Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

konkurs o pracę

Polecane posty

Gość gość

składałam dokumenty na konkurs na stanowisko administracyjne. Spełniałam wszystkie wymagania. Odesłano mi dokumenty z listem, że "nie spełniam wymagań formalnych". Sprawdzam dokumenty, a tam nie ma mojego listu motywacyjnego. Przypuszczam, że to jest ten "wymóg formalny" i ktoś ten list "przypadkiem" wyjął. Jak się ustrzec takich akcji, żeby nikt mi nie mógł wyjąć dokumentów, przez co nie mogę stanąć w konkursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze zawsze składaj dokumenty (o ile to oczywiście możliwe) osobie kompetentnej. Mam tu na myśli kogoś, kto się zajmuje w danej firmie rekrutacją, albo dla kogo nie jesteś konkurencją (np. że szukają kogoś na miejsce tej osoby). Dobrym sposobem jest też jakieś zebranie wysyłanych dokumentów i zapisanie załączników np. w CV załącznik 1. List motywacyjny załącznik 2 referencje itd. ... A tak od serca, to powiem Ci: nie martw się, zawsze znajdzie się jakaś franca złośliwa. Jeśli nie jest za późno to może się skontaktuj z tą firmą i opowiedz o zaistniałej sytuacji. Więcej pomysłów, jak się ustrzec przed takimi działaniami nie mam. To czasami jest loteria. Możesz zajrzeć na bloga tomastest.eu, w zakładkach są tam porady odnośnie rekrutacji, może coś Cię zainspiruje. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć taką pracę, jaką chcesz i żadna menda nie będzie Ci już dekompletowała dokumentów. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piszę pismo przewodnie i wymieniam dokumenty + spinam zszywaczem wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×