Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Ja dzisiaj robilam. Juz 52dc czy jakos tak... juz sie pogubilam z tym liczeniem. Za pare dni jak nie dostane @ to robie drugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
kurcze, tyle dni, moze powinnas do lekarza isc, nie napisalas ale wnioskuje ze negatywny ci wyszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwinko :* z Twoje wsparcie Dziewczyny co do testów, to ja kupiłam sobie na Amazonie 20 testów owulacyjnych i 20 ciążowych i zapłaciłam za to w przeliczeniu z funtów na złotówki ok 15 zł :) wejdzie sobie na Amazona w w waszym kraju znajdzie sprzedawcę, który sprzedaje najczulsze testy i na owu i na ciążę i ma darmową przesyłkę i kupcie u niego. U mnie te testy się sprawdziły pokazały i owu i ciążę, więc działają. Co do teściowych, no to ja muszę powiedzieć, że mam (tfu tfu) świetną teściową, a jedzenie w jej wydaniu to mistrzostwo świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak negatywny. No teraz nie mam jak. Dopiero po swietach pojde... najdluzszy mialam 72dni.. :/ i lekarz mi powiedzial ze wszystko ok nic nie widzial niepokojacego... jeszcze chwile poczekam i jak cos to poprosze go zeby dal mi jakies skierowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
gosc M dzieki:)nigdy nie slyszalam o tej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Martucha, mam mdłości, ale to dobry znak, bo podobno progesteron jest sprawcą takich przypadłości, a im więcej progesteronu tym lepiej dla dzidzi :) Kurcze, ja mam teraz taki problem, ze boję sie powiedzieć rodzicom o ciąży, wiedzą moje siostry i moje dwie przyjaciółki, a tak to mamie własnej nawet nie powiedziałam i teściowej też nie. Poprzednim razem czekałam 2 miesiące i jak im powiedziałam po kilku dniach ciąży nie było, bardzo to przeżywali, bo wiedzą, jak bardzo chce miec dziecko i bali sie o mnie. Teraz postanowiłam czekać do min. 3 miesiąca, ale z drugiej strony, wiem, ze mojej mamie będzie bardzo przykro, że jej nie powiedziałam, a jak teściowa się dowie, że powiedziałam swojej a jej nie, to znowu jej będzie przykro :( niestety moja mama nie jest na tyle dyskretna, aby zatrzymać tę wiedzę dla siebie i wypapla tacie, a mój tata zacznie dawać sugestie mojej teściowej, a ona potem się domyśli, że tylko ona nie wiedziała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle razy odświeżałam strone i nic a jak napisałam to patrze ze już druga strone śmigacie :) kurde u mnie pogoda sie popsuła i bedzie padać zaraz i nie posadze dzisiaj kwiatków :) martucha ja już z rana ogarnęłam i teraz nie wiem co robić :) w weekend zrobione mega pranie i sprzatanie i teraz nie ma roboty :) pogoda wszystko psuje:) gość11 czemu cię nie ma w tabelce ? dopisz się :* i nie uciekaj od nas :) wiecie co u mnie już zaczyna brzuch wariowac ;/ a dopiero 8 dc i tak bedzie do samej @,jeśli przyjdzie :D nie lubie tych wszystkich bóli i objawów,to wszystko przez leki ,ale trzeba cierpieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
nie uciekam :)za obiadek sie wzielam:)gdzie ten okres?jak zwykle pobolewal mnie brzuch 2 dni temu a teraz nic, nie wiem co mam myslec, nie zebym na @ tak czekala, ale robic sobie nadzieje to tez niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
no fajnie byloby:)ostatnio obchodzilam urodziny, bylby spozniony ale trafiony prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co szukam właśnie ofert pracy na necie w mojej okolicy i znalazłam kilka ciekawych głównie praca w sklepach odzieżowych :) kiedyś pracowałam i podoba mi się,miała i niezbyt męcząca;) ale wymagania wymiatają:) rozmiar ubrań s,w ostateczności m,ładny atrakcyjny wygląd i wraz z cv trzeba zdjęcie całej sylwetki wysłać :) no kurcze smiech na sali ;) to są raczej wymagania do jakiejś agencji towarzyskiej :) świat oszalał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
