Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małaMIA

Zgodzić się na pracę przez łóżko mając kochanego męża i malutkie dziecko

Polecane posty

Gość gość
Ja kiedyś spotkalem k********a na parkingu, i sobie z nią pogadalem i chcialem ją umoralniać, że kuźwa nie szanuje siebie. Powiedziała, że spadaj, ja kuźwa za grosze w biurze siedzieć nie będę. I finito!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a czy gość który proponuje ci łózko jest chociaz przystojny ? jesli to ciacho to zaryzykowałabym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a czy gość który proponuje ci łózko jest chociaz przystojny ? jesli to ciacho to zaryzykowałabym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basas
Nie mam potrzeby liczyć, resztko z kondoma.A\szmatą to jest pewnie twoja panna albo żona...puszczasz ją na zarobek?To pytanie retoryczne,i tak wiem...więc nie odpowiadaj frajerze.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka46
basas -a kto cie teraz dyma,albo cie juz wydymal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basas--znalezlismy prace dla ciebie zebys sie nie afiszowala na forum---adres pracodawcy HAMBURG ul czerwien biala (burdel)13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfa...nawet czytać ze zrozumieniem nie potraficie,kretyni kafeteryjni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaMIA
ludzi nie znacie a oceniacie tak łatwo przykre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu trzeba znac ? Kobieta ma meza, dziecko a chce d******y innemu bo to najlatwiejszy sposob na znalezienie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echosonda
tak, dostałam dobra pracę za seks, chociaz kocham męża, ale nagrałam co mogłam, teraz szefuncio nie może mnie zwolnić, chociaz sam jest mega przystojny i regularnie to powtatrzamy, mąż o niczym nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez po studiach fajna prace dostalam za sex ale tego nie zaluje bo dlugo z tym facetem sie umawialam, pomimo ze miedzy czasie za maz wyszlam, Facet byl ciacho i byl lepszy od mojego bo mial dluzszego. Czesto w delegacje wyjezdzalam z nim na dwa lub trzy dni.Dzisiaj mam tylko wspomienia a z mezem to juz nie to!!!!!On teraz pracuj****ardzo daleko i nie mam mozliwosci sie z nim spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×