Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wytrysk do ust

Polecane posty

Gość gość
Sonia ślinotok to normalne a tubka to po prostu do końca przygryzaj go końcówka języka draznij a jak jądra idą do góry i pulsuje to zwolnij tempo i poklep go o piersi buzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz Sonia za moment wyski lub duch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wole trysnac do ust niz gdzie indziej. Ten niesamowuty dotyk jezyka w trakcie orgazmu w polaczeniu z nie ustajacymi pieszczotami daja duzo spelnienia. Kobiety tez to stosunku nie chcac zeby od razu uciekac z pochwy tylko sie przytulac i powoli penetrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie kogos kocha to mozna wszystko robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla faceta to fajna rzecz, niestety z połykiem nie doświadczyłem jeszcze :) to trochę tak ze wiesz ze ona jest kims więcej niż dziewczyna i zrobi dla ciebie wszytko, oczywiście wypada się odwdzięczyć trochę dłużej niż 5min :) ale ja to jestem zbok z analem i fistingiem na czele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj była z 2 razy, w tym ten pierwszy z finałem w ustach i gładkim połknieciem, to ja naprawde podnieca iciagle ma na to ochote, jet jak dziecko co dostało nowa zabawke i nie moze sie nia nacieszyc a dla mnie sama frajda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham strzelać w ustach, moja myszka zawsze wysysa mi całe nasienie, wie kiedy tego mocno pragnę, nie ma żadnych oporów, by ją przekonać? Umówiłem się z nią na gadu i potem na skejpie, że trysnę jej do buzi, ale żeby nie połykała wszystkiego i pocałujemy się, więc było w sumie po połowie spermy dla mnie i dla niej, ot cała magia i filozofia jak laseczkę przekonać do lodzika z finałem :) Teraz jesteśmy razem i nie ma oporów w seksie, robimy to na co czujemy, że mamy ochotę no, dodam, że na początku bardzo się bała, ale uspokajałem, że wszystko będzie ok, bo to był jej pierwszy raz, spojrzałem głęboko w oczka, zaufała mi, dziś jak ją porządnie rozpalę, to chce się ze mną lizać i rżnąć na okrągło :) Dziś jest już tak dobra, że zwali mi konia samymi ustami, praktycznie beż użycia rąk, a znamy się niedługo, parę tygodnii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze parę słów do mojej ex - N.M. wybacz Nataliiiii, nie byłaś nigdy aż tak dobra, możesz być zazdrosna, od niej mogłabyś się uczyć, bo jest od Ciebie zarówno odważniejsza w łóżku jak i bardziej ciepła i czuła, to Twoja wina, bo przestałaś mi okazywać prawdziwą miłość, nie dbałaś o mnie jak należy i sama doprowadziłaś do naszego rozpadu - pluj sobie w twarz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 40 letnim facetem wiec odpowiem tak... finał w ustach= władza ktora łechta meskie ego, bardzo przyjemne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowy
Wyciągnąć k****a z ust przed wytryskiem to taka odmiana stosunku przerywanego. A kto taki lubi? Nikt. Jak lecisz do buzi to rozprężasz się całkowicie, wyluzowujesz. Czujesz się taki spełniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i twierdzę że poza naśladowaniem p****li i chęcią ujrzenia swojej kobiety klęczącej przed swoim panem na kolanach z otwartymi ustami nie daje to nic więcej satysfakcji niż spuszczanie na piersi twarz czy podłogę. Najlepzy orgazm to w ci.puszce gdy uda się zgrać z orgazmem kobiety. Te niekontrolowane drżenie skurcze to jest kwintesencja seksu i miłości. Chociaż jeżeli oboje tego chcą to tak jak z analem wszystko można tylko potrzebne jest zaufanie. I miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam spermowora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem w życiu ok 30 kobiet. Tylko 2 godziły się na wytrysk do ust. Jedna z nich została moją żoną. Druga twierdziła, że lubi smak i zapach spermy. Z tych 30 połowa robiło loda, ale musiałem je ostrzegać i wytrysk był na ciałko, ew. na twarz. Nie uważam, że jest to jakieś poniżenie dla kobiety. Z żoną jestem już 20 lat i jestem z nią szczęśliwy. W łóżku jest super i nie wyobrażam sobie zdrady. Ale koledzy, którzy nie mogą spełnić swoich fantazji w domu szukają spełnienia poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×