Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Laski czuje sie jakas inna. Wszystkie macie regularne cykle, wykresy temp ksiazkowe, sluzy tak jak byc powinny a u mnie wszystko sie poprzewracalo. Jakis dziwolag ze mnie :p brzoskwinko a czemu podczas kompieli nie mozna badac? co w tym przeszladza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Aleksanda o której idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
To mamabeta idzie do lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Marta czy my czytamy ten sam topik? Ja tu widzę właśnie same przesunięcia :) już sie nie uważaj za jakiegoś odmieńca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
Aleksandra ja tez szaleje te czekanie aaaaaa ale ide niedługo do pracy to nie bede przez troche myślała, a do lekarza ide ja jutro po 16 mam oszalejeeeeee synka mam 6 letniego troche trwało jego powstanie nawet poł roku ale to takie chce ale sie boje ale wkoncu po poł roku sie zdecydowalismy i sie udało mam nadzieje ze tym razem tez uda sie teraz choc dopiero 2 miesiac prób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
a przy tym jak planuje ciąże biore 2 miesiac kwas foliowy wiem ze bierze sie go 3 mc przed planowaną ciązą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny, robilam test, oczywiscie jedna kreska, szkoda:(mam nadzieje ze Wam sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
to ja jakby co, gosc11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
gosc usmiechnij sie głowa do góry może za wczesnie na test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
za wczesnie raczej nie, moj cykl jak w zegarku szwajcarskim, jutro moj termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama tak do końca nie wiem czemu :)podczas kąpieli ciało się rozgrzewa,bo kąpiemy się w bardzo ciepłej wodzie,ciało jest lepiej ukrwione,i może zmienić swoją pozycję,tak jak przed sexem,wszystko tam w srodku jest lepiej ukrwione i szyjka zmienia swoja pozycję :) tylko z ta różnica że przed kochaniem to ona ucieka do góry,bo inaczej to trochę nie komfortowe by było :) Gość M wszystko bedzie dobrze :) każda ciąża mnoga sama w sobie jest zawsze ciąża zagrożoną,dlatego odpoczywanie,odpoczywanie i jeszcze raz odpoczywanie :) i nie stresowanie się :) a kiedy masz teraz lekarza ?:) gosc11 przykro mi bardzo ;/ ale badz silna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Kazała mi przyjść 8kwietnia, ale pójdę 5 lub 6 bo chcę, aby mąż ze mną był. Caaała wieczność czekania przede mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... chodzi mi o to ze dziewczyny tu panikuja ze maja 3 dni ronicy w dwoch kolejnych cyklach i juz ze nieregularne a jakby mialy 20dni roznicy i kazdy kolejny test negatywny to dopiero by byla panika :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Marta przy Twojej długości cyklu 20 dni to jak u dziewczyn przy normalnych cyklach 2 dni ;) A tak w ogóle to ja słyszałam, ze są takie przypadki jak u Ciebie , że kobiety mają cykl 3 miesięczny i tez słyszałam ze są one kompletnie zdrowe. Zazwyczaj ktoś w rodzinie tez tak wcześniej miał, np. mama albo babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
No u mnie bylo podobnie w styczniu było ok w lutym nie miałam miesiaczki potem w marcu ok poszłam do lekarza owulacja jest i wszysto ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie z tego co wiem to moja mama tak miala... i w 4 ciaze zaszla... lekarz powiedzial ze przy takich dlugich cyklach jest mozliwosc zajscia w ciaze. W niczym to nie przeszkadza ale zadnych konkretnych badan mi nie zlecil zeby wykluczyc zaburzenia hormonalne. Cytologie mi robil jajniki macice i szyjke sprawdzal i wszystko bylo w normie. Ale zawsze sie czlowiek zastanawia czy aby wszystko ok... no zobaczymy co z tego wyniknie. Narazie czekam na @ jak nie przyjdzie do konca marca to znowu testuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
no nic uciekam do pracy miłego dnia zycze wszystkim i trzymam kciuki za wszystkie mamy i te które sie staraja o dzidziusia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Aleksandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran______________10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________5 cykl staran________23.03.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
Usunęłam się z tabelki, muszę przystopować ze staraniami. Życzę powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Wewe a gdzie Ty jesteś w tabelce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Marta uważa się często prolaktynę za jedną z przyczyn nieregularnych miesiączek. Ja powiem szczerze, że bałabym się jakbym miała tak długie cykle. Ale u ciebie jest inna sytuacja, bo w rodzinie się to powtarza. Więc dostałaś to w genach :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Co do genów to powiem wam, że dostałam też coś ciekawego, podobno idealną szyjkę macicy :D nie mam pojęcia czym ona sie odznacza, ale ogólnie lekarze zawsze są nią zachwyceni :D Najlepsze, że moja siostra ma taką samą sytuację, że lekarze się jej szyjką zachwycają i jak była w szpitalu klinicznym to lekarze wołali studentów, aby zobaczyli jak ma wyglądać idealna szyjka macicy :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Gość_M to niesamowite :-D. Skoro jest idealna, to pewnie będzie idealnie "pracować", mam nadzieję :-). Nie denerwuj się i odpoczywaj dużo. Jak się w ogóle czujesz? Nie czytaj strasznych historii :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie. ;) Mnie tez kiedys pare osob przy badaniu ogladalo ale to dlatego ze wymyslily sobie dwie macice z jedna szyjka ;p ze wzgledu na to tez cesarke mi robili zeby sprawdzic ale sie rozczarowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezle ;) mnie tez kiedys ogladali bo sobie wymyslili ze mam podwojna macice z jedna szyjka. :P Dlatego tez cesarke mi robili zeby sprawdzic, ale niestety sie rozczarowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Dziewczyny zauważyłam, że są plus i minusy posiadania internetu... Gdziekolwiek nas coś zaboli, to zaraz sprawdzamy. Wszystko sprawdzamy! Ale najlepsze są tematy typu: DZIECKO GORĄCZKUJE, CO ROBIĆ? Chyba jasne jest co robić - iść do lekarza i się zająć dzieckiem, a nie na forum wchodzić i pisać, tracić czas. Dlatego też niektórym powinni zablokować łącze :-D. Co innego taka grupa wsparcia jak ten temat :-). Znowu mnie otaczają same ciężarne, gdzie nie spojrzę :-). Może się zarażę? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ja w ciąży leżałam dwa razy w szpitalu. Tam mnie oglądał chyba każdy i w większości faceci. A dla mnie stało się to tak naturalne jak jedzenie śniadania. Staźyści też byli :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×