Tam tak ci wypiorą mózg, że nawet przy zerowych dochodach i dopłacaniu do interesu będziesz super szczęśliwy :) Bankiety w Warszawie i Wrocławiu to też fajna sprawa :D @marketingowiec: @@@El Camillo ty masz jakas obsesje na punkcie tej sprzedazy i biegania po ludziach z toware. @@@ Nie. Ty masz obsesję na moim punkcie, bo gdzie ja się nie pojawię, to tam ty za mną lecisz i piszesz pod różnymi nickami. Za każdym razem wymijająco odpowiadasz. @@@Przeciez w MLM nie o to chodzi to po jaka cholere ciagle w kazdym poscie wmawiasz ludziom kłamstwa. Ogarnij sie.@@@ Jak nie o to, to niby o co? Przecież ktoś musi kupować bo inaczej nie zobaczysz ani złotówki z prowizji, które naobiecywali ci mlmowscy pseudo liderzy. @@@ W temacie o FM wypowiedzialem sie wystarczajaco na temat twoich durnych komentarzy wiec tutaj sie powtarzal nie bede.@@@ Pewnie, kto ma inne zdanie niż wy to od razu musi gadać głupoty. Ja tylko zwracam uwagę na dość istotne szczegóły, które konsekwentnie pomijacie podczas werbowania ludzi do swego biznesiku. @@@Paru moich znajomych wlasnie obralo taka droge ktora ci tu przedstawilem i udalo im sie. Wiec jesli bedziesz chcial to i tobie sie uda i osiagniesz sukces. dodam ze ci znajomi maja teraz dochod rzedu 30 tys zl miesiecznie i jeszcze sa przed trzydziestka@@@ Normalka. W MLM każdy zna kogoś, kto zarabia 15 lub 30 tysięcy miesięcznie. Takie bajki opowiadacie na wszystkich spotkaniach. Szkoda tylko, że nie informujecie ludzi ile osób trzeba wciągnąć w te interes, żeby mieć takie prowizje. Na papierze wszystko wygląda pięknie ale nijak ma się to do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pewnie, kto ma inne zdanie niż wy to od razu musi gadać głupoty." Napiszę co nieco z innej strony. Mam nadzieję, że wystarczy ci inteligencji zrozumieć, co mam na myśli. A więc, wyobraź sobie że jesteś mechanikiem samochodowym i nagle słyszysz jak ktoś z całą powagą mówi, że w celu dotarcia do silnika samochodu należy łomem wyważyć drzwi od strony kierowcy, młotkiem zbić przednią szybę i przez powstały otwór, za pomocą ładunku wybuchowego wyrwać klapę bagażnika. Co byś powiedział o tym człowieku? Że bardzo mądrze gada? Że jest prawdziwym fachowcem w branży samochodowej? Czy jednak, że gada głupoty??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El Camillo z tego co zdazylem zauwazyc na tym forum tona MLM sie nie znasz i w kazdym temacie powielasz te same brednie. jak ci sie jeszcze to nie znudzilo oszołomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj El camillo to samo moge powiedziec o tobie.Tez masz obsesje bo gdzie ja cos napisze ty tez po jakims czasie przylazisz i komentujesz.I jeszcze mi zarzucasz ze pisze pod roznymi nickami.Zmartwie cie i uswiadomie, mam tylko jeden nick, wlasnie ten pod ktorym pisze teraz.Cos mi sie wydaje ze jestes kolejnym glupim trollem.Tak wnioskuje po przeczytaniu twoich komentarzy.Wszedzie piszesz jedno i to samo i zadne argumenty do ciebie nie docieraja. Wydaje cie sie ze wszystko wiesz najlepiej a prawda jest taka ze gowno wiesz.xI kazdy kto ma choc troche rozumu i zna branze MLM zgodzi sie ze mna.A jesli chodzi o pranie mozgu to zmartwie cie ale ty przeszedles juz takie pranie i nawet sie nie zorientowales.Jestes jednym z milionow trybikow w wielkiem machinie. System trzyma cie w szeregu tylko tego nie widzisz. