Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______15tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______16 tc_______03.12.2014 Goalka________________28 lat______13tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____10 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______7 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015&amp ; amp; amp;amp ; amp; lt; br /> werrrona86_____________28 lat______6tc_________09.02.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran_______________04.06.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______________12.-19.06.2014_____ M.O. gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań_______________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 ________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań_____________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____2 cykl starań_________29.06.2014 Madalena84_________30 lat________5 cykl starań________29.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka nie gniewaj się, ale czasem nie daję rady ciebie czytać. Tyle masz tych problemów, gubię się. Ale nie tylko ty je masz, nie tylko ty masz nerwicę, problemy z sercem, nie tylko ty masz firmę i problemy z facetami, kochana. Odnoszę czasem wrażenie, że lubisz z siebie robić ofiarę (tak mi się wydaje, bo ja sama w niektórych życiowych sytuacjach - na szczęście rzadko) robię ofiarę z siebie - trudne dzieciństwo miałam). Czy ty się w ogóle starasz teraz o dziecko? Jak idzie? Czasem wydaje mi się, że trzeba zmienić wątek na "Burzliwe życie Pesteczki". Rzadko kiedy zapytasz co u którejś z nas słychać, ale za to ciągle piszesz o sobie, a inne ci odpisują, dają cenne rady, pocieszają i to ci się jak widać podoba. Zapominamy co jest głównym tematem, już nawet mało kto dołącza do nas, dziewczyny. Bo jak nowa dziewczyna zajrzy i czyta ostatnią stronę, a tam problemy Pesteczki z kurierami i pocztą, to ma ochotę dołączyć? Na pewno.... Gdzieś tam w tle są teraz inne dziewczyny, ciężko się doszukać co u innych, kiedy czytam np., co napisała Evilinka, czy Martucha, a one akurat odpowiadały tobie. Wkurza mnie to, przykro mi. Ja zwykle muszę powiedzieć co mi na sercu leży i myślcie co chcecie, możecie nawet o mnie zdanie zmienić. Niczego Pesteczko od ciebie nie oczekuję, nie myśl, że chcę, abyś się stąd ulotniła - BROŃ BOŻE! Ale zauważ, że są tu też inne dziewczyny. Nie wszystko się wokół ciebie będzie kręcić. Boję się - doświadczę linczu chyba, ale cóż. Nudno tu jest ostatnio, dziewczyny dawno żadna nie zaciążyła. Zobaczcie jak rzadko się pojawiają niektóre dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Taka tam jak ci się nie podoba to nie czytaj, co za problem przerzucić strony. Evelinka nie, nie odsypiałam , o 7,30 mnie obudził już telefon,a poszłam spać o 5.30, wieć nie tylko ty nie spałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Taka tam to że nie pytam to nie znaczy że czytam, masz wybiórcze patrzenie bo wczoraj akurat rozmawiałyśmy z tajską i martuchą i rozmowa nie była o mnie. a miała tajskiej uświadomiść pewne zachowania faceta. Ztesztą myśl sobie coc hcesz, ja jestem stara ebym sie przejmować tym co ktoś o mnie myśli , i pisze co mi się podoba, bo to jest publiczne forum, a że jestem 24 na dobę, to nic dziwnego że moich wpisów jest najwięcej. Jakoś zresztą tylko Tobie ciągle się coś nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Taka tam no widać jak czytasz wybiórczo i nie wiesz jaką mam sytuację . I kto tu nie zauważa problemów innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha ja ciągle wierzę, że ci się uda TERAZ. Momi jak chleb? Po okresie starania zaczynasz? Masz jakiś plan starań, czy spontan? Ja bym radziła spróbować co dzień, a jak nie to co drugi. I jak siostra? Widzicie czytałam i już nie wiem, czy Golaka czy Laurka była na usg? W każdym bądź razie gratuluję dobrych wyników :-). Evilinka to teraz korzystaj z drugiego trymestru. I nie panikuj. Pewnie w te upały mniej jadłaś, a więcej piłaś? Ja się wcale nie ważę. Dziewczyny