Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Momi nie uwazam ze nadwaga jest problemem przy zajsciu w ciaze, bardziej pozniej, ja mam lekka nadwage i teraz kregoslup odczuwa bardzo te zmiany Ewelinka dawaj zdjecie :) Powiedzcie mi ciezarne czy mialyscie stan zapalny w ciazy? Bo nie pamietam a dzwonili z laboratorium ze mam stan zapalny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kręgosłup chyba często w ciąży dokucza i nie musi być to kwestja wagi, bo też każda kobieta zbudowana jest inaczej, a w ciąży to każdej brzuszek rośnie i zmienia się środek ciężkości całego ciała. Ja akurat mam taką sylwetkę, że mam szerokie biodra i masywne nogi, a u góry jest nie źle. Chociaż biust mam duży. Martucha, to jak najszybciej wracajcie. Współczuję Ci tego wyjeżdżania, bo wiem jakie to przykre jak się z domu wyjeżdża. Ja od przedszkola do matury byłam w internacie i każdy wyjazd przeżywałam, chociaż pod koniec gimnazjum był odwrót o 180 stopni, bo już byłam z moim obecnym mężem i wręcz nie mogłam doczekać się wyjazdów do szkoły. Ale nie raz było tak, że jak do niego przyjeżdżałam, kiedy już skończył szkołę, a ja jeszcze nie, to uryczałam się przy odjazdach, to był ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
czesc dziewczyny :) Podobnie jak reszta forumowiczek staram sie o małe bobo :) od dluzszego czasu staralam sie jednak nic z tego nie bylo ale w tym mc sie zdziwilam jak @ nie nadeszla. Ostatnia byla 4 czerwca a cykle 32-34 dni. Sluz to mnie zalewa i z sciekawosci zbadalam szyjke(ogolem nie robie tego bo boje sie o infekcje) a ona zamknieta ledwo dosiegalna. Robilam test 2 dni po spodziewanym okresie jednak negatyw normalnie poszlam bym na beta hcg ale nie mieszkam w Polsce i trudno tutaj o badanie krwii. Jutro mam umowiona wizyte u lekarza zobaczymy co z tego wyniknie. Dodatm, ze nigdy nie zdazyla mi sie spozniona @ no moze 1 dzien ale tak to nic poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka lekarz mówił zeby przyjmowac,wogole wszytskie kolezanki które sa teraz w ciazy tez biora magnez.zeby nie było skurczy brzuch nie twardniał i sie nie stawiał. Rybcia ja miałam 2 razy zapalenie pęcherza. Martucha to testujesz juz za granicą mysle ze sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia to faktycznie juz trochępo terminie. Ja bym jeszcze zrobiła dla pewności jeden test jutro przed wizytą u lekarza. A kiedy w ogóle robiłaś ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
U mnie rano lało i zimno było, teraz zaś upał . Zafundowałam sobie wycieczkę do Ikei icentrum handlowego, chciałam sobie rtybaczki kupić i kurde żadnych nie było sensownych albo leginsy albo jeansy, w końcu w new yorkerze upolowałam cuś w stylu spodni 3/4. Padam We sumie pojechałam po taborety mammuta dzieciece po 19 zł były kupiłam dwa do sklepu do przymierzania butów żeby były. Miała być relekasująca niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
momi86 test robilam rano ale tez go troche zle wykonalam ;/ takze nie wiem jak to ma byc. Sluz zalewa mnie tonami a to troche dziwne bo zawsze przed @ mialam tylko troche a pozniej sucho. Brzuch mnie pobolewal na poczatku i myslalam , ze to na miesiaczke ale tez byly bardzo delikatne. Bole ustaly a @ nadal nie ma :) Poza tym bardzo mnie zdziwilo iz nie mam bolu piersi a zawsze tydzien a nawet wiecej bardzo mnie bolaly. Niby piersi powinny bolec ale roznie bywa. Zobaczymy jutro mam nadzieje, ze lekarz da mi skierowanie na badanie krwi. Pozdrowienia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nadia czemu źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
ponoc trzeba bylo zamoczyc w moczu na 10s i po 20s mial wyjsc wynik a ja normalnie na niego nasiusiałam :) no ale nie wiem test myslal ponad minute. Zobaczymy co jutro bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
A jaki test miałas, Jak strumieniowy to dobrze zrobiłaś, tak się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
clear blue digital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No to ok dobrze zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
no nic to pozostaje miec nadzieje ze test sie pomylil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia zrób test jutro prawidłowo i zobaczysz co jest grane;)jesli ciąża to super;) a jesli nie to musisz isc po luteine na wywołanie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
