Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Momi wybacz ale to jest publiczne forum to raz i nikt nie bedzie mi narzucał stylu pisania , nie bede pisac o innych jak nie są to tematy, które uważam że są portrzebne oceny ani mojej opinii , ja nie ywrażam opini wolę przyładowo. I w duszy mam czy to komuś się podoba czy nie, i nikt mi nie bezie dyktował w jaki sposób mam pisać na publicznym forum. Już raz pisałam to i podkreślam zawsze robiłam co chcę i jak chcę i nie zamierzam się zmieniać. Równie dobrze można naisać że połowa osób tu pisze nie w temacie, bo wątek jest czekające na pozytywny wynik a nie będące w ciązy no nie, więc po co opisy ciąży i chwalenie się usg jak to nie na temat jest nieprawdaż. I kto tu odbiega od głownego wątku tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci nic nie narzucam, ja wyrażam swoje zdanie, to publiczne forum, więc można. Nie jestem durna, wiem, że nikomu nie mogę tego zabronić, napisałam o swoich odczuciach. Chyba nie masz jednak gdzieś tego, co inni na Twój temat piszą, bo im odpisujesz, nawet kilka razy to samo, bo chcesz, żeby Twoje na wierzchu było. A dziewczyny, które są w ciąży piszą o ciąży, ok, ale nie tylko interesują się innymi i piszą o Swoich doświadczeniach ze starań, poza tym zaczęły pisać jak się starały. One napewno mniej piszą o swoich badaniach i wizytach niż Ty o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka odpuść już. Dziewczyny są tu od ppczątku i też się starały, więc nie chcemy żeby zmieniały temat bi juz sie troche znamy... chodzi o troszeczkę twojego zainterrsowania innymi osobami kochaana. Nawet sie do tabelki nie wpisałaś. Rybcia też miała się w lipcu dopiero starac dopisała się jaaaaaako przyszła staraczka i przeskoczyla do ciężarówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i jak sama napisałaś jest to publiczne forum, a nie Twoje prywatne, więc chyba dobrze jest liczyć się z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do pesteczki. Jak chcesz pisać tylko o swoich problemach, to załóż sobie bloga z możliwością komentowania i tam pozbieraj sobie partnerów do rozmowy tylko i wyłącznie o Twoich problemach. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Momi tak tylko to działa w dwie strony. Mnie forma odpisywania każdemu po kolei nie odpowiada i nie będe tak pisać bo nie. Mam swoją formę pisania bo tak i koniec. MArtucha nie dopisuje się bo ja nigdy nie liczę cyklów ani dat okresu , takie mam podejście jak będzie to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja nie piszę o swoich problemach tylko komentuje problemy innych przykładami jak nie rozumiesz innej formy przekazu niż taką którą narzucasz innym to twój problem. Mnie regulaminowo forma pisania się nie podoba, i nie bede jej stosować, nie chcę pisać tak inni , odkplując po nicku każdemu, i mma do teog prawo . Nie naiwdzę jak mi ktoś coś narzuca i sam się trzyma tego jak ślepy koń w kopalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Martucha ja zawsze nosze karte ciazy i wszystkie badania przy sobie;) jakby co to juz widac ze jestem w ciazy ale wole miec;) Pesteczka chwalenie sie ciaza i usg jest na miejscu bo jestesmy tu od pcozatku od momentu jak sie starałysmy i niepowdodzen a potem dopiero sie udało i temat jest nadal kontunuowany dla nas i dla dziewczyn które naadal sie staraja.ale widze ze zadne argumenty nie trafiaja. chcesz to pisz z nami le nie tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz prawo, tak, a styl pisania innych Cię jak widać denerwuje. Dajesz przykłady swoimi problemami tak? Najczęściej sama piszesz tu o swoich problemach w każdej innej dziedzinie odbiegającej od tematu. Jedyną sytuacją, gdzie dałaś przykład ze swojego życia w odpowiedzi na pytanie Tajskiej, była rozmowa o partnerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Mnie denerwuje mnie co najwyżej śmieszy momi, za stara już jestem na układy i układziki i życie wg zasad i linijki , a pisanie jak inni poprostu nie trawię, zawsze staram się pisać niż inni na odwrót, bo takie mam zasady w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pesteczka sory i widzisz jak na tej swojej "innosci" wychodzi .30 na karku zero meza dzieci,nerwica wieczne problemy, zdecydowanie wole te schematy które nigdy nie sa od linijki !!bo tak idealnie zyc sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