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pewnie, kto ma inne zdanie niż wy to od razu musi gadać głupoty. Ja tylko zwracam uwagę na dość istotne szczegóły, które konsekwentnie pomijacie podczas werbowania ludzi do swego biznesiku."xxja po prostu nie zgadzam sie z toba bo mam wieksza wiedze na temat MLM od ciebie i mam prawo napisac ze pierniczysz glupoty.I nie wrzucaj wszystkich do jednego worka koleś, to ze ciebie zwerbowal jakis amator i nawciskal ci bajek i nie udalo ci sie nic osiagnac w MLM nie znaczy ze kazdy taki jest.Ja np trafilem na profesjonalistow ktorzy mi w jasny sposob przedstawili MLM bez bajerowania mnie mercedesami wycieczkami i milionami na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szkoda tylko, że nie informujecie ludzi ile osób trzeba wciągnąć w te interes, żeby mieć takie prowizje."xxNo sorry gosciu jesli uwazasz ze ja wciagam ludzi do MLMu tylko po to zeby z nich miec prowizje to jestes bardziej durny niz myslalem. To jest tak samo jakbym kazdemu mowil, zapisz sie do mojej grupy i kupuj jak najwiecej a ja bede mial z ciebie prowizje.Smieszny jestes koleś. Wiedze masz zerowa a sie wypowiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@In West or: Uznam, że gada głupoty podobne do tych waszych o złotych górach w MLM ;) @marketingowiec: @@@El Camillo z tego co zdazylem zauwazyc na tym forum to na MLM sie nie znasz i w kazdym temacie powielasz te same brednie. jak ci sie jeszcze to nie znudzilo oszołomie.@@@ Nie pajacyku, ja tylko wyrażam swoją i, przy okazji demaskując wasze pseudo argumenty. @@@Tez masz obsesje bo gdzie ja cos napisze ty tez po jakims czasie przylazisz i komentujesz.@@@ Nie, ja tylko biorę udział w dyskusji. Od tego jest to forum jakbyś czasem nie zauważył. @@@I jeszcze mi zarzucasz ze pisze pod roznymi nickami. Zmartwie cie i uswiadomie, mam tylko jeden nick, wlasnie ten pod ktorym pisze teraz. Cos mi sie wydaje ze jestes kolejnym glupim trollem.@@@ Nie, to wy jesteście głupimi trollami. Piszecie we dwóch pod różnymi nickami (ty i ten sapienti, folomeyev czy jak go tam zwą) i ciągle powielacie te same brednie. Mnie to nawet nie obchodzi, podpisujcie się jak chcecie, tylko piszcie z sensem. A problem w tym, że gadacie głupoty. @@@Wszedzie piszesz jedno i to samo i zadne argumenty do ciebie nie docieraja. Wydaje cie sie ze wszystko wiesz najlepiej a prawda jest taka ze gowno wiesz.@@@ Nie, po prostu nie zgadzam się z waszą argumentacją. Nie mówię, że wiem wszystko. Po prostu wiem wystarczająco dużo, żeby nie wdepnąć w to wasze gówienko zwane MLM. @@@I kazdy kto ma choc troche rozumu i zna branze MLM zgodzi sie ze mna.@@@ Wątpię w to. Inaczej miałbyś grupę pełną dystrybutorów i nie musiałbyś ich szukać w Internecie zachwalając jaki to złoty interes. Ludzie, który to poznali raczej drugi raz nie dadzą się złapać. @@@A jesli chodzi o pranie mozgu to zmartwie cie ale ty przeszedles juz takie pranie i nawet sie nie zorientowales.@@@ A to dlaczego? Przecież nie uczestniczyłem w tych waszych spotkaniach i szkoleniach. Nie mieliście kiedy mi zrobić tego prania mózgu :P @@@Jestes jednym z milionow trybikow w wielkiem machinie. System trzyma cie w szeregu tylko tego nie widzisz. A szkoda.@@@ Co to za komunały? :D Nie wiedziałem, że jestem jakimś trybikiem ;) Ale jeśli państwo polskie nazywasz machiną, to w takim razie ty jesteś takim samym "trybikiem" jak ja ;) A więc to chyba nie jest nic obraźliwego :) @@@ja po prostu nie zgadzam sie z toba bo mam wieksza wiedze na temat MLM od ciebie i mam prawo napisac ze pierniczysz glupoty.