Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość taka tam dziewczyna
Też trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny. Kurczę, wy wiecie, kiedy macie owulację, a ja nawet nie wiem jak to sprawdzić. Tylko testy lub monitorowanie cyklu do tego służy? Czy samo mierzenie temperatury? Może zacznę mierzyć, ale ja się boję, że zapomnę. Trzeba rano, przed wstaniem z łóżka i o tej samej porze? Termometr musi być specjalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Też trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny. Kurczę, wy wiecie, kiedy macie owulację, a ja nawet nie wiem jak to sprawdzić. Tylko testy lub monitorowanie cyklu do tego służy? Czy samo mierzenie temperatury? Może zacznę mierzyć, ale ja się boję, że zapomnę. Trzeba rano, przed wstaniem z łóżka i o tej samej porze? Termometr musi być specjalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna jeśli chcesz mierzyc temperaturę,to codziennie rano o tej samej porze,po przebudzeniu i przed wstaniem z łóżka,jesli np wstajesz w nocy do łazienki to wtedy też to musisz zanotowac tego dnia,i nanosisz codziennie na wykresik :) niczego nie zapomniesz :) testy owu tez są pomocne i obserwacje,sluzum,badanie szyjki :) ja w tym cyklu mierze temperaturkę i testy owu :) ale oczywiście 100% pewnośc że owulacja była daje tylko monitoring :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ja się zaczynam zastanawiać, czy ja w ogóle owulację mam. Mam cykle 22-24 dni. Jeśli się różnią o jeden czy dwa dni to już uchodzą za nieregularne? Nie za bardzo obserwowałam do tej pory, ale śluz kojarzę, tylko nie wiem, w którym dniu cyklu się pojawiał. Czy po okresie jest z reguły sucho kilka dni? Mam też bóle okołoowulacyjne, często 12 dnia cyklu. Tylko nie wiem co znaczą... Ale wtedy nie ma mowy o współżyciu, bo ledwo chodzę... Tak mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli twoje cykle różnią się o 1 czy 2 dni to nie znaczy że są nieregularne.jesli np jeden cykl trwałby u ciebie 25 dni a drugi np,37 no to już jest nie regularny raczej .jeżeli twoje cykle są 24 dniowe to masz wczesną owulację i ten ból 12 dc mógłbyć poowulacyjny .czesto jest tak że przy owulacji pęknie jakieś naczynko i krew dostanie się do jamy brzusznej i może boleć brzuch albo okolice jajnika.przy tak krótkich cyklach jest właśnie duże prawdopodobieństwo owulacji po miesiączce :) w tym cyklu jestes już chyba po dniach płodnych tak ?który u ciebie dzien cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
hehehe taka tam dziewczyna, masz tak jak ja :) jak ja mam owulację to też męża odganiam, bo mnie boli i wtedy najmniej mi sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Właśnie nie wiem, czy już po dniach płodnych. Okres miałam 15 marca. Dziś 10 dzień cyklu. Nawet nie wiem właściwie kiedy powinnam się kochać, tzn. w które dni. Hmm... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
GośćM ten ból jest tragiczny. Jajnik tak boli, że promieniuje do nogi i pleców. No skandal jakiś :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Co do imion, to nie mam wymarzonych, ale imię dla dziewczynki, które mi sie podobało to Hania, ale mój kuzyn kilka tygodni temu tak nazwał swoja córkę. Ja niedawno postanowiłam nie poznawać płci dziecka, ale jak okazało się, że mogą być bliźniaki, to chyba wolę poznać płeć, bo za dużo imion bym musiała sobie przygotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Właśnie nie mam z kim, bo mąż w delegacji. Z nami to jest tak, że po prostu się ostatnio specjalnie nie zabezpieczyliśmy, choć wcześniej nie planowaliśmy zacząć starań, mimo iż dziecka pragniemy :-). Taki spontan. Ale jak pomyślę, że mogłabym być w ciąży, to się bardzo cieszę. Więc będziemy się musieli wziąć do pracy porządnie :-). Bo teraz to nic z tego raczej :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chyba nie wytrzymała gdybym miała możliwosc poznać płeć :) bo czasami jest tak że dzidzus się tak ustawia na usg że nie widać :) i tak się może ciągnąć i ciągnąć :)ja znam Panią która dopiero przed porodem dowiedziała się czy chłopak czy dziewucha,bo dziecko zawsze na usg było odwrócone pupką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ja też wolałabym znać płeć dziecka :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. ;) Sie rozpisalyscie ;) tez trzymam kciuki za testujace... Wrocilam ze spaceru obiad zrobiony i zjedzony... jak wrocilam to myslalam ze @ przyszla ale nie. Pelno śluzu i nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Faceci to mają dobrze, nic obliczać nie muszą :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Martucha nie wszystko zatem stracone :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
taka tam dziewczyna, mój mąż znalazł na to sposób, najpierw masaż stóp, potem plecków, potem dłuuuga gra wstępna i wtedy przez ten relaks, jakoś ból przechodził, ale zaraz po wracał jeszcze bardziej, prawdopodobnie przez to, że ukrwienie sie tam zwiększyło tuż po :) W tym miesiącu miałam właśnie dwa razy taką akcję, dzień po dniu i teraz widać na usg, że były dwie owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci jakby mieli cos obliczać,obserwować i wyliczać to nie wiem co by z tego wyszło :) lepiej jak zajmujemy sie tym my kobiety :) martucha to która u ciebie godzina że ty jeszcze spacerujesz :)? u mnie juz ciemnooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, ja też staram sie o dzidziusia, dzis byla pierwsza proba wg. moich obliczen to właśnie ten dzień - ciekawe czy sie uda tak za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 19 ale jasniutko. U ciebie ciemno?? jakby faceci zajmowali sie obliczaniem to by sie wiecej dzieci rodzilo :p hehe... bo my mialybysmy mniej stresow. Co do imion to mi sie podoba filip, janek, stas dla chlopca a dziewczynka julia, maja, melania... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Gość_M muszę to wypróbować :-). Gość powodzenia w staraniach :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×