Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Evilinka ale fantastyczna malutka! :) Ja dzis widziałam tylko ja macha raczkami i nóżkami i juz sie cieszylam :) Taka tam dziewczyna ja kupilam dzis femibion bo evilinka polecala i moja gin tez te wskazała jak pytalam. Pytalam o magnez a gin powiedziała ze teraz za wcześnie jeszcze na magnez. Momi i Martucha trzymam za Was kciuki. Tajska szukaj na NFZ bo to zawsze taniej a i na NFZ przyjmują super lekarze, niestety trzeba sie naszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyna ja dzis miałam 90/50 i chyba wrócę do jednej kawy dziennie bo niestety po południu padam i teraz mysle ze to moze być tez przez to niskie ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anii - jeśli piłaś kawkę przed ciążą to spokojnie przy takim niskim ciśnieniu można pić - ja pytałam o to lekarza. Nie powinno się fundować też szoku dla swojego organizmu i odstawiać kompletnie wszystko. Alkohol i papierochy out i tyle. Co do fajek, to lekarz dzisiaj mi powiedział, że widać, że nie palę papierosów, bo mam ładne młode łożysko - czyli jednak ma to wpływ, a różnie lekarze mówią. Moja znajoma paliła bo lekarka jej powiedziała, że to nie ma wpływu na dziecko...dziwne :/ Też mam lekarza na NFZ i wiem, że można znaleźć dobrego. Kiedyś byłam odmiennego zdania i płaciłam za każde wizyty prywatne. Położne w mojej przychodni są ok. Ja mam taką taktykę, że trzeba być miłym i się uśmiechać a do nas to wraca. Przynajmniej w 80% przypadków się to sprawdza :) Jeśli ktoś jest gburem i prostakiem to nawet jak mu zapłacisz taki będzie. Przykład naszego lekarza okulisty. Najlepszy w mieście. No ale niestety buc jakich mało :/ Ja byłam na NFZ. Owszem, był niemiły bardzo, ale kuzynka poszła prywatnie z dziećmi. To darł się na dzieci i był opryskliwy. Trzeba szukać człowieka po prostu i pytać inne pacjentki. Na znanylekarz.pl jest sporo i są opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko czy da sie z wami jakis kontakt facebookowy utrzymac bo tu nie nadążam za czytaniem :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Evilinka ja nie piłam kawy przed ciążą. Ciśnienie mam zawsze niskie. Przed ciążą również. Ale w pierwszej ciąży miałam prawidłowe wartości, czyli wzrosło, a teraz jak było niskie przed ciążą, tak jest. Nawet jak zmierzę po jeżdżeniu rowerem! Moja koleżanka paliła całą ciążę i dziecko ma astmę :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska, wiem, że kiedyś coś na temat tej wagi pisałaś, ale nie pamiętam co, więc dlatego pytałam. A Ty taka tam dziewczyna kiedy jakieś usg masz? Dopiero w połowie ciąży czy jak? Tajska, jeśli chodzi o mnie, to nie zamierzam rezygnować, o nie, co to, to nie, nawet jak mam kiepskie dni to nie mam zamiaru. A teraz super się czuję, bo czuję objawy owulacyjne, śluz robi się rzadszy i rozciągliwy i jajniki czuć, że pracują, więc super. Zobaczymy co będzie, czy uda nam się też pokonać inne przeszkody, które się chwilowo czają, ale wszystko wygląda coraz lepiej. A ja tak sobie pomyślałam, że jak mi się nie uda teraz czy w następnym miesiącu, to będę miała więcej czasu, żeby trochę schudnąć, co mi trochę zajmuje, bo nie stosuję jakiejś specjalnej diety, żeby znowu nie za szybko było, bo jakbym zaszła, to efekt jojo murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi mam nadzieję, że działacie co dzień :-). Ja dopiero co miałam usg 4 lipca, teraz nie mam ustalonej daty, ale chyba nie zrobię przed wyjazdem, prędzej po. Jeszcze to przemyślę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi - polecam Ci ćwiczenia. Jakąś gimnastykę. Jeśli masz możliwość poćwicz sobie skalpel Ewy Chodakowskiej. To stare ćwiczenia, ale są na you tube. Nie wiem tylko czy dobrze tłumaczy na Twoje potrzeby, czy będziesz wiedziała jak ćwiczyć. Ale zawsze możesz zaprzęgnąć koleżankę, żeby pomogła. Takie ćwiczenie w grupie, podwójne wsparcie :D Czytałam swoją drogą, że ruch sprzyja zapłodnieniu. Oczywiście nie żeby od razu się forsować. Ja do tej pory ćwiczę. Choć wiele ćwiczeń teraz zastępuję sobie innymi, dla ciężarówek. Brakuje mi już potu i zadyszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, mąż zrobił mi zdjęcie w bikini - wyglądam jak wieloryb z tymi cycochami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka pokazuj ten swoj brzuch:) ja tez moge znow zrobic fotke dla porownania. chociaz moj niewiele sie zmienil. dzis pobolewa mnie podbrzusze ale tak calkiem calkiem na samym dole. poszlam sie polozyc bo pomyslalam ze moze z przemeczenia ale nie pomoglo. evilinka a co mialas za usg ze tak ladnie juz wszystko widac? 