Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Do tego komunikacja tu jest gorsza niż za komuny, jeden autobus raz na godzinę , więc trzeba się jeszcze wstrzelić , w zimę to nie jest do śmiechu jak wracasz z miasta i dowiadujesz się że następny masz za godzinę i nie masz żadnej alternatywy , chyba że przez potok od drugiej strony, albo jezioro całe naokoło oblecieć,i przez chaszcze. Ja próbowałam raz i nigdy więcej, ale wtedy jerszcze mostku na potoku nie było, kiedyś się przeprawiało wpław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pesteczka interes swój masz wiec czas o samochodzie pomyslec;) ja sobie nie wyobrażam nie mieć samochodu !!! choćbym go miała kupic za 4 tys byle jezdzil ! ale swoim a nie autobusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie mam prawa jazda nigdy mnie do tego nie ciągnęło, a przy chorobie serca to już teraz bym w ogóle miała stracha robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Raz mnie szwagier uczył jeździć na starej audicy jeszcze jak mieli wjepałam w dom na działce i powiedział ze nigdy więcej nie nadaje się do tego i mam se darować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Oj ja bym nie dała rady bez auta to jak bez ręki;/ Zakupy czy cokolwiek po pracy gdzies podjechać a tak godzine bym traciła rano i poopoludniu na dojazd do pracy. do rodzicow, koleżanek bez sensu . czy w wolny dzień na miasto. czyli od ciebie samochodem nad morze pewnie w 40 min by się dostal to nawet codziennie można jezdzic w taka piekna pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja już się przyzwyczaiłam. W sumie siedem lat mieszkam sama praktycznie , jak ktoś jest to najwyżej na weekend, na kilka dni maks, raz na parę miesiecy Na szczęscie dzisiaj w dobie zakupów on liny, żarcia do domu , to już nie jest tak źle, nawet jak mam dni że nie wstaje z łożka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kiedyś się tylko bałam ,że jak dostanę ataku serca , to znowu będa wchodzić z drzwiami, teraz już się nawet tym nie przejmuje, co ma być to będzie. Zresztą mam ustalony system z dwoma osobami, wiedzą że jeśli nie odzywam się ponad 12 godzin i nie widać mnie na necie nigdzie, to mają telefon do rodziców. i wiedzą co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Cześć dziewczynki :) Ale macie śliczne te brzuszki :) Evilinka ostatnio wysyłałaś mi większy chyba dobrze najedzona byłaś :P Wczoraj wieczorem was czytałam i zasnęłam w połowie z tel w ręce :D Nie odpisze wszystkim na wszystko bo nowe mi się mylą (sory ) :P A poza tym naskrobałyście tyle że chyba z 10 str miałam do czytania ;) Pesteczka ja w Szczecinie swego czasu mieszkałam. Niby też blisko do może ale w ciągu pół roku to tylko raz byliśmy nad morzem :P więc się nie dziwię... JA auta też nie mam. Powiedziałam że nie będę złodziejom płacić. Nie dość że się płaci to jeszcze oblewają. Gorszy egzamin niż matura... :/ Tajska nie ma @ to dzidzia się wgryza :P a co do kwasu foliowego to ja biorę od maja chyba. Spokojnie nic się nie stanie... ma7usia bo ovufriend niekiedy tak ma. Mi dziewczyny radziły żeby na to nie patrzeć tylko samemu zaznaczać sprawdzając objawy (śluz szyjka itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się poprzestawiało :P Pesteczka ja w Szczecinie swego czasu mieszkałam. Niby też blisko ale w ciągu pół roku, to może z raz byliśmy nad morzem :P więc ci się nie dziwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret112
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka________26 lat______18 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______19 tc________01.12.2014-córka Goalka________________28 lat______16 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______12 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______11tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______10 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No Szczecin to kawałek od można, znam bywam czasami, bo mam tam dobrego przyjaciela od 10 lat, i w lato robię sobie rundkę do Świnoujścia bo dzieciaki tam są i wracając zahaczam o Szczecin Dzisiaj mam taki zjepany nastrój że sobie pofolgowałam i zaraz będzie wielki burger na obiad , chociaź nie wiem czy mi to pomoże na porpawę nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Margaret widze ż 8 cykl starań, a robiłaś już jakieś badania, monitoring owulacji? Trochę długo fakt ale nie załamuj się. To tylko w filmach tak ładnie wychodzi że już i jest ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
