Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziulka123345

Co sie ze mna dzieje

Polecane posty

Gość Madziulka123345

Witajcie ! Mam 20lat. 12 grudnia mialam okres czyli zaczelam nowy cykl,ktory przeważnie trwa 29-30dni. Z moich wyliczen wyniklo,ze owulacja nastapila 27grudnia czyli 15dnia cyklu. Przytulalam sie z narzeczonym oczywiscie bez zabezpieczenia 23,26,28 grudnia czyli te ostatnie dwa terminy podane byly dniami plodnymi.Obserwuje swoje cialo,organizm dlatego wiem,ze owulacja byla. Nigdy w zyciu nie stosowalam antykoncepcji w tabletkach,globulkach. 1-2stycznia czyli 20-21dnia cyklu wystapily u mnie krwawienia(CZY MOGLABYC TO IMPLANTACJA),ale nie takie jak na okres tylko skapsze byly to nikti krwi z bialym,gestym sluzem.Od tego czasu mam bialy sluz czasami zadki czasami gesty.Podkreslam,ze takie cos mialam pierwszy raz! Nie ma zadnych swedzen,pieczenia dlatego grzybice wykluczam. Objawy oprocz krwawienia i bialego sluzu to : -bol lewego jajnika a raz prawego -czuje sie od owulacji tak jak na okres,a okres mam dopiero dostac jutro -temperatura od owulacji waha sie miedzy 36,5 do 37,4 mierzona w pochwie. -wychodza mi zylki na piersiach po kompieli,a potem zanikaja. Nie wiem czy schizuje czy naprawde sie udalo.. 6grudnia robilam test z porannego moczu i test wyszedl negatywie,ale zdaje sobie sprawe,ze to moglo byc za wczesnie aby test wykryl hormon ciazowy.. Czy ktoras z Was tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Dzis juz 30dzien cyklu,a okresu nie ma.. Zamiast niego bialy sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie to przechodzi na spoko i juz sa na to rozne sposoby i sa skuteczne i dzialaja na kazdego faceta jak sie to zrobi tak ale pamietaj ze taki facet moze ciebie potem latwo no wiesz 👄 www.youtube.com/watch?v=FIhyhwzQ0-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Pomożcie kobietki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test z krwi ale wychodzi na to że jestes w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×