Czesc dziewczyny , wyrwalam sie ciaglego trybu pracy po 16 godzin i powrocilam na chwilke. Chcialabym dopisac sie do tabelki , ale ktoras z was musi mi wytlumaczyc co i jak wpisywac . Druga sprawa czy bazujecie na testach owulacyjnych, bo owe zakupilam i ciekawa jestem jak u was z wynikami bylo (jezeli oczywiscie uzywalyscie) Pozdrawiam ciezarowki i starajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kniaas musisz skopiowac tabelkę chyba jest na wcześniejszej str dopisac sie pod spodem i wysłać. Data na końcu to data spodziewanej miesiączki. Reszta to chyba jasne... ;) co do testów owu to ja nie używam wiec nie wiem ale mam zamiar sie zaopatrzyć jeśli tym razem nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
martucha020290 Ja postanowilam kupic bo nigdy nie uzywalam i w sumie ciekawilo mnie to. Ale mam dni plodne teraz wlasnie. A sluz jak kurze jajko to po owu znika czy nie, bo ja nigdy na to nie zwracalam uwagi , a dzis zauwazylam ze wlasnie mam takie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______15tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______16 tc_______03.12.2014 Goalka________________28 lat______13tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____10 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______7 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015& amp; amp;amp ; amp; amp;amp ; amp; lt; br /> werrrona86_____________28 lat______6tc_________09.02.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______________3-7.05.2014 tajska_________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______________12.-19.06.2014_____ M.O. gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań_______________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 ________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań_____________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____2 cykl starań_________29.06.2014 Madalena84_________30 lat________5 cykl starań________29.06.2014 kniaas_________23 lat________2 cykl starań________31.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Gosc bez urazy 30 tka w dzisiejszych czasach to młodosć, a na dziecko trzeba mieć pieniądze, bo potem się kończy jak mama Madzi W alob tatuś kretyn spod Rybnika , jedno niedorosłe a drugie zapatrzone w brak kasy. Wiek 20+ to czas studiów, nauki, i dorabiania się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knias z tego co się orientuję to taki śluz jest właśnie w dzień owulacji. A robiłaś już ten test? a i jeszcze jedno... w tabelce chyba zapisałaś datę poprzedniej @ a wpisujemy przypuszczalny termin kolejnej żeby wiedzieć która kiedy testuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie nie zgodze z tym w wieku 24 lat byłam po slubie,mamy swoje mieszkanie, 2 samochody , to zalezy od kiedy ktos zaczał, my zaczelismy od razu po maturze sie dorabiac i do 30 czekac nie musimy. teraz idealny czas na dziecko z 2 letnim stazem małzenskim. jak bede miec 30 lat to chciałabym miec 2 dzieci i spokojne zycie a nie rozpoczynac szukanie drugiej połówki i tułanie sie nie wiaodmo dokad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kniaas, ja taki śluz nie raz obserwowałam 2 tygodnie przed miesiączką, czyli tak jakby była owulacja, ale też często pojawia się on u mnie kilka dni przed okresem, nie wiem czemu tak jest, ale jak masz taki śluz, to powinnaś się cieszyć, bo to dobry śluz dla plemników jest także działaj, ale chyba coś Ci się w tabelce pomyliło, bo masz napisane tak, jakby okres miał być jeszcze w maju, a to może miał być czerwiec tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośc nie rozśmieszaj mne że po ślubie bez wykształcenia sama kupiłaś sobie mieszkanie i dwa samochody od razu , na pewno miałąaś jakiś start i ciepła rączkę od rodzicow, sorry 18 latek nie ma na to szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