hej dziewczyny. ale sie najadlam pierogow z truskawkami, brzuch mi zaraz peknie:) robilam dzis morfologie , przeciwciala, rozyczke i mocz i kurcze chyba mam jakies zapalenie bo mam obecne leukocyty w moczu. nie mam zadnych objawow , jedynie chodze czesto do wc ale w ciazy to podobno normalne. jutro ide na wesele, mam nadzieje ze dam rade wysiedziec chociaz do skonczenia oczepin. bo tak to 22-23 to ja juz spie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Pierogi z truskawkami aleś mi narobiła ochoty goalka niech mnie :P A ja nie umie pierogów robić wrrr trzeba się będzie zadowolić jutro jakimiś biedronkowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret jak nie chcesz isc na monitoring to moze skorzystaj z testow owulacyjnych. i nie zalamuj sie , do roku czasu bezstresowo sie staraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Goalka no leukocyty to infekcja, śmigaj do lekarza żeby ci się na nerki nie przeniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczka, no dzis sama spedzam popoludnie, maz w pracy do pozna wiec musialam sobie jakis szybki obiad zalatwic a ze mam sklep pod domem to poszlam a tam?? swiezutkie pierozki na wage, wlasny wyrob wiec grzechem byloby ich nie kupic:) ja umiem robic pierogi ale jest to tak czasochlonne ze nigdy mi sie nie chce, pozatym zaraz mam cala kuchnie w mace. w kuchni mam malo blatow wiec jak lepienie pierogow to tylko u mojej mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wizyte mam w srode, nie wiem czy nie przyspieszyc, teraz idzie weekend wiec moze zakuruje sie zurawina i poczekam do tej srody, jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
O takie to dobre, ja kupuję czasem w Almie z Kuchni Brawaty to też są domowe dobre. Wprawdzie kupiłam teraz przepisy na pierogi :P Może kiedyś się nauczę robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No nie wiem, ponad 5 dni czy to dobry pomysł czekać. Sporo czasu. A jak się na nery ci przerzuci to będzie nieciekawie. A w ciąży to pewnie żadnych leków na to nie można wziąć, chociaż niektórzy piszą że furagin można brać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka mi w badaniach tez wyszły podwyższone i do tego liczne bakterie. Moja gin dodając komentarz do wyników napisała ze konieczna konsultacja w normalnym trybie wiec czekam do wizyty 15.07. Możesz zadzwonić i zapytać swojego lekarza ale w weekend pewnie nie pojdziesz a różnica to juz mala czy poniedziałek czy sroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wyniki mam w necie ale komentarza jeszcze nie mam, czekam co sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wyszlo ze baktrerie nieliczne, ale leukocyty obecne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka w luxmedzie? Jeśli tak to sprawdź sobie grafik lekarza zlecajacego bo to on komentarz umieszcza :) Znalazłam dziś dwa artykuły o grillu w ciąży, daje linki jako ciekawostkę :) http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ,3/w-ciazy-unikaj-spalin-dymu-i-grilla,132781.html http://www.mjakmama24.pl/kuchnia/dieta/w-ciaz y/czy-w-ciazy-mozna-jesc-dania-z-grilla ,285_4649.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka ponoć jak są bakterie to leukocyty tez będą podwyższone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w lux medzie, moj lekarz dzis nie ma grafiku tzn jest zaznaczony ale od pon-czw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To najwcześniej w poniedziałek komentarz umieści, możesz spróbować wizytę przełożyć albo nie odwołując tej ze środy umówić sie do innego lekarza na poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba poczekam do srody, bo jak wchodze w dokument badania to leukocyty mam 1-3 a norma jest 0-5 wiec teoretycznie w normie ale obecne sa. nie wiem nie kumam tego.reszta to bakterie nieliczne, fosorany d liczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×