@@@ Nazywaj to sobie jak chcesz. Ja tylko piszę jak jest. @@@I nie wrzucaj wszystkich do jednego worka koleś, to ze ciebie zwerbowal jakis amator i nawciskal ci bajek i nie udalo ci sie nic osiagnac w MLM nie znaczy ze kazdy taki jest. Ja np trafilem na profesjonalistow ktorzy mi w jasny sposob przedstawili MLM bez bajerowania mnie mercedesami wycieczkami i milionami na koncie.@@@ Nie ma co zwalać na kolegów "amatorów". MLM to MLM. Nie jest to takie różowe jak to przedstawiacie. Gdyby ci "profesjonaliści' powiedzieli ci jak jest naprawdę, to raczej byś w to nie wstąpił :) @@@No sorry gosciu jesli uwazasz ze ja wciagam ludzi do MLMu tylko po to zeby z nich miec prowizje to jestes bardziej durny niz myslalem. To jest tak samo jakbym kazdemu mowil, zapisz sie do mojej grupy i kupuj jak najwiecej a ja bede mial z ciebie prowizje. Smieszny jestes koleś. Wiedze masz zerowa a sie wypowiadasz@@@ I znowu mnie obraża jełop :) Robisz to, tylko nie informujesz ich o tym. To chyba oczywiste, że tak nie powiesz, bo mało kto by się złapał. Przedstawisz mu to w jak najlepszym świetle, żeby tylko zyskać kolejnego jelenia. A przecież obydwaj dobrze wiemy, że nie robisz tego dla sportu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos tak czuje ze El Camillo jest takim samym glupim trollem jak ten gosc ktory tutaj zakladal tematy o folomejewie i wyzywal go wszedzie gdzie tylko mogl.xPrzeczytalem jeszcze raz twoje komentarze el camillo i doszedlem do wniosku, ze tak naprawde nie przedstawiles zadnych konkretnych argumentow przeciw MLM.Piszesz tylko komentarze, jak to wyglada z twojego punktu widzenia a ze masz marne doswadczenie w MLM a wiedzy brak to niestety nie moge sie w zaden sposob z toba zgodzic. Moze dlatego ze mam o wiele wieksza wiedze na ten temat wiec mam prawo napisac ze pierniczysz glupoty bo tak jest.xZauwazylem tez ze zadne argumenty do ciebie nie trafiaja bo oczywiscie ty masz racje, to jest dosyc szczeniackie zachowanie.Chetnie bym sie z toba zgodzil gdybys choc raz napisal cos sensownego, prawdziwego opartego na faktach a nie twoich domysłach.xpodumowujac znowu napisze ze nie znasz sie na MLM, moze cos tak gdzies slyszales ale ze masz ciasny rozum to nie pojąłes wszystkiego tak jak nalezy i dlatego masz takie a nie inne opinie na ten temat.xEl camillo, a nie lepiej byloby napisac ze sprobowales MLMu ale ci sie nie udalo bo za glupi jestem albo bylem zbyt leniwy zeby troche popracowac albo po prostu nie nadaje sie do biznesu. Masz taki a nie inny rozum i mentalnosc i nie zmienisz tego bo za slaby jestes. Miej jaja i po prostu przyznaj sie ze zawaliles sprawe Ty a nie MLM.xI jeszcze raz napisze, kazdy twoj pseudo-argument przeciwko MLM potrafie obalic opierajac sie na faktach. Przegrales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El Camillo zadam c**pytanie, moze bedziesz umial normalnie odpowiedziec.xCzemu uwazasz ze MLM jest taki zły i szkoda na niego czasu ???I nie pytam o ludzi w nim pracujacych bo jak w kazdym biznesie trafiaja sie amatorzy, naciagacze i bajeranci a takze profesjonalisci, liderzy etc. Chodzi mi o sam MLM, czemu wg ciebie jest niedobry.Czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uznam, że gada głupoty podobne do tych waszych o złotych górach w MLM" Więc, dlaczego się dziwisz, że my uznajemy, że gadasz głupoty? Bo, sorry, ale gadasz. Ktoś tobie, albo ty sam sobie wbiłeś do głowy jakieś bzdury o sprzedażach i wciąganiach w MLM i powtarzasz to w kółko jak potłuczony. Nie przyjmujesz