Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Agus dopisz się do tabelki. Gdzie wy mieszkacie, bo u mnie ani kropli póki co ;-). Przeczucia myliły ostatnio naszą kochaną weterankę forum - Tajską :-). Czasem to co wydaje się być przeczuciem to po prostu nasze obawy albo nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Taka tam racja, racja...chociaz pisalam ze mnie to zmylilo, bo od drugiego cyklu odczuwalam juz bole w danym jajniku. Nie bede sie powtarzac z pisaniem:) ma7usia ja mialam robiona morfologie, prolaktyne, androstendion i chyba cos jeszcze to androstendion przy normie 3 cos mialam ponad 9. od lekarza od razu uslyszalam ze trzeba to zbic bo inaczej nie zajde w ciaze. innych hormonow nie mialam robionych ale dawniej mialam czesto testosteron i trojglicerydy ponad norme...zdarzalo sie ze tez cholesterol;) a teraz mialam badany tylko androstendion z takich powazniejszych hormonow- tak mysle. W ogole to powiem Wam ze jak my od ndz staramy sie to przynajmniej ja juz czuje jakbym miala otarcia w pochwie a sluzu bardzo duzo wiec to nie jest problem nawilzenia. Moj M stwierdzil ze nie wyrobi tydzien czasu pod rzad i ja raczej tez...jutro mamy przerwe to najwyzej od piatku znowu sprobujemy przez pare dni i koniec bo pochwa mi sie porysuje i popeka;D hahaha... napisze pozniej bo z kom pisze teraz. laurka czekamy;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
Witam Was wszystkie :) chyba bardziej niecierpliwimy sie o wynik USG laurki niż ona sama bo ona juz wie :) Pesteczka mi ta kołyska bardzo sie podoba, myslalam właśnie o takim lezaczku/ bujaczku a to tez fajne rozwiązanie :) Dziewczyny ja dzis byłam na pierwszym takim prawdziwym USG i okazało sie ze ciąża jest o tydzień starsza niż wynika z ostatniej @ czyli ze to juz 9tydzien 3 dzień i termin byłby jednak na 25.01, najważniejsze ze wszystko ok, serduszko bije -170 uderzeń i widziałam moje malenstwo :) kolejne USG juz za 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Anii to jest wlasnie taki 3 w jednym kołyska, bujaczek i fotelik z bajerami interaktywnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Anii a przypominalo dziecko juz dziecko czy jeszcze plamka na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka a masz link do sklepu? Rybcia widać głowę, widać gdzie nóżki, pępowinę, trudno mi określić czy przypomina dziecko, może napisze tak, gdyby to nie moje to pewnie powiedziałabym że plamki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani z tym usg to różnie bywa :) mi lekarka mówiła że każdy dzidziuś w innym tempie rosnie,i czasami może byc tak ze z usg ciąza jest np tak jak u ciebie o tydzień starsza,a czasami że jest o tydzień czy dwa za młoda,ale to się potem jakoś wszystko normuje i już za jakiś czas bedzie się zgadzało :) rybcia wkońcu jesteś :) co u ciebie ?:) laurka litości :) wracaj już :) dzisiaj dzień pełen wrażen mam i nie moge się skupic :) na tym drugim forum na którym jestem tez dzisiaj dziewczyna poznała płec i dziewczynka a u drugiej chłopczyk ,a w dodatku jednej wody odeszły dzisiaj :) i jeszcze to czekanie na wieści od laurki :) chce mi się spac już :) mała się rysowaniem zajęła a ja na chwilę wpadałam :) no i gdzie wy macie ten deszcz ?:) u mnie grzeje słońce ;/ wiecie co odkąd jestem w ciazy nie lubie słońca ;/ a zawsze kochałam takie gorące słoneczne dni,a teraz wolę jak jest pochmurno i chłodno.dziwne to nie :) agus mi też udało się z CLO więc i tobie napewno się uda :) tylko na mnie zadziałała dopiero podwójna dawka w 3 cyklu :) a te bóle to mogą byc własnie po CLO :) najgorszy jest pierwszy cykl,przynajmniej w moim przypadku bo strasznie mnie jajniki bolały i miałam dużo innym objawów,ale w kolejnym było już lepiej. tajska a to jest twój drugi cykl z CLO czy trzeci ? bo piszesz że jak w tym się nie uda to w nastepnym cyklu jak bedzie pęcherzyk pójdziesz sprawdzi czy pekł.jeśli trzeci to lekarz