napiszcie ile już przybrałyście na wadze i który to tydzień? Żebym nie musiała w tabelce waszych tygodni szukać :-). Brzoskwinko ja zawsze wolałam dopochwową luteinę. Nie lubię brać żadnych leków, ale dopochwowa była dla mnie ok. Papi jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy ja ci nie pozwalam pisać? Wiem, że dyskutowałaś na temat facetów. To chyba pierwszy raz jaki ci się zdarzyło kogoś innego tu zauważyć. A mi najwyżej PIERWSZY RAZ coś nie pasuje i to zamierzam ogłosić, bo mam takie prawo :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______15tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______16 tc_______03.12.2014 Goalka________________28 lat______13tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____10 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______7 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______9tc_________21.01.2015 werrrona86_____________28 lat______6tc_________09.02.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran_______________04.06.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______________12.-19.06.2014_____ M.O. gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań_______________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 ________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań_____________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____2 cykl starań_________29.06.2014 Madalena84_________30 lat________5 cykl starań________29.06.2014 goalka faktycznie to chyba dzień babci :) w wgl jak tam brzuszek rośnie ?:) laurka a twój brzuszek jak tam ?:) ja już sie nie moge doczekac kiedy mi wyskoczy :) wcześniej jak miałam wzdęcia czesto to miałam taki fajny a teraz wzdęcia mnie opuściły i brzuszka nie ma ;/ taka tam dziewczyna a u ciebie co tam ?:) jak sie czujesz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
to akurat nie bylo w ostatnich postach i jakoś nie rozpaczam że nikt nie zauważył tego wcale, poza dwoma dzeiwczynami na fb może maksymalnie, bo tu nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam bardzo kulturalnie mojego posta. To jasne, że się wkurzyłaś. Pamiętam jak ktoś zwrócił ci uwagę, że nie pogratulowałaś którejś, że w ciążę zaszła. To tylko świadczy o tym, o czym ja napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ta lecę nie mam się co robić tylko wkurzać wirtualnym bytem trochę się przeceniasz , ja już jestem za stara na takie słuchanie i gadanie i przejmowanie się. Ty myślisz ze ja czytam wszystko , tego co naklepiecie rano rzadko kiedy czytam, jak wstanę koło 12 tej to nawet nie da rady przeczytać wszystkiego. I wszystko wszyscy widzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojarzę, że okres teraz miałaś, ale też piszesz o problemach z facetem, więc jak się masz starać, skoro nie masz z kim? Ja dziś czytałam (ZALEGŁE STRONY), że któraś była na usg, Goalka albo Laurka, ale nie mam pojęcia która. Także i o tobie nie wszystko zapamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No chyba sama przed chwilą podkreśliłąś że na sprawy ciążwoe nie reaguje ty też nie zareagowałś jakoś jak pisała,m, i co mam ci wywalić teraz posta na pół strony z żalem jak rozegzaltowana 15 latka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Taka tam no brawo , szkoda tylko że nie zauważyłaś że po ciąży pozamacicznej jestem i po szpitalu, poza tym prawie się nie zgadza nic co napisałaś . I pisałam,że do lipca, sierpnia teraz czekamy , po tym, bo musze dojść do siebie, dobra ja pasuje , za stara jestem na kłocenie się z wirtualnymi bytami i małolatami, ja już swoje lata mam i takie zabawy mnie nie kręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą pisałaś, że 24 na dobę jesteś, cytuję: "bo to jest publiczne forum, a że jestem 24 na dobę, to nic dziwnego że moich wpisów jest najwięcej" i nawet przez te 24 na dobę nie czytasz wszystkich postów? Skoro tu jesteś najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Taka tam dziewczyna ja popieram kazda z nas ma prawo wyrazić swoje zdanie;) ja jak widze wpisy które mnie mało interesują to nie czytam szukam tych konkretnych;) Brzoskwinka dzisiaj mam wrazenie ze brzusze urósł, mam sukienke w której 2 tygodnie nie byłam i jest bardziej obcisla.rosnie moja kruszynka;) nie wiem czy tez tak macie ale ja tak straszliwie to dzieciątko już kocham:) i ciągle mu to powtarza, zresztą często cos opowiadam jak jedziemy do pracy czy w pracy jak jest ciężko to obiecuje ze wrócimy do domku poleżymy odpoczniemy itd.