żartujesz chyba :D Na zachodzi Europy i w USA nie przyjmą Ci CV w poważnej firmie jeżeli dołączysz do niego zdjęcie i wiek, albo wspomnisz coś o swojej rasie, ponieważ będą się bali oskarżeń o rasizm, seksizm itp. a w Polsce widzę, że głupota idzie coraz dalej...zdjęcie całej sylwetki i rozmiar s i jeszcze w ogłoszeniu to zamieszczają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe... niezle wymagania. Nawet jakbym tak wygladala to bym nie poszla do takiej pracy. Wyobrazam sobie szefa. Gruby oblesny staruszek ktory slini sie na sama mysl o mlodej zgrabnej. A jak zajdzie w ciaze to ja zgnoi... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde :) jak Boga kocham :) piszę do męza że znalazłam pracę tylko muszę do niej jeszcze schudnąć :D co się dzieje z tą Polska :) masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M,mi jak się udało to tez pochwaliłam się mamie i kilka dni póżniej ciąży nie było :) my chyba powiemy dopiero w drugim trymestrze,chyba że sytuacja nas do tego zmusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż mi właśnie odpisał że nie każe mi iśc do żadnej pracy i żeby nie czytać tych ogłoszeń durnych :) wiecie co wam powiem po tej wczorajszej pogadance teściowej,to naprawde mnie dopadły jakieś wyrzuty,że powinnam pójść do pracy bo żeruję na meżu...ale z drugiej strony,ja ta bardzo pragnę mieć dziecko i miałabym to teraz odłożyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ta cała pogoń za pracą to jest jakiś wyścig szczurów. Odpuść sobie teraz, jeszcze się zdążysz napracować. To nie jest żerowanie na mężu - jesteście małżeństwem. To jest jedność. Ważne, że wam to odpowiada. Inni nie powinni r mieszać. Brzoskwinka ty pod koniec marca testujesz? Martucha czy kiedykolwiek robiłaś badania? Ten cykl jest taki od zawsze? Nawet przed pierwszą ciążą był taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Postanowiłam do 3 miesiąca nie mówić nawet własnej mamie, myślę, że powinni to zrozumieć :) A Ty Brzoskwinko widzę, że dałaś sobie zasiać ziarenko niepewności przez teściową i zaczęłaś tej pracy szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Masakra, byłam u nowego gina, najlepszy u nas. Na 10 zapisana a o 12 weszłam...Kolejki jak nie wiem co. I stwierdził tyłozgięcie (nikt wcześniej tego nie zobaczył??) i kazał leczyć nadżerkę. A do tej pory mówili mi lekarze ze mała nadżerka, ze po ciąży będzie ok. Dostałam zestaw leków za ok 200zł :( Nie wiem jak ja to wykupię, no a o dziecku mogę zapomnieć narazie, bo przy tych lekach nie wolno się kochać :( No, chyba że teraz już jest fasolka...do czwartku się dowiem. Ale dół laski! Płakać mi się chce, bo tyle czasu zmarnowałam na lekarkę która tego nie zauważyła. I to prywatnie chodziłam. Dziś poszłam na NFZ - profesjonalnie, ale strasznie bolało samo badanie. Pierwszy raz byłam u lekarza faceta i pierwszy raz badanie mnie potwornie bolało :( Co za dzień okropny, łeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Dziewczyny może to będzie głupie pytanie, ale powiedzcie mi proszę, jeśli wiecie, czy jak ktoś się kocha przed dniami płodnymi, ale załóżmy, że plemniki długo żyją i kobieta zaszłaby w ciążę, to śluz płodny i tak się pojawi za kilka dni? Czy już się nie pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Evilinka czy lekarz powiedział, że nadżerka może zmniejszać szansę na zajście w ciążę? Ja spotkałam się z zupełnie innym podejściem. Doktor powiedziała, że jeśli planuję ciążę to nadżerki póki co nie ruszamy. I kto ma rację? