Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Oj to dzisiaj coś dzień smutków, może ta beta chociaż wyszłaby pozytywnie. U mnie też ostatnio wszystko się psuje, rozwala, nie mogę sprzedać ważnej rzeczy, a wymieniłam trochę sprzętu i problemy na głowie. Jeszcze rodzinne niesnaski jakieś. I wszystko na raz :( Muszę tą strona się zajmować, trudno. To jest życie, nieszczęścia sa obok nas - to nasza koleżanka, klientka. Nie muszę tego czytać, aby wiedzieć co i jak :/ Człowiek powinien cieszyć się tym co ma... Tajska - nakopać Ci? Tez mnie tu któraś wystraszyła na początku i postanowiłam olać temat całkiem do pierwszej wizyty. Nie czytaj takich rzeczy!! Za wcześnie testy zrobiłyście- nie róbcie przed okresem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myńka - plamienia miało kilka kobiet tutaj, ale wiele też już z nami nie ma. Jeśli poroniłaś kiedyś to sprawdzaj czy jest ciąża testem lub betą najlepiej i do gina czy rodzinnej po luteinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Myńka plamienia mogą być w terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka jak juz załozymy nowy temat do dopisz jeszcze i ciezarówkitaki bo znów starajace sie beda miały pretensje ze nie na temat.załoz taki temat i sie przeniesiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja już mam dość jak jeszcze raz od kogoś usłyszę że za drogo i mam zagraniczny sklep bo ceny jak za granicą to zacznę gryźć , jeszcze nie mogę załatwić drugiego kredytu i dostaje szału. Jak nie dostaje szału to w d***e nie pojadę do mojego , bo i tak mam już mam manko do kwadratu i sześcianu, zaległych zobowiązań. W d***e co za dzień , okres mi się rozkręcił jeszcze na maksa a nery tak rwą jakby mnie je żywcem wyrywali , nie wiem czy to ocd okresu czy od ciąglego siedzenia w waitraku. Jeszcze mi ta baba musiałą przypomnieć o mojej chorobie, ku.. wiem jak wyglądam ,. Ech dobra już nie marudzę . Chyba se palnę w łeb dzisiaj . Nie wiem co tym ludziom by nie za drogo było już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to,że załozycie nowy temat nic nie da,to wina kafe,jakieś problemy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Wy głupie jesteście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uhuhuhu martucha ostro poszłaś :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka 90
Witajcie, OM była 10 lipca ,mam cykle 30 dniowe ,od pół roku staramy się o dziecko. Owulacje miałam 16dc (25 lipca). 9 sierpnia jest terminem przybycia prawdopodobnie okropnej małpy . Jak myślicie czy mogę jutro testowac to będzie 25 dc i 10 dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blanka za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mebelmania
Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz zakładkę „meble dziecięce i młodzieżowe” - znajdziesz tu świetne meble dla dziecka i nie tylko. Polecam głównie ze względu na cenę system Bajka (pięknie urządzony cały pokój za niecałe 1900zł – w skład zestawu wchodzą łóżko, szafa ubraniowa, regał i komoda - wszystko osobno wycenione, więc można zamówić pojedyncze elementy) a dla ceniących przede wszystkim bardzo wysoką jakość polecam system bajkowych antresoli z systemu Zamek, całej kolekcji z systemu Princess oraz wiele innych cudnych mebli dla Twojego dziecka. Zapraszam serdecznie po spełnienie marzeń Twojej pociechy! Pozdrawiam Mebelmania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×