nie zalecił ci 2/3 miesiecznej przerwy ? pytam tak tylko z ciekawości :) bo ja tez miałam miec przerwe,bo to byl mój trzeci cykl,i nawet gadałam z lekarką po tej spadającej becie że skoro podwójna dawka już zadziałała to może jeszcze jeden cykl spróbowac i dopiero przerwe zrobic,ale nie dała się przekonac i kazała mi przerwe zrobic,byłam na nią zła że 1 miesiąc nie zrobi różnicy ale potem mi wytłumaczyła co i jak no i faktycznie lepiej byłoby zrobic tą przerwe,ale dzięki Bogu sytuacja się zmieniła i stał się mój mały cud :) :* myśle że tobie tez się uda teraz :) a jeszcze zapytam czy bierzesz luteinę ?:)bo nie doczytałam :) witamy nowe dziewczyny :* nasze forum odżyło :)`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Goalka - 52 kg to ja ważyłam w podstawówce w 8 klasie i po powrocie z Anglii za 3 razem jak nic nie jadłam ;) Ile masz wzrostu tak z ciekawości?? Ja teraz ważę ok 58. Ok, bo już sama nie wiem jak z ta wagą - raz 56,7, a raz 58 lub 59 i tak ciągle w kółko. Co jem...prawie wszystko już teraz. Chyba na to samo mam zachciewajki co przed ciążą - ja zawsze mam zachciewajki bo kocham jeść. Owoce uwielbiam, warzywa - ale zawsze tak miałam. Jedyne co to nie mam smaka jakoś na ryby. Teraz to i słodycze bym jadła, ale unikam, aby nie mieć zaparć, bo mam skłonności :/ Tak naprawdę na wszystko :) Chipsów nie jadam często- jadłam raz w ciąży. Ale to były amerykanckie octowe - uwielbiam. Tego sobie nie potrafię odmówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko - ja z kolei ciągle marznę :( Uwielbiam upały i jak były to super się czułam - spacerowałam codziennie aż mnie nogi bolały. Przynajmniej spałam dobrze w nocy. Teraz siedzę w skarpetach, w bluzie, w długich galotach i szalu. Dogrzewam się suszarką. Nowe mury są zimne :/ Ciągle mam katar. Już mam dość. Wolę, aby takiego lata wcale nie było, bo przynajmniej grzejniki byłyby ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Bylam caly czas brzoskwinko :) pisalam 2 razy ale chyba nikt nie zauwazyl, a teraz problemy mam niestety, od lipca przenosza mnie na inny oddzial gdzie praca jest po 12 h i na noce, zwolnienia zaniesc jeszcze nie moge bo czekam n ten cholerny etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na nocki to nie mogą chyba pracować ciężarówki :/ Wiem, że kuzynka od razu zwolnienie dostała jak miała pracować w nocy. Ale nie wiem dokładnie. Lekarza zapytaj. A urlop jeszcze masz? Może warto skorzystać, przeciągnąć urlopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia z tymi nockami to masakra faktycznie a wiesz ile na ten etat musisz poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze nie mozemy ani na nocki ani po 12h, niestety nie moge isc na zwolnienie dopoki etatu nie dostane, niby niedlugo mam dostac ale kurcze juz 3 lipca na noc mam isc, wiec jestem przerazona tym wszystkim, nowi ludzie, nowe obowiazki, praca po 12h, na nocki i dojazd prawie 2 h w jedna strone, sorrki ze Wam truje ale jestem w mega rozsypce :( jeszcze mam sie wkurza ze jak dziecko sie zachowuje ze nie chce sie "nagiac" na te 2 tygodnie (od 14 lipca dopiero urlop) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam w tym tygodniu dostac ze wzgledu na kredyt, co mnie bardzo ucieszylo ze nawet tam isc nie musze, a okazuje sie ze nie wiadomo czy w ogole w przyszlym dostane czy nie dostane zgodnie z planem pod koniec lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Przekichane :/ to praktycznie 16 godzin dziennie w pracy. Wspólczuje :/ Kurdę co za posrany kraj , żeby trzeba było tak kombinować , powinnaś teraz dostać lżejszą prace a nie dowalają ci nocki :.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia nie wiem jak by to u Ciebie w pracy wyglądało ale moze 'zwykle' zwolnienie na ten tydzien-dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka tez Czytałam że może się właśnie później wyrównać, zresztą sama lekarka powiedziała ze moze byc tez tak ze dziecko będzie poprostu duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus232