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie chodzi o to, że ty MNIE NIE DOSTRZEGASZ. Dziewczyno ocknij się. Ja tu teraz rzadko bywam. Wiem, że jesteś po ciąży pozamacicznej i że w szpitalu byłaś. Nie mam 15 lat, za to ty się zachowujesz jak trzynastolatka widząca tylko czubek własnego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
To że jestem nie znaczy że czytam tu , poza tym wątkiem świat sie nie kończy siedzę jeszcze na części związanej z firmą i pracą , chociaz de facto jestem na forum/ Znajdz sobie kogoś innego do czepiania bo ja nie jestem dobrym obiektem naprawdę , nie warto zaczynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Taka tam jestem wzruszona twoim zdaniem szkoda że nikomu poza Tobą to nie przeszkadza, jeszcze chcesz dodać, bo nudna jesteś , plujesz atakujesz, ale jak widzsz poparcia masz zero, i nikomu to poza Tobą nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Pesteczka niestety w dalszym ciągu nie rozumiesz o czym ja piszę, choć myślałam, że jakieś wnioski wyciągniesz. Szkoda rzeczywiście mojego czasu, do ciebie nic nie dociera. A to ostatnie zabrzmiało jak jakaś groźba. "NIE ZACZYNAJ Z PESTECZKĄ, BO POPAMIĘTASZ!". Zatem się nie dziwię, że facetów takich przyciągasz, jak sama taka jesteś. Laurka skorzystam z twojego sposobu i też będę czytać wybiórczo zatem. Ja jeszcze nie odczuwam jakiejś wielkiej miłości, ale to przyjdzie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
skończcie już dziewczyny, ja w większości rozumiem taka tam dziewczyne faktycznie nigdy nie zauważyłam odniesienia do nas rtylko zawsze sa walsne problemy ale spoko ja tam omijam te wpisy i czytam dalej poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Dobra ja spadam , taka tam możesz dalej prowadziś swój wątek za rączkę, wg swojej mantry i swojej wytycznej powodzenia , ja jestem za stara na to żeby mi ktoś mówił co mam pisac, i wg jakiego regulaminu żyć. Zawsze robiłam co chcę i nie bedzei mi nikt narzucał swojego bzdurnego zdania. A ty widzę sobie uzurpujesz prawo do wyznaczania toku myślenia i życia nawet w wirtualnym świecie a tego nie trawię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie muszę mieć żadnego poparcia, co to, WYBORY NA PREZYDENTA? Myślisz, że czekam, aż mi ktoś przyklaśnie? To ciebie tu wszyscy głaszczą i niańczą. Nie pluję, a zdanie wyrażam. MAM DO TEGO PEŁNE PRAWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka skoro o czymś nie wiem to si,ę do tego nie odnoszę proste a skoro coś wiem to pisze, i odpisuje , i tak jest . Nie będę się mędrzyć w tematach o których nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Szkoda taka tak że nie zauważyłaś że Tajska też pisała o problemach z facetem , a widzisz tylko moje wpisy , to jest właśnie Twoje autokratywne wybiórcze myślenie i krytykowanie wybranych jednostek, bo się tak nastawiłaś żeby się czepić jednej osoby. Baw się dobrze rządzicielko świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru ci Pesteczko mówić co masz robić i jak masz pisać. Ja ci napisałam JAK TO WYGLĄDA, jak ktoś z boku patrzy. Tak tak, wiem, że ciebie nie obchodzi zdanie innych. Dlaczego zatem się wściekasz na mnie? Myślę, że są dziewczyny myślące podobnie, ale nie muszą przecież tego ogłaszać. Ja ogłosiłam i jestem zadowolona. I dziewczyny, NIE OCZEKUJĘ, że się tu będziecie po mojej stronie opowiadać. Ja to ja i za siebie odpowiadam. Też już muszę kończyć. Nie wiem, kiedy zajrzę, zależy jak będzie z czasem. Także Pesteczko nie produkuj się, bo nie będzie mi się chciało tego czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×