Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Angielski z native speakerem w Warszawie

Polecane posty

Gość gość

Polećcie szkołę językową. Dobrą i z nativami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatamniewiemnic
może na Słomińskiego szkoła obok Dworca Gdańskiego? Długi Język. Tam lekcje prowadzone są w systemie pół na pół (chyba nawet ma to jakąś specjalistyczną nazwę, ale nie pamiętam :P ), czyli, że połowę zajęć robi Polak a drugą połowę ktoś z Wielkiej Brytanii. Jeśli masz problemy z mówieniem to może taki sposób Cię oswoi, mnie np. to przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostry Gach
boli mnie szyja bo mnie dzis omija krolowa elzbieta co smazy kotleta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię kotlety i informacje, pociesz się gachu - niedługo wakacje! Jatamniewiem... - dzięki! Jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilutka
na twoim miejscu chyba bym skorzystała ze Speak UP, sama do niej chodzę i jestem zadowolona, mają fajne promocje ja np poleciłam koleżankę i dostałam bon na zakupy i voucher na 100 lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcoo6
Szkoła Długi Język ma i nativów i takich normalnych lektorów i zajęcia są na zmianę i powiem szczerze ze ma to o wiele lepsze efekty niz z samym nativem albo samym Polakiem. Jestem własnie w trakcie indywidualnego kursu. Już powoli zaczynam składać sensowne zdania i cieszę się z tego jak wariat, bo wcześniej umiałem tylko hałarju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikrodont
Dobra i z najtiwami to DLugi Jezyk:) Maja bogata oferte, lokalizacje jak na wawe niezla i do tego atmosfera jest serio dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondja
Dlugi Jezyk to mega spoko szkola. Dlaczego? Bo nauczyla mnie anglika:) I maja nejtiwow :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja się właśnie zastanawiam nad lekcjami z nativem i znalazłam taką stronę http://talksinthecity.pl - można się przez nią logować do takiej jakby aplikacji i umawiać na spotkania w dowolnym czasie i miejscu z nativami. Ktoś może korzystał? Wygląda naprawdę fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie korzystałam, ale wygląda super, oglądałam filmik o tym na YouTube https://youtu.be/KuJ65HK1B5U. Osobiście sama chętnie umówiłabym się na lekcje z native spekaerem, dlatego niewykluczone, że jak tylko wrócę z urlopu, to zaloguję się na www.talksinthecity.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galicjaa
A zastanawiałaś się nad wyjazdem do miejsca na jakiś czas, gdzie na co dzień będziesz posługiwać się językiem angielskim? W ten sposób przełamiesz barierę językową. Jest możliwość wyjazdu na rok do USA, na co dzień będziesz mieć styczność z native speakers, do tego zarobisz sobie pieniążki. Dzięki międzynarodowemu programowi studenckiej wymiany kulturalnej Au Pair in America możesz wyjechać do USA i zamieszkać u rodziny amerykańskiej i pomagać jej w opiece nad dziećmi. W ten sposób pracujesz, dostajesz za pracę co tydzień kieszonkowe i płatny urlop, po pracy masz czas wolny dla siebie. Ja myślę skorzystać z tego programu, w ten sposób pokonałabym blokadę przed mówieniem w języku angielskim. Więcej info o tym programie masz tutaj http://aupair.aifs.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz angielski z native speakerem w warszawie to właśnie dobrze jest wybrać sie do pi school , Ogólnie uczy tam na prawde wykwaflikowana kadra . Więc myślę ,ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×