Hej dziewczyny moje kochane:)W końcu znalazłam trochę wolnego. Wczoraj byłam załamana ponieważ oblałam 1 egzamin a kułam jak głupia a tu taka wiadomość że oblałam czeka mnie jeszcze 4 muszę dać jakoś radę.Ale mniejsza o to. Co tu sie dzieje. Ale może już dajmy spokój i piszmy o czymś przyjemnym Coo??? Miałam dużo stron do czytania ale nie dałam rady wszystkiego przeczytać za dużo tego . Laurka jest nas 2 ,jakoś mam przeczucie że bedzie synek ale wiadomo przeczucie może być mylne, ale jakoś tak nastawiona jestem i to nie z tego że pragnę mieć jako pierwszego synka ale po prostu jakoś tak, za to mój mąż mówi że syn powinien być pierwszy by obronić swoje młodsze siostry :) Brzoskwinka bardzo się cieszę że u ciebie wszystko w porządku ,na prawdę należy ci się to dziewczyno po tym co przeszłaś. Tajska trzymam kciuki za następny cykl oby był owocny. Evilinka ja też schudłam, nie wymiotuje czasem mam tylko mdłości . U mnie widać każdy kilogram czy mniej czy więcej mam takie dziwne ciało jak już wczesniej pisałam i zauważyłam że spodnie robią się za szerokie. Za to mam mały brzuszek, mąż też to widzi ,to jest dziwne że tak wcześnie . Nie chodzi mi tutaj o jego wygląd wieczorem bo wtedy to mam napompowany ale od razu z rana, zawsze miałam brzuch bardzo płaski a teraz tak sie zaokrąglił. Dziewczyny już nie mogę doczekać się wizyty u lekarza! To już we wtorek. Może to będzie śmieszne ale moim męczącym objawem ciaży jest płacz!! O tak to już mnie męczy .Płacze bez powodu , wszędzie i czuje sie z tym dziwnie. Znajomi pytają sie co się stało a ja nie wiem co powiedzieć. Tak,mogła bym powiedziecże to te przeklęte hormony w ciaży ale nie chce nic mówić tak jak ostatnio i potem stało sie to co sie stało. Muszę usłyszeć by być pewna. Dziewczyny, jak to jest z mlekiem takim prosto od krowy. Z racji tego że moi rodzice mieszkają na wsi mam dostep do takiego mleka. Czytałam że nie można a wy co o tym myślicie,bo ja już sama nie wiem. Czasami jak czytam niektóre strony to tam połowy produktów nie można jeść ale nie popadajmy w skrajność. Jednak chciałabym spożywać to co najlepsze dla mnie i dziecka a czytając ze to be i tamtego też nie można już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______15tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______16 tc_______03.12.2014 Goalka________________28 lat______13tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____10 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______7 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015& amp; amp; amp;amp ; amp; amp;amp ; amp; lt; br /> werrrona86_____________28 lat______6tc_________09.02.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______________3-7.05.2014 tajska_________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______________12.-19.06.2014_____ M.O. gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań_______________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 ________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań_____________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____2 cykl starań_________29.06.2014 Madalena84_________30 lat________5 cykl starań________29.06.2014 kniaas_________23 lat________2 cykl starań________28.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie napisałam ze w wieku 18 miałam mieskzanie? w wieku 18 zaczelismy prace w sumie 19 bo po maturze, ja zarabiałam mniej mąż dosc wiecej i 3 miesiace przed slubem kupilismy juz mieszkanie, wiec łatwo obliczyc ze troche na nie pracowalismy i nikt nam nie dołozył na nie,wystarczy miec dobra prace i chcec zeby sie chciało robic bo teraz niestety coraz wiecej młodych woli na garnuszku rodziców siedziec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
Zle wpisalam z ta miesiaczka . martucha020290 Robilam test i wyszly dwie kreski ladne wlasnie , bo 2 dni temu ich nie bylo . Wiec dzis sie bede przytulac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miłych przytulanek kniaas ;) papi poprawke zaliczysz ;) a widzisz co się tu porobiło ;) co do placzu to rzeczywiście ciężko za każdym razem nową wymówkę wymyślać ;) jeszcze trochę i przejdzie. A co do mleka to wydaje mi się że jeśli piłaś je przed ciąża to nie ma sensu usówać go z jadłospisu. Twoj organozm jest do niego przyzwyczajony i może się buntować z ppwodu jego braku. Ale nie wiem dokładnie bo nie jestem lekarzem... może ma ono w sobie coś czego kobieta w ciąży powinna unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
martucha020290 dziekuje :) oby byly owocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
spytam sie lekarza ale po prostu mam tyle pytań ,nawet zapisałam na kartce ,że aż mi tak głupio o tyle się dopytywać. Kniass to teraz tylko zostaje działać .Łap męża jak najszybciej i do roboty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×