Dopisze się jak tylko odbiore laptopa :) mi do testowania zostało 4 dni, boję się, że za bardzo się nastawiam a mogę się po raz kolejny rozczarować. A jak wam wieczorek mija? Ja niestety przy meczu muszę siedzieć.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka dopisałam sobie ten leżaczek do listy :) dzięki za link chociaż jak spisuje sobie wszystko co chciałabym kupić to mysle zw z bieżącej kasy nie wyrobie będę musiała oszczędności ruszyć :) dobrze ze jest kilka miesięcy i można sie przygotować :) Tak podpisuje na raty bo ja polowy postów nie widziałam wczesniej albo przeoczylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Heheh ani ja ot chyba już zacznę zapasy robić tyle fajnych rzeczy mi się podoba, jak łażę po hurtowniach dziecięcych i szukam dla kleintów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
evilinka mam 165cm, wiem chudzielec ze mnie ale taka jestem od zawsze:) dlatego cieszy mnie przybieranie na wadze, dzis kupilam pierwszy drobiazg dla dzidziucha:) zestaw dwoch butelek i smoczek z disnaya:) promocja byla to sie skusilam:) Laurka nie trzymaj nas w niepewnosci!! Pesteczka fajny ten zestaw do lozeczka. i cena dobra. wczoraj pisalam ze nie chce baldachima nad lozeczko ale maz powiedzial ze jak bedzie dziewczynka to baldachim musi byc, jak synek to juz nie. takze tu mu ulegne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
hey hey jestem i ja;) no więc wizyta zaliczona fajna dzidzius rosnie 11 cm skakał i tak szalał ;) 20 minut samego usg i cały czas nogi po turecku z pępowiną w sordku eheh taki żart;) zmiana pozycji mojej i ruszanie brzuchem nie pomogło jedynie co lekarz powiedział to 60 do 40 dla dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka no bo tu juz po scianach co niektórzy drepcza za wiadomosciami :P Znaczy dzidzia niesmiala i uparta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus ja nawet sie już do tych meczy przyzwyczailam i nie marudze :) maz ogląda, a przyjaciółka to już wogole ma hopla na punkcie piłki :) Pesteczka ja tylko sie obawiam ze nakupie 1000 rzeczy z których większą część użyjemy raz lub wcale :) ale postanowilam już ze przy pierwszym dziecku absolutnie nie będę sie ograniczać :) na dobra sprawę nie pójdę raz czy dwa na zakupy dla siebie czy do kosmetyczki i zawsze cos dla dziecka moge kupić za to :) A właśnie co myślicie o farbowaniu włosów w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka to tak jak u mnie, 60 na 40 bo skoro siusiaka nie ma to jedno sie nasuwa ale wiadomo, wszystko sie moze zdarzyc. zreszta wole byc pewna, bo pomylki z chlopca na dziewczynke zdarzaja sie zadko a na odwrot czesto. najwazniejsze ze maluch rosnie i jest wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję...nie wiem co zrobiłabym na Twoim miejscu. Bo to ciąża - teraz najistotniejsze jest dziecko i jego dobro. Ale z drugiej strony wiem jak jest z pracą i wiem, jak bardzo ta praca jest potrzebna i dla mamy i dla dziecka...A jak w ogóle się czujesz? Masz mdłości? Co będziesz robić podczas pracy jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laurkachmurka________26 lat______17 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______17 tc________03.12.2014 Goalka________________28 lat______15 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______12 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______ 9tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______9 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Anii przy pierwszym to normalne. Ja też sobie mówię że tylko najpotrzebniejsze rzeczy już to widzę :P U mnie to jest niebezpieczne bo ja jak coś kupuje dzieciakom to zamawiam z towarem klientów więc nie widze tej kasy jak wypływa. Łatwiej się wydaje gorzej tylko zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×