Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość Trololol
"trzymaj go na dystans, nie za blisko nie za daleko. nie daj się wykorzystać do wzbudzenia zazdrości w byłej. nie angażuj się za szybko! jeśli coś jest na rzeczy to lepiej dogonić go z uczuciem niż się srodze zawieśćusmiech.gif nie wiem po czym poznać jaki on ma do ciebie stosunek, faceci są mniej i bardziej bezwzględni w dążeniu do swoich celów" tu odpowiedziałem jak umiałem :) x domyślam się uśmiechnięta :) pytanie zostało zadane ale i tu mam odpowiedz:) x to delikatnie daj mu znać że powinien ponownie się do ciebie uśmiechać :) x muszę przemyśleć temat tego nieszczęsnego badoo brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
co sądzisz o Sashy Grey? Moja odp.: fajna dziewczyna, mogłabym mieć taką przyjaciółkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
kochałbym :D🖐️ mam daleką znajomą która jest do niej mega podobna z twarzy..podobała mi się strasznie i kiedy jej o tym powiedziałem to zabrała mnie na spacer i subtelnie wyperswadowała mi to z głowy :) x czy jako spostrzegawczy skorpion powiesz mi teraz kiedy się tego domyśliłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mi sie wydaje, ze pozna dziewica nie bedzie w stanie dac szczęścia facetówi. Po pierwsze, powód późnego dziewictwa. Wychowanie, strach, brak znajomosci uczucia orgazmu? I teraz doświadczony facet dostaje do łóżka kompletnie zielona kobietę. Ona nie wie jak zrobic dobrze sobie i jemu." Glupotki piszesz kobietko. I to straszne. Przydalaby Ci sie jakas edukacja seksualna czy cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
śledzisz temat skoro wybrałeś/aś ten właśnie post. napisz więc coś od siebie:) dobrych rad nigdy za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz opisać jak ciȩ pieścić dłońmi, by ci było b. b. dobrze a może i lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
gratuluję, dorobiłeś się spamera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisze głupoty, tylko realnie oceniam sytuacje. Jesli myślisz, ze to głupoty to Tobie sie przyda edukacja. Czas zejść na ziemie. Jezeli mamy do czynienia z 30 letnią dziewica to znaczy, ze cos jest w jej psychyce, jest blokada. I nie puści szybko. Wystarczy troche wyobraźni. Zawsze zadaje jedno pytanie: co sie stalo, ze dalej jestes dziewica? Jak to sie stalo, ze przez 10 lat nie znalazła sie ani raz w poważnym zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i romantycznie to wygląda, moze jest w tym element magii. Ale faceci sa prości. Ok, podrajcuje go dziewica. Ale jak drugi i trzeci raz nie da rady, to bedzie problem. Co innego z 20 letnia dziewica. Ona jeszcze nie ma blokad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trololol, a powiedz mi jeszcze jak 26-letni informatyk ma pryszcze i jest grzeczny i nieśmiały, to jakie jest prawdopodobieństwo, że jest prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
to tylko nieszkodliwy spam :) x zgadzam się tu z rokokowa, ta blokada musi o czymś świadczyć. kiedy całe życie jest się samemu to człowiek dziczeje. tak stary kawaler jak i stara panna. niemniej :) przy odpowiednim partnerze powinna się otworzyć. trudno o takiego ale nadzieja umiera ostatnia :) w końcu to może być prawiczek ale nie musi prawda, prawda? x kobiety cenią inteligencję. nie wiem czy jest prawiczkiem ale nie zdziwiłbym się wcale i nie chodzi tak naprawdę o pryszcze..popatrz na szkołę średnią gdzie ma je połowę młodych ludzi. prawictwo to problem mentalny. strach przed kobietami, często ubóstwianie ich i uciekanie w fantazje zamiast realnych działań. nie wiem czy jesteś facetem i pytasz jak mogą postrzegać cię kobiety, czy jesteś kobietą podchodzącą informatyka. tak czy owak potrzebuję więcej szczegółów:) x nie mogę ci opisać bo każdy z nas ma inne upodobania. jedni wolą bardziej g***towne ruchy a inni kiedy traktuję się go jak największy skarb na świecie :) najlepiej będzie jeśli zwyczajnie usiądziesz sobie ze swoim facetem w luźnej atmosferze i pozwolisz kilka razy aby to on kierował twoimi dłońmi. pilnie obserwuj i słuchaj kiedy będzie ci tłumaczył. zapamiętaj i..tyle :) 99% ludzi to robi i nikt nie zna swojego ciała jak my sami :) x na kolana mnie nie powaliło ale dało do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnauaua
