Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Evelinka fajny malutki brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelinka brzucha w ogóle nie widać,i chybaś płaska jak deskaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
alez mi Dziewczyny dobrze wrozycie:) ciesze sie, ze ktos bardziej wierzy we mnie niz ja w siebie!:D ochota na robienie bety juz mi przeszla...to byl taki nagly impuls i wlasciwie stwierdzilam, ze mija sie z celem robic bete. moze predzej po 10 lipca, jak okresu nie bede miec. znowu tez sie zastanawiam, czy to bedzie oplacalne, bo jak test wyjdzie negatywny, to po kija robic bete...widzicie?? juz planuje wszystko na zas i "co by bylo gdyby". juz nawet M mowi, ze mam czesto bardzo pesymistyczne podejscie:/ Ewelinko ja w ogole zadnego brzucha u Ciebie nie widze jakbys w ogole w ciazy nie byla!:) powaznie! ale gratuluje figury, bo nie kazda taka ma w ciazy:) ma7usia u mnie watpie, zebysmy trafili od razu w pierwszym cyklu z owulacja, choc na tydzien przed @ zawsze wychodzil mi tradzik, a na razie jeszcze go nie mam...pewnie jak pojawi sie, to bedzie oznaczac, ze @ zbliza sie. momi za Ciebie tez trzymam kciuki:) co by nie bylo, to pamietajmy, ze mamy jeszcze czas i jak nie teraz, to pozniej uda sie:) Cytrynovo a nie mozesz bety zrobic? madalena84 jakby co nie zalamuj sie:) ja w czerwcu poszlam pesymistycznie nastawiona do gina, a okazalo sie, ze jest pecherzyk:) anii84 a Ty jak sie czujesz?? laurka racja 300zl na kolyske, czy 300zl na badanie...hmm..no cos czasami trzeba wybrac. kwestia czy takie badanie jest bardzo potrzebne, bo jak srednio, to lepiej kolyske kupic:) zreszta nie znam sie na tych badaniach:P jestescie w ciazy to bardziej znacie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Tajska wiesz na usg tez widać wsyzstko czy jest ok;) 4d tez dużo dla ka daje ladny obraz filmik itd. no pewie ze fsajna pamiątka ale jednak nie mam tyle kasy żeby tak o sobie na nią pozwolić. Evelinka faktycznie twój brzusiu to malenki jak zwykły nie ciązowy,ale urośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynovo
tajska a nie za wcześnie na ta bete? Skoro mi takie bledziochy dopiero wychodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynovo
momi86 i evilinka dziękuję za dobre słowa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma7usia
tajska -> nie mówię, że to na pewno, ale moja teściowa też miała problemy z zajściem w ciąże i w pierwszym cyklu z clo zaszła, dzięki temu mam teraz swego mężusia hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrynka i fajne te testy nie? nie znikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynovo
gość - no fajne są! lepsze od tamtych płytkowych. Tylko szkoda, że taki cień mi narazie widać ;) mam nadzieję, że ten cień w weekend będzie bardziej widoczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrynowo a planujesz isc na bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynovo
no właśnie nie wiem co mam robić :( czy to nie za wcześnie skoro takie blade cienie mi narazie wychodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw jest krew potem test!! wiec beta ci wyjdzie na 100% skoro test już kreske pokazał, według mnie możesz isc nawet jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryn
A to badanie krwi można wykonać o każdej porze dnia czy rano na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby mówia ze o każdej tylko nie jesc 2 godz przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Evilinka widzialam fotke, no to ja musze przyznac ze mam wiekszy, sprobuje zrobic tez foto i przesle wam, u mnie prenatalne kosztuja 170zl wiec ja mam zamiar isc na kazde zalecane. teraz mam sie zapisac jak bede w 22 tc, Cytrynovo a ile masz dni do spodziewanego okresu? ja tam wierze we wszystkie cienie cieni drugich kresek bo ja tak wlasnie mialam:) wiec po ciuchu witam nowa ciezarowke. Martucha, no to ciezka przeprowadzka wam sie szykuje, chyba faktycznie tu tir by sie przydal:) Momi a ty kiedy testujesz bo nie moge nigdzie znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
Jeny zanim was przeczytalam to mi zeszlo i pol kilo pysznych czeresni zjadlam bo uwielbiam i to z ogrodka :) Powiedzcie mi bo mam skierowanie na badanka na Toxo IgM (toksoplazmoza) i Rub IgG (a to nie pamietam co) ile mniej wiecej kosztuja te badania ,bo jutro sie wybieram i nie wiem na ile mam sie przygotowac psychicznie. Cytrynko jaki mialas ostatni wynik TSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka w sobotę biorę ostatni dzień luteinę i wtedy będzie 25 dzień cyklu. Zobaczę kiedy uda mi się spotkać z koleżanką, ale najwcześniej chciałabym w sobotę zrobić test. Najlepiej byłoby poczekać do poniedziałku, albo wtorku, ale zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tpksoplazmoza okolo 100 zł w trójmieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
A to drugie około 40 zł to chyba na przeciwciałą jest jak pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalena84
Patrząc na brzuch Evilinki stwierdzam, że jestem w szóstym miesiącu, jak nic:):):):) chudzinko Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska, czyli testy wychodziły Ci negatywnie? Nie, nie robię sobie nadziei....okresu nadal nie mam ale brzuch boli i wkurzam się na męża dosłownie o każdą pierdoletę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka pow mamie ze córka?jak zareagowała? my własnie lezymy i słuchamy myzyki a niunia szaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie tak sobie siedze i siedze, glaszcze sie delikatnie po brzuchu i sama nie wiem czy to jest TO:) takie delikatne muskania czuje po lewej stronie. napewno to nie zadne burczenie. czyzby to dzidzia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wlasnie dziewczyny, widzialyscie ten moj brzuch czy wam gdzies fotka umknela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalko - śliczny masz brzuszek! Pisałam Wam, że ja to nie mam z rana prawie. I dlatego każdy mi mówił, że ja nie w ciąży. I dlatego tez martwiłam się strasznie. Popołudniu już mam spory taki, choć nie od samej góry. Pod biustem mam płaski i trochę niżej zaczyna się piłka ;) Gościu - tak się składa, że nie jestem płaska jak deska. Pozazdrościłabyś mi może sama tych piersi :P Swoją drogą, to nie należysz do miłych i taktownych osób. Chyba brakuje Ci wychowania. Mam nadzieję, że temperamentu to Twoje dziecko po Tobie nie odziedziczy. Dość już takich ludzi na świecie. Goalko - takie pląsy, łaskotki to dzidzia :D Z czasem zaczniesz czuć mocniej i mocniej, aż będzie tak, jakby cała macica Ci skakała w środku :P Momi, to odezwij się jak zatestujesz w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×