Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość taka tam dziewczyna
Chcębyćmamą, nie będziesz się mogła od maleństwa odkleić po roku ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
wielkiej nadziei nie mam:(bylo przytulanko 6dc i 21dc, wiecej mozliwosci nie bylo, cykle mam 26 -dniowe....co o tym sadzicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
No zobaczymy jak to będzie :) Możliwe że zmienię zdanie w trakcie i będę chciała zostać dłużej z dzieckiem w domu. Lubię zajmować się domem ale jak byłam bez pracy 3 miesiące to już wariowałam z tym, że nie miałam dziecka więc to też co innego bo się po prostu nudziłam a przy dziecku to jednak jest co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Dzieci są absorbujące bardzo - nie nudziłoby ci się :-D. Kurczę, w ciąży było tak fajnie, lubię to uczucie :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie na tym forum dowiedzialam od bardzo madrych i pomocnych kolezanek (lizus :p) to roznie to moze byc. Skoro masz takie krotkie cykle to moze wyjsc cos zaraz po zakonczeniu @ a nawet w trakcie. ;) Badz dobrej mysli. Nie tym razem to za miesiac. ;) A obserwujesz swoje cykle czy tak poprostu sie staracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Gościu11 ja zaszłam w ciążę zaraz po okresie - wszystko jest możliwe :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
kurcze, juz bym ten test kupila, ale musze poczekac, mieszkam za granica, a tu testy drozsze, lepiej nie wyrzucac kasy w bloto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
nie staramy sie na maxa, stwierdzilismy ze bedzie co ma byc, ale mam wrazenie ze ja chce bardziej niz on:( moj luby jest sporo starszy i poniekad go rozumiem, ale ja mam juz coreczke i chcialabym rodzenstwo dla niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
martucha ja jade teraz na swieta to sie na pewno zaopatrze, kiedys sie moze przydac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Gościu11 nie smuć się :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
My też tak w sumie na zasadzie co ma być to będzie ale nie ukrywam, że już bym bardzo chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
A u nas to wyszło spontanicznie, jak już pisałam. Chcemy od dawna mieć dziecko, ale żeby się tak zdecydować konkretnie i powiedzieć: DZIŚ SIĘ STARAMY - tak nie było. Zawsze coś na przeszkodzie stoi ;-). Ale lata lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
moje pierwszo dziecko bylo nieplanowane z nieodpowiednim partnerem, moze za mloda bylam, a teraz jak mam naprawde wyjatkowego faceta i chce zostac mama drugi raz...lipa..wpadka szybko przychodzi, gorzej jak sie chce..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Ja zawsze mówiłam, że do 30stki chciałabym już mieć dwójkę i na tym koniec a mam prawie 25 i nawet w ciąży z pierwszym nie jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ja też do trzydziestki chcę mieć dwójkę :-). Chcebycmama nie czytałam wszystkiego, czy robiłaś jakieś badania, bierzesz leki? Długie masz cykle? Czy póki co się po prostu staracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran______________10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 wewe____________33 lata_______3 cykl starań________23.03.3014 karnataka_________27lat________5 cykl staran________23.03.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Tak robiłam, te zalecane przed ciążą cyto tokso hormony itd itp. Wszystko ok. Cykle mam raczej w normie bo tak około 30 - 32 dniowe. Na razie nie staramy się jakoś intensywnie po prostu przestaliśmy się zabezpieczać - może to będzie bardziej trafne :) Dlatego może tak bardziej na luzie do tego podchodze ale tak myśleliśmy że dajemy sobie jeszcze 3 cykle a potem już postaram się bardziej pilnować tych płodnych i może kupie sobie testy owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
A no i kwas foliowy łykam od pół roku:) Zaczełam 3 mieisące przed tym jak przestaliśmy się zabezpieczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc11 ja tez jade na swieta to sie obkupie. Moze jeszcze w owulacyjne sie zaopatrze bo przy tych moich cyklach to bedzie ciezko trafic ;) tutaj 2razy tyle co w PL kosztuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
a gdzie mieszkasz?jesli mozna spytac:)mi pewien wloch zawrocil w glowie no i tak juz na stale od pazdziernika jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
no w holandii to chyba duzo lepiej sytuacja wyglada, tutaj wszystkich juz kryzys dobija, nieciekawie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie narzekamy narazie. Probujemy zachaczyc sie tu na stale bo narazie bez ubezpieczenia itp. A w razie wlasnie ciazy to musialabym do Polski zjechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
hej dziewczyny, wracajac do tematu, ktora planuje zrobic test jak najszybciej, chce wam kibicowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
hej dziewczyny, ktora planuje zrobic test jak najszybciej, chce wam kibicowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
sorki za powtorki, cos ta strona mi szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×