rokowa panno - bardzo się mylisz, czasami pewnie poźne dziewictwo wynika z blokad itp. ale np. ja swój pierwszy raz przeżyłam w wieku 29 lat z moim narzeczonym niedługo przed naszym ślubem. Nic mi nie dolegało - jestem mega atrakcyjną kobietą, mam świetną pracę zawsze miałam powodzenie ale jednocześnie osiągnięcie pozycji zawodowej przesłoniło mi w pewnym wieku świat - ciągle dokształcanie się, ciągle w biegu jednocześnie brak szczęścia w miłości, trafiałam na kolesi, którzy po krótkim czasie mi się nudzili, nie byli dla mnie, nie czułam tej chemii tego co uważałam za niezbędny składnik idealnej dla mnie relacji, jestem tochę romantyczką no i tak się zeszło aż spotkałam tego mojego wymarzonego. I szczerze mówiąc przy takiej chemii jaka między nami była pierwszy raz był ok a teraz jest ogień - nie jestem i nie byłam psychiczna, zwyczajnie jakieś tam moje wymagania sprawiły, że faceci tórym dawałam szansę okazywali się potem na tyle dla mnie beznadziejni że nawet do łóżka mi się nie chciało z nimi iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
spam był wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznałam po tym, że piszesz trochę zabawnie i trochę kąśliwie no i poza tym powala mnie na kolana twoja szczerosc :D Nie owijasz w bawełnę. Spodziewałam się tu faceta, który będzie kreował się tu na czystą duszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
chyba faktycznie jest coś we mnie co powala na kolana ..:classic_cool: ale dajmy temu spokój. dziękuję za komplement a szczerość to coś co leży w mojej natrze od dziecka. poza tym, zdajesz sobie sprawę ile trudu musiałbym sobie zadać aby ukryć jakim ch**em jestem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslilam sie akurat kiedy bylam chyba na 3 stronie a na 4 ktos cie zapytal o znak i odpowiedziales. Intuicjnie jakoś mi twój charakter podszedł pod skorpiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
cześć jestem grzecznym i nieśmiałym prawikiem. opowiem wam o seksie.:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt nie ma co sie zbytnio przemeczac... chyba wszyscy z pod tego znaku to troche ch**e... teraz jade sama sobie niezle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
że też chciało ci się to czytać..to już przeszło 700 postów..niekoniecznie krótkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
niby tak ale mamy też swoje wady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeczytałam wszystkiego wybierałam sobie najciekawsze pytania i szukałam twoich odpowiedzi :D nie zawiodłam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
domyślam się jakie to były pytania.. :D cieszę się też, że udało mi się zaspokoić twoją ciekawość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie martw się, jeszcze nie raz cię zaskoczę :) tymczasem goni mnie kilka spraw. miłego :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trololol, odpowiadam na post z 10:24 - jestem kobietą podchodzącą informatyka z pryszczami :) i sie zastanawiam, skąd taki trądzik w takim wieku... p.s. dla mnie nawet z syfami na gębie jest cudowny :) chyba się zakochuję powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie wiem skąd ten trądzik. problem mnie nie dotyczy więc i nie szukałem jak się go pozbyć ani skąd się bierze. ale to nie jest jakiś wielki problem, w końcu zniknie:) wracając do pytania, nie wiem czy był z kobietą czy nie ale zawsze to ty możesz być tą pierwszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś wskazówki dla kobiet gdy ona jest aktywna w seksie oralnym,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokokowa pana
Mamnauaua - jak wytrzymywalas przez tyle lat? Bylas oziebla? Masturbowalas sie? Nie czulas pociągu? Nie umiem sobie tego wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×