Laurachmurka niestety jutro nie dam rady zrobic testu gdyz nie jestem w jego posiadaniu a nawet nie mam gdzie go kupic w panstwie, w którym mieszkam niestety w niedziele wszystko pozamykane :( jutro mam na 15 wizyte u lekarza i mam nadzieje ze da mi skierowanie na badanie krwi. Moja siostra byla w 7 tyg ciazy i z 3 testow tylko jeden wyszedl jej pozytywny i zaznaczam ze nie ten ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
laurka tak już w HL będę robić test :P Jeden mam schowany mam nadzieje że wystarczy :P W ogóle kupiłam sobie dwa opakowania testów owu na zapas... Mam nadzieję że niepotrzebnie :P Od ponad tygodnia czuję się jak na @ a od 3 dni na wymioty mnie bierze. Nie mogę sobie za cholerę przypomnieć co zjadłam że mnie tak mdli... :/ coś czuję że franca przyjdzie i kolejny miesiąc w d... A z tym testem to chyba będę dłużej czekała bo jadąc do PL owulka mi się przesunęła w porównaniu do poprzednich cykli, a teraz podróż do HL pewnie mi @ przestawi o tydzień albo i dłużej... :/ Jutro po południu wyjazd a my jeszcze nawet o pakowaniu nie myślimy. Jakaś masakra po prostu :( Nawet nie chcę myśleć o tym co będzie jutro. Babcie się łzami zaleją ja też, a Kacper pewnie znowu zgłupieje czy ma zostać w Polsce czy jechać z nami :( Eh... ciężkie te wyjazdy są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha miałam rozmowę z moim eks, znowu jest pijany. Kazałam mu iść do tamtej. Napisał jak uważam bo i tak mu zalezy tylko na mojej ekhm i tak dalej. R******* mnie dokładnie i to w takim momencie kiedy muszę być silna . Wszytsko we mnie pękło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co on mi mówi że ześwirowałby tam bez nas... Chciałam zostać i takie były też plany ale mój ojciec ma ciężki charakter i wiem że za 2 tyg mój mąż wróciłby wkurwiony bez kasy i skonfliktowany z teściem, a po co? Może wytłumaczę mu że jakbym siedziała w pl to więcej kasy byśmy odłożyli i może wrócę za parę tyg z dzieckiem a on zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka to ten co miał do ciebie przyjechać?? Mówię ci daj sobie spokój z debilem... Masz teraz zajęcie i nie potrzebny ci zbędny balast... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo myslisz ze dso konca tego roku juz zjedziecie na dobre prawda?jakbys była w ciazy to lepiej zebys tutaj była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym zapytać nie wiem czy dobrze trafiłam planuję dziecko czy dzisiejszy mocny ból brzucha po owulacji, naprawdę bardzo mocny, a wcześniej okropny ból jajników jakiego do tej pory nie miałam i dziś biegunka czy mogą być objawem ciąży? okres mam dostać za 11 dni. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Już za późno , jutro nawet nie wstaję, rzucam wszystko w diabły , udało mu się mnie roz ... Spokojnego eieczor spadam , idę coś wypić też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu chyab za wczensie na objawy, 11 dni do @ to bardzo duzo,poczekaj spokojnie na termin i jak @ nie bedzie to zrób test;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______19 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______20 tc________05.12.2014 Goalka________________28 lat______17 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______14 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______10 tc________02.02.2015 kniaas_______________23 lat________5 tc________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka_______________30 lat______19 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______20 tc________05.12.2014 Goalka________________28 lat______18 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______14 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______10 tc________02.02.2015 kniaas_______________23 lat________5 tc________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka mam nadzieję że to już nasz ostatni wyjazd. Jeśli okazałoby się że jestem w ciąży to byłby jakiś impuls do tego żeby wrócić do Pl. Na razie to tak odkładamy bo jest z tego kasa i mamy za co żyć. Wracając tutaj mój mąż jeździłby do pracy do Niemiec i na weekendy wracał do domu, ale normalna umowa ubezpieczenie itp... Teraz jedziemy do tej Holandii i tak naprawdę nie wiemy kiedy wrócimy bo to jest zależne od tego jak długo będzie praca jak ją ustawi mój tato i czy odłoży się na tyle kasy żeby było na przejazd i życie w Pl... Gość tak wcześnie objawów to raczej nie ma. Ciężko powiedzieć czy jesteś w ciąży czy się czegoś najadłaś czy też masz jakieś problemy z jelitami żołądkiem itp. Ciążę można podejrzewać tylko przy zaniku miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Właśnie tamta do mnie napisała. To trzeba mieć tupet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×