Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Malawydra

proszę o kontakt przyszłe i młode mamy

Polecane posty

Gość Malawydra

Akademia MamaPyta.pl we Wrocławiu Zapraszamy na spotkanie dla przyszłych i młodych mam z cyklu Akademia MamaPyta.pl. Podczas konferencji poruszymy takie tematy jak: ABC ciąża i poród (badania w ciąży, aktywność fizyczna i seksualna w ciąży, odżywianie i pielęgnacja w ciąży, jaką szkołę rodzenia wybrać, poród rodzinny – co to właściwie znaczy, rodzić z doulą?, cesarskie cięcie, poród domowy, wertykalne pozycje porodowe, psychologia ciąży itp.) Standard okołoporodowy – nowe prawa przyszłych mam Woda w diecie karmiącej mamy Suplementy w ciąży – pomoc dla mamy i dziecka Mleko matki jest najlepsze – czyli o karmieniu noworodków i niemowląt (problemy z laktacją, pozycje do karmienia piersią, dieta mamy karmiącej piersią, karmienie piersią, a alergie, mleko matki – naturalna szczepionka, woda, a laktacja, karmienie sztuczne – mleko modyfikowane, rozszerzanie diety dziecka) W przerwie konferencji zaplanowaliśmy: pokaz wiązania chust pokaz masażu Shantala niemowląt bra-fitting, czyli jaki ja właściwie mam rozmiar? – warsztat dopasowania staników pokaz niemedycznych technik mogących ułatwić poród z zastosowaniem między innymi piłki, szala rebozo Termin: 31 stycznia 2014, Sala Miedziana, Centrum Konferencyjne WPP, Fabryczna 10, Wrocław Czas trwania: 12:00 - 16:00 Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego, który można znaleźć na stronie www.mamapyta.pl w zakładce konferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×