żadnych argumentów, nie chcesz dać sobie odrobinę trudu, aby je przeanalizować. Czy uważasz to za dobre podejście do rzeczowej dyskusji? :-) P.S. A możesz podać, gdzie ja obiecuję złote góry w MLM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chodzi mi o sam MLM, czemu wg ciebie jest niedobry." No właśnie! Czy mógłbyś napisać to bez kontekstu konkretnych ludzi, w tym biznesie działających? Ocenić to jako system dystrybucji i generowania dochodów. A póki co, napiszę jak ja go widzę. Wyobraźmy sobie firmę - producenta pasty do zębów. Ale takiej lepszej, na naturalnych składnikach i zapewniającej takie tam różne fajne efekty. Przyjmijmy, że koszt produkcji jednej tubki takiej pasty wraz z zyskiem producenta wynosi 3 zł. Za taką cenę kupuje od fabryki tę pastę duży hurtownik. Dodając swoje koszty, sprzeda tę pastę mniejszemu hurtownikowi już po 6 zł. A ten, z kolei, odda to do sklepu za 8 zł za sztukę. W sklepie klient kupi ją za 10 zł. O ile kupi! Co wcale nie jest takie oczywiste. Bo... W sklepie ta nasza cudowna i wspaniała pasta trafi na półkę obok dziesiątka innych, które nie będą takie dobre, ale będą 2-3 razy tańsze. I nikt nie wytłumaczy konsumentowi w sklepie - dlaczego właściwie on ma płacić 10 zł za naszą, a nie 5 złotych za leżącą obok? Powiecie, że reklama im to wytłumaczy? A czy każdy z was zaraz biegnie do sklepu kupować to co właśnie pokazali w reklamie? Czy zawsze bezapelacyjnie wierzycie w to, co tam mówią i pokazują? :-D ciąg dalszy w następnym poście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc, jak historia naszej pasty będzie wyglądała w przypadku dystrybucji poprzez sieć MLM? I tutaj zacznę od końca. Przyjmijmy, że nasz klient płaci za tę pastę te same 10 zł. Dystrybutor sieci MLM otrzyma taki sam zysk jak sklep - 2 zł. I tu, uwaga! Będzie to zysk 1 osoby, a nie całej załogi sklepu! Czy wobec tego ma lepszą motywację, aby opowiedzieć potencjalnemu klientowi o zaletach tej pasty? Oczywiście! Niektórzy dostają takiej motywacji, że potem na forach trolle piszą o nich, że są natrętami i wciskaczami!!! :-D Ale poważnie. To jest amatorskie podejście. Profesjonalista wie, że każdy normalny człowiek używa pastę do zębów i jedynie co zrobi, to to, że poinformuje potencjalnego klienta, że pasta, której używa jest lepsza od tych tanich ze sklepu i można ją kupić o 2 zł taniej, jeśli owy kandydat zapisze się do firmy i będzie samodzielnie zamawiać ją sobie bezpośrednio z firmowej hurtowni. W tym miejscu niedoinformowani trolle na forum piszą, że ta nasza pasta na pewno jest badziewiasta i nie warta ceny, za którą ją "wciskają" dystrybutorzy. Jakby tak było, to znowu - taki wciskający dystrybutor musiałby być amatorem i zanim zaproponował pastę innym, nie przekonał się o jej jakości. A więc, kto jest winien takiej sytuacji? Pasta? Producent? Czy jednak nieprofesjonalny (a może i nieuczciwy?) dystrybutor? TERAZ UWAGA! Jeśli jesteś człowiekiem inteligentnym i dałeś się nabrać amatorowi czy oszustowi, to czy dalej będziesz od niego cokolwiek kupować? A może powstrzymasz się, by poinformować swoich bliskich i znajomych, żeby nie dali się nabrać? I czy nie oznacza to, że ten niewydarzony sprzedawca będzie musiał albo zostać profesjonalistą albo wypaść z rynku? Logiczne, prawda? :-) ciąg dalszy w następnym poście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, wracamy do pasty... A więc, dystrybutor zaproponował swojemu klientowi pastę ze zniżką i ... stracił dochód ze