Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annas25

Biorezonans wielkie oszustwo

Polecane posty

Witam Chciałabym przestrzec wszystkich przed biorenozansem. Wybrałam się z dzieckiem na odczulanie.Efekt jest taki że straciłam ok 2000zł. Miałam wcześniej tylko zmiany skórne, ale w trakcie odczuleń zaczął mi się ostry kaszel i bóle w klatce piersiowej.Początkowo myślałam, że to zwykłe przeziębienie ale niestety nie. Zaczęłam reagować oskrzelowo, nie mogłam spać po nocach,kaszel był bardzo ostry. Dziecku to odczulanie oczywiście nic nie pomogło, ale wielkie szczęście,że nie zaszkodziło. Straciłam czas, dziecko tułałam kawał drogi samochodem, stosowałyśmy tyle czasu dietę ścisłą eliminującą te niby alegeny, bardzo tego żałuję:( Przed tym zanim się tam wybrałam, czytałam na forach te super opinie, i teraz wiem że c***seudo specjaliści oraz ich rodzina i znajomi wypisują te bzdury o tych cudownych ozdrowieniach. Bardzo proszę kochani nie bądźcie naiwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka niebieska
Też uważam, że to mega oszustwo. W tamtym roku byłam na biorezonansie typu Voila - beznadzieja. 140zł wyrzucone w błoto. Zero konkretów. Na alergię leczę się u dr Kempisty i 40% mi zeszło w trakcie trzech pierwszych miesięcy jej naturalnego leczenia żywieniem. Poszukaj info o niej i stosuj jej zalecenia. Ma swoją str leczeniezywieniem.plPolecam z nią wywiady na youtub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×