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka ale to jednak ta nadżerka jest poważniejsza tak ? bo tyłozgięcie nie jest przeciwskazaniem do ciąży,o to się nie martw :) moja mama ma tyłozgięcie i ma dwójke dzieci.Taka natura,jedna kobieta ma tak inna tak.Ile potrwa leczenie tej nadżerki.? masz na pocieszenie kochana ❤️ gość M tylko czytam sobie oferty,no zasiała ziarenko zasiała .Ale nie odpuszcze sobie dzieciątka nie ma mowy .nie po to się faszeruje tymi lekami i czekam już tyle czasu żeby teraz odpuścic.niech sobie myśli co chce ta moja teściowa.mój mąż nie przeszkadza że nie pracuje a jej przeszkadza. taka tam dziewczyna kochanie u mnie dopiero 8 dc ;/ na 13 kwietnia mam termin @.dzisiaj owszem testuje ale testem owulacyjnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ha! Wiedziałam, ze te ogłoszenia prze tą Babę-jagę przeglądasz :) Brzoskwinko, jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji, ja też odłożyłam pracę, aby starać się o dziecko i też nie wtajemniczyłam wszystkich znajomych i całej rodziny w moje i męża plany, więc widzę i słyszę jak niektórzy patrzą na to, że siedzę sobie w domu i nic nie robię :) Ale mam to w nosie, bo to nasze życie. Tutaj na tą ciąże zwolnienia bym nie dostała, a jak się okazuje muszę leżeć. Na tym etapie życia co jestem dziecko jest dla mnie najważniejsze i mam w nosie co inni myślą na ten temat :) nie będę szła do pracy bo ktoś inny niż mój mąż uważa, że powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyna zawsze. My to mamy rodzinne :p a mimo to nasze rodziny sa raczej wielodzietne. Brzoskwinka przestan. Skora mezowi twojemu pasuje taki uklad to tesciowa nie ma nic do gadania. Chociaz z drugiej str pewnie jakbys dostala prace to szybko musialabys z niej zrezygnowac ;) bo okazaloby sie ze jestes w ciazy... a dziewczyny ja znowu tak mysle ze jak sie pracuje to ma sie te wszystkie becikowe itp... stac was na to zeby zajsc w ciaze i zrezygnowac z tych dodatkow? Jakie jest wasze zdanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna śluz płodny się raczej pojawi bo organizm dopóki nie zacznie się proces zagnieżdzania zarodka nie wie o ciązy :) A wgl we wczesnej ciązy tez może byc taki śluz jak w czasie dni płodnych ;] ja tak miałam więc tu nie ma reguły :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
pojawi się. Brzoskwinko - jeśli chcesz iść do pracy to idź. To, że się starasz o dziecko nie szkodzi. Zawsze możesz iść na zwolnienie :) i przynajmniej będziesz miała kasę. A tak poza tym będziesz miała "wolniejsze" myśli. Dzisiaj lekarz powiedział mi, że największą przeszkodą w zajściu w ciążę jest GŁOWA. TAK SAMO KOBIETY JAK I PARTNERA! Partner jak się stresuje i jest wykończony seksem co 2 dzień i o niczym innym się nie myśli to ciężko zajść w tą ciążę. Zmienić środowisko, spacery a najlepiej urlop, nowe miejsce - to sprzyja. Więc praca może Ci tylko odblokować główkę :) Ja bym poszła gdybym tylko mogła na Twoim miejscu - zajmij się sobą, pracą czy swoją pasją. Znajdź coś a będzie dobrze. Nasze ciało płata figle jak próbujemy je zaprogramować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
evilinka, moja siostra ma tyłozgięcie macicy i też bez problemów zaszła w ciążę i to za pierwszym podejściem :) Co do leczenia nadżerki to się na tym nie znam, ale moja koleżanka (spotkałam ją w poczekalni u ginekologa) przed zajściem w ciążę też musiała ją wyleczyć i chodziła co tydzien do lekarki i ta jej to jakimś lekarstwem smarowała, po roku spotkałam tą koleżankę w zaawansowanej ciąży, a wcześniej wiem, że się starła przez 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×