sprzedaży detalicznej? Ano, tak! Ale nie jest tak źle. W większości MLM-firm dystrybutor w specjalnym systemie wynagrodzenia za promocję firmy i jej towarów, zwanym planem marketingowym, zarabia około 10% ceny od każdego kupionego od firmy przez uczestników jego siec**produktu. Czyli, w dalszym ciągu należy się mu 1 zł z tej naszej pasty, nawet jeśli on tej pasty ani razu nie dotknął ani na oczy nie zobaczył. I otrzyma on ten 1 złoty z każdego zakupu, każdej poleconej przez niego osoby. Będą do niego spływać te złotówki nawet jak on od momentu zarejestrowania we firmie tego poleconego klienta nie ruszy palcem lewej nogi. Czy wobec tego, opłaca się mu odpuszczenie sobie 2 zł ze sprzedaży osobistej i skupienie się na udostępnieniu innym ludziom tej pasty o 20% taniej? Przecież oni chętniej ją kupią, bo tańsza i nasz dystrybutor i tak jest z zyskiem! Logiczne, prawda? :-) ciąg dalszy w następnym poście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy na pewno takie zaproszenie do tańszych zakupów jest wciąganiem? Czy raczej szansą kupić coś taniej? Tak czy siak, konsument ma niższą cenę czy niema? Ma. I o to chodzi. Podoba ci się nasza pasta? Chcesz mieć ją taniej? Masz! Jak ktoś się czuje w tym momencie wciągniętym, to przecież nie musi kupować taniej ani nawet wcale. Może dalej kupować pastę tą gorszą, ale za 5 zł. Jego wybór. I na sam koniec. Żeby pasta trafiła z fabryki do MLM-hurtowni, trzeba będzie wydać kolejną złotówkę. Razem wszystkich kosztów - 2+1+1 = 4zł. A to oznacza, że producent może wydać dodatkowe 3 zł na jednej tubce na polepszenie jakości tej naszej pasty. Dlatego, jakość produkcji oferowanej w MLM ZAWSZE jest lepsza od produktów z tradycyjnego handlu w tej samej grupie cenowej! Nie sprawdza się to jedynie w przypadku pseudo-MLM-firm. Ale takowe na rynku za długo nie trwają. Selekcja naturalna, przeżywa najlepszy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
In west Or - nie ma co tlumaczyc.Zaraz wpadnie tu El camillo super expert od mlm i obali twoje argumenty bo tylko ona ma racje i nikt poza nim racji miec nie moze.Trzeba to zrozumiec. Tylko el camillo ma racje, to jest prawda co on pisze i tyle. Trzeba to przyjac na wiare hahahahhahahahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Betterware
Zostań przedstawicielem Betterware Nie będę Ciebie przekonywała, że jest to najlepsza oferta jaką przeczytałaś / przeczytałeś… Ja polecam Ci współpracę z Betterware bo: - samodzielnie wybierzesz czas na współpracę - otrzymasz do 90% rabatu na produkty z katalogu, które i tak musisz kupić w sklepie – bo sprzątasz, pierzesz, zmywasz. - zarobisz proporcjonalnie do poświęconego czasu - co tydzień możesz brać udział w bezpłatnych szkoleniach przez internet - dostaniesz jeden z najlepszych planów wynagrodzeń - produkty Betterware cieszą się dużym zainteresowaniem - rozpoczniesz współpracę bez inwestowania gotówki Chociaż największe sukcesy odnoszą osoby które: - chcą i potrafią sprzedawać - lubią pracować z ludźmi - są komunikatywne - chętnie uczą się nowych rzeczy - są pogodne i przyjaźnie nastawione do innych - są wytrwałe i ambitne - są systematyczne i zorganizowane - chcą naprawdę zmienić coś w swoim życiu Poznaj nas Bliżej i obejrzyj film : https://www.youtube.com/watch?v=S8-7Oyyolqo jesteś zainteresowana? Napisz: karolina.betterware@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od podnoszenia tematow
Podnosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×