Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość Trololol
żadna by mnie nie dogoniła :D poza tym cały temat straciłby swój urok, nie sadzicie? x nie mam tatuażu ale myślę nad jednym. problem w tym, że ten który mi chodzi po głowie od dawna zakryłby sporą część mojego ciała. taki już jestem, albo się do czegoś maksymalnie przykładam albo wcale. nie ma półśrodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
jaką część ciała i co miałby przedstawiać tatuaż? Moja odp.: mam jaskółkę na wewnętrznej stronie prawego ramienia, teraz planuję kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
miałbym teraz iść do łazienki, rozebrać się, strzelić kilka fotek z ręki i wam je przesłać? :) nie sądzę. nie mam też aktualnych zdjęć. ostatnie z września zeszłego roku. oczywiście w ubraniu:) x nie jestem pewien czy zdołasz to sobie wyobrazić. tatuaż byłby duży jak wspomniałem. byłyby to coś na wzór cierni lub gęstego bluszczu który oplatałby przedramię, zahaczał delikatnie o szyję, połowę pleców i pół klatki piersiowej a kończył na udzie. sama rozumiesz, że stworzenie czegoś takiego jest nie tylko czaso i środko chłonne ale społecznie nieakceptowalne :D nie w polsce. w anglii co druga osoba jest mocno wytatuowana ale ten kraj różni się od naszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
wydaje mi się, że ze "społeczną akceptowalnością" jest u nas trochę lepiej niż jeszcze kilka lat temu. Na ulicach widzę coraz więcej wytatuowanych osób, więc kolorowe obrazki na ciele zdążyły się już "opatrzyć". Teraz aby zszokować trzeba mieć coś bardziej hardkorowego: tatuaż na gałce ocznej? Implanty pod skórą, rozdwojony język, elfie uszy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbyś zeby twója córka została porządną prostytutką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie wiem, nie kręcą mnie rzeczy które wymieniłaś..zresztą po co tak szokować? :) tego tatuażu nie zrobiłbym dla popisu a dla siebie :) x tłumaczyłem już co się stanie jeśli pokażę wam swoje zdjęcia :) x oczywiście że nie, ale nie traktuję ich gorzej niż ciebie czy innych kobiet spotkanych na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
oczywiście :) zauważ co pisałem już w tym miejscu o sobie. gdybym jeszcze dodatkowo pokazał swoją twarz.. to byłoby powiedzmy lekkomyślne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
mnie też nie kręcą, tzn. nie zrobiłabym sobie żadnej z nich. Ale jeśli komuś się podoba, nie mam z tym problemu. Chodziło mi tylko o to, że wg mnie przesuwa się granica tego, co "szokujące" i "społecznie nieakceptowalne". Każdy facet chce oglądać cycki. Nawet te małe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc czemu popierasz prostytucje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolerancja przesunęła sie przez ostatnie lata. Spojrzcie na stosunek do małżeństwa, zyciu bez ślubu. Dzis jest to powszechne. Ciąża w takim zwiazku nie budzi negatywnych emocji. Rozwody. To samo. Ot, stalo sie. A geje i lesbijki? Nie odrzucaja juz tak jak kilka lat temu. Dokladnie to samo jest z tatuażami. Przy takich zmianach tatuaż to pryszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
a dlaczego nie? :) jeśli tylko robią to z własnej woli to dlaczego ty starasz się im się odmówić prawa do samodecydowania? :) x dziewczyny macie rację z tymi granicami. żyjemy w końcu w świeckim a nie katolickim państwie:) są plusy i minusy tej tendencji. nie jestem pewien czy upadek takich wartości jak rodzina wyjdzie nam w przyszłości na dobre ale cóż.. tego nie da się zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
ja już od jakiegoś czasu się resetuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
a ja będę się resetować dopiero po sesji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dlaczego swojej córce byś zabronił takiej pracy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
lepiej by mi się resetowało przy odpowiednich zdjęciach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
czy napisałem tam że bym jej zabronił? nie zamknąłbym jej w piwnicy. wogóle to mam nadzieję, że jeśli będę miał kiedyś córkę to ta nigdy nie dorośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No okej ale potępił byś jej wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
wolałbyś mieć syna czy córkę? Moja odp.: nie chcę żadnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Hej. Pytanie o prostytutkę ciekawe. Trololol - dlaczego uważasz, że jak kobieta pije to wygląda żałośnie? Ja lubię się dobrze napić, w męskim gronie także , tzn w pomieszanym , lubię poszaleć potańczyć i pośpiewać. Dziś będę pić w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
trudno mi powiedzieć, córeczka była by dla mnie oczkiem w głowie ale syn to syn. na tę chwilę nie mam takich zmartwień :) x tak potępiłbym jej wybór, twoje pytania zmierzają do czegoś konkretnego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Zadam pytanie odnośnie prostytutki - ile czasu tam byłeś i co robiłeś? Komu płaciłeś pieniądz jej czy alfonsowi i ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, zmierzają do czegoś konkretnego i w końcu po uzyskaniu od ciebie wyczerpujących odpowiedzi mogę z siebie wydusić tą prawdę- jesteś pieprzonym hipokrytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
:D na pewno ta "prawda" zaboli Autora. Przecież niejednokrotnie sam przyznał się do hipokryzji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
Trololol, przyznaj się: pijesz, żeby utopić smutki w alkoholu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×