Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marząca

chyba żyję marzeniami o facecie który nie istnieje mam wymyślony ideał

Polecane posty

Gość Marząca

Wiem jak to brzmi, ale jestem marzeniem większości facetów, staram się robić wszystko by być najlepsza w czym tylko mogę,bardzo dbam o wygląd,to ja zabiegam o podtrzymanie temperatury w związku, jestem dobra, miła,spełniam fantazje,wspaniale gotuję, kokietuję.. Niestety nie znalazłam swojego księcia, swojego ideału. Jestem z kimś dobrym miłym ale nie tym z bajki, żyję marzeniami. Jesli nie spotkałam dotąd swojego ideału to juz nie znajdę ale uważam że to niesprawiedliwe że jestem ideałem dla kogoś a on dla mnie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie to nie bajka, a ty nie jesteś żadna księżniczka, doceń, że masz normalnego faceta, ktory jest dla ciebie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marząca
dziekuję za twoją odpowiedź ale uwierz mi że go docieniam, jednak on mówi mi że jestem ideałem kobiety, że spełniam wszystkie jego oczekiwania a ja.. może niepotrzebnie ale jednak myslę czasem o tym że tez bym tak chciała o nim pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z nim nie tak? bije cię po ryju, ćpa, pije, pali, woli mamusię i kolegów od ciebie, nic ci nie kupuje, nie pracuje, traktuje cię jak szmatę, bo nie wiem? masz masz za dobrze po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro możesz być z takim, który nie jest tym, z którym byś być chciała, to chyba możesz sobie też wyobrazić, że właśnie takim jest tym bardziej, że żyjesz marzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marząca
Prawie wszystko mam, ale jak wiadomo prawie robi wielką różnicę. Chciałabym aby mnie bronił,bo zawsze sama muszę sobie radzić z natrętami albo w przypadku jakichś złośliwości ludzkich,chciałabym aby był bardziej opiekuńczy, marzę o kimś kto by mnie chronił i dbał o mnie bardziej niż o siebie, chciałabym być na pierwszym miejscu zawsze i aby mi to często okazywał .. Ok wiem że wymagam za dużo jednak ja byłabym w stanie zrobić dla faceta wszystko szkoda że faceci się tak nie starają jak na początku związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzacaa
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nigdy nie doceni dobrego faceta zanim nie dostanie po mordzie od tego złego! Dlatego prędzej kobieta po gwa/łcie; bita przez rodziców, partnera doceni dobrego mężczyznę a ta co nie miała takich problemów będzie widziała w nim nudziarza i będzie ciągnęło ją do złych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzacaa
Masz racje moze to nudziarz ale nie pije nie bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzacaa
Takich facetow jak w filmach przeciez nie ma .. ale szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj dalej! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie to nudziarz bo nie dostałaś po mordzie od innego faceta inaczej byś pomyślała, że jest super i nie będzie z nim problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×