Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Notariusz

Polecane posty

Gość Babriela

Ja zawsze korzystam z usług kancelarii notarialnej w Katowicach i polecam kancelarię Tomasza Zaparta. Kancelaria znajduję się na  Wojciecha Korfantego 2 lok. 310 i świadczy kompleksowe usługi z zakresu prawa notarialnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej po prostu się odezwać, wytłumaczyć całą sytuację dokładnie i zapytać mniej więcej o koszta. Jak znajdziecie kogoś rzetelnego to nie powinno być problemu. Z własnego doświadczenia mogę polecić Wam - https://www.notariusze-slupsk.pl/ . Korzystałem i nie narzekam. Szybko, konkretnie i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annak

W Krakowie od lat wierna jestem kancelarii  www.notariuszkarczewska.pl/  Załatwiałam u nich od dawna wszystkie swoje sprawy i zawsze jestem zadowolona  z obsługi. To sprawdzeni profesjonaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miro

Mi  z kolei odpowiada www.notariuszcebulski.pl To kancelaria z Gliwic. Niedawno byliśmy tam finalizować kupno mieszkania i obsługa notarialna na jak najlepszym poziomie, profesjonalnie i miło  a do tego taksa całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Jak ktoś jest z okolic Katowic to polecam Kancelarię  Notarialną Tomasza Zaparta na  Wojciecha Korfantego 2 lok. 310. Miałam okazję kilka razy korzystać z usług tej kancelarii i za każdym razem moja sprawa była załatwiona i dopięta na ostatni guzik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz także przejrzeć ofertę kancelarii notarialnej www.tarkowski.eu. Kilka miesięcy temu korzystałam z ich usług podczas sprzedaży domu pod Wrocławiem. Bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magoP

Zawsze warto poszukać sobie porządnego notariusza. W Poznaniu taka dobra kancelaria to ta pani Ireny Antkowiak www.notariuszantkowiakirena.pl/ Pełen profesjonalizm, solidność, dobre podejście do klienta, plus nieprzesadzona stawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Ja polecam skorzystać z ofert kancelarii notarialnej z Katowic u Pana Tomasza Zaparta.  Bardzo szybko można się do tej kancelarii zapisać i wszystko zostanie załatwione tak jak trzeba. Ja korzystała z ich usług jak sprzedawałam mieszkanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga

Czasami bez notariusza po prostu się nie obędzie i wówczas lepiej trafić na doświadczonego, z dobrym podejściem do klienta. Ja miałam to szczęście, że trafiłam na panią Cejrowską z tczewskiej kancelarii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dienga

Notariusz Cejrowska z Tczewa bardzo mi pomogła. Warto jest postawić na profesjonalną pomoc, zwłaszcza w tak istotnych kwestiach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja tez korzystałam z usług Pana Górskiego z kancelarii u Pana Górskiego na Warszawskiej Woli i również polecam.   Ja osobiście wybrałam ta kancelarię bo  mieszkam na Ciołka i zależało mi na szybkim załatwieniu sprawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie cena notariusza różni się od wielu czynników, między innymi miasta. Ja polecam  https://www.notariusz-gliwice.com.pl/ sama korzystałam z usług Anny Mańki, godny polecenia i zaufania notariusz. Pani pomagała mi sporządzić akt pełnomocnictwa. Szybko i sprawnie poszło, akt bez zarzutu, jest respektowany w każdej instytucji. Do tego pani bardzo sympatyczna i pomocna, zawsze wszystko wytłumaczy prostym i zrozumiałym językiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja jestem z Katowic i najbliżej było mi do kancelarii na  Wojciecha Korfantego  i polecam kancelarię Pana Tomasza Zaparta.  Kancelarii położona jest na trzecim piętrze Biurowca Korfantego 2  i świadczy kompleksową obsługę  prawną  oraz pełen  zakres  czynności notarialnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka

Ja w Kobyłce znalazłam świetną kancelarię notarialną - notariusz Dagmary Gwiazdy dagmaragwiazda.notariusz.pl Ze spotkania była zadowolona, było super profesjonalnie, w miłej atmosferze i do tego czeka was tam nieprzesadzona taksa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena

Jestem usatysfakcjonowana współpracą z notariusz Cejrowską. Zajmuje się kwestiami notarialnymi mojej firmy. Bardzo dobra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×