3d/4d? Laurka a ty o ktorej jutro masz wizyte? bankowo jutro sie dowiesz cz to corka czy synek. Momi i takie podejscie mi sie podoba...nie mozna sie poddawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyte mam po 14, ale potem od razu jestem umówiona wiec napisze wam popołudniu. ja dzis czuje mega zmeczenie dzidziu mało się dziś rusza, a ja czuje sie wykonczona ide włansie pod prysznic i chyba sie dzis wczesniej połoze. Goalka amma nadzije ze sie dowiem bardzo bym chciała tym bardziej ze dzidzius juz duzy to juz 20 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Laurka fajny brzuszek :-D. Ja nie mam brzucha, a od jutra 15 tydzień! :-( Widzę u siebie jakieś zaokrąglenie na dole, ale niewielkie. W okolicach pępka za to mam permanentne wzdęcie. A raczej po zimie mi to zostało. W pierwszej ciąży byłam płaska jak deska, a teraz odstaje, ale nie ciążowy brzuch. Bo rano nie ma tragedii, a jak nie zjem późnym wieczorem to rano jest prawie płasko, a jak się najem podczas dnia, to wieczorem koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka fajny brzuchol:) taki na dziewczynke:) to czekamy na potwierdzenie:) Taka tam dziewczyna ja tez tak mam z tym brzuchem. ale dzis wrocila moja kolezanka z urlpu i powiedziala ze bardzo mi urols , zaraz wrzuce fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka a co z tym zwolenieniem bo nie odp mi. chciałas isc w pazdzienriku a teraz pisałas o sierpniu czemu tajk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka nie, ze zwolnieniem nic sie nie zmienilo, chce isc nie wczesniej niz od pazdziernika, w sierpniu mam jeszcze urlop wiec moze cos albo mi albo tobie sie pomylilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyno - miałam identycznie jak Ty tak chyba do 17 tygodnia - wzdęcie nie ciążowy brzuch. I rano płaski był jak deska. Potem wzdęcie tylko. Na ciążowy to on słabo wyglądał. Jak ktoś nie wiedział że ja w ciąży to nie widział też. Teraz mam prawie jak Laurka :P Później coś wrzucę, bo właśnie ćwiczyłam i spociłam się :P Ale super się wymęczyłam. Aż dzidzia mi zasnęła, bo cały dzień dawała czadu :) Powiem Wam, że czasem aż zaboli jak się wypnie. https://www.youtube.com/watch?v=T713BdKdhME&list=UUfQ5Sg7EfKNxmX5PVDxI81A&index=11 Fajny zestaw wyżej, na nogi i myślę, że na niskie ciśnienie, na początek dnia warto by to poćwiczyć. Goalko - miałam dzisiaj 3/4D, przy okazji prenatalnych. Bardziej nam na 4D obrazie zależało, ale w sumie super, bo teraz jesteśmy spokojni, że maleńka dobrze się rozwija :D Wskaźniki miała praktycznie na kresce środkowej, tej idealnej, daleko do granic normy. Lekarz powiedział, że ma taką proporcjonalną główkę i brzuszek. Ojej, moja maleńka...gryzła sobie paluszki i wciskała się w łożysko, szukała tętnicy, bo tam bezpiecznie się czuje. Nawet sprawdzał nam język przy otwartej buźce, bo jeśli dziecko wystawia, to też może być jakieś upośledzenie. Ojej, znowu dostaję obuchem w łeb, że to maleństwo jest nasze, z nas i będziemy się nim zajmować...moja maleńka. Rozklejam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam coś pomiędzy Laurką a Goalką chyba...ale Ty Goalko to chudzinka :) Ja to taka jestem jak to mówią "o kobiecych kształtach". Nawet jak schudnę do 52 kg to okrągła jakaś. Biodra mam szerokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Goalko piękny brzuszek :-). Evilinko fajny ten zestaw ćwiczeń. Uśmiecham się jak czytam co twoja mała wyprawiała :-D. Pokazuj swój brzuszek :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, takie po domowemu, w łazience, po ćwiczeniach. Nie oglądać bałaganu ;) Jak patrzę na to zdjęcie to tu cyc większy niż brzuch :P Już wiem, gdzie te moje kg dodatkowe ;) Tak jakoś wyszło, ale mam wrażenie, że większy ten brzuszek mam niż na zdjęciu. http://pokazywarka.pl/wpe6t6/#zdjecie12244898

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja też mówię że dziewczynka będzie ;) ślicznie wyglądasz goalka chudzinko ty też masz fajny brzuszek, ale nie wiem kto tam może siedzieć... Evilinka nie mów że masz większy niż goalka :p ty szkielecie to pewnie nadal prawie płaska jesteś. Hehe :-P Karola jesteśmy na face ale to tylko tak o... :p żeby się pooglądać :p żadko piszemy. Tajska daj znać jak się czujesz cholero. Załatwiłaś sobie jakiegoś lekarza wkońcu?? Momi z każdej sytuacji można wyciągnąć jakieś plusy i minusy ;) trzymam za ciebie kciuki i kibicuję ci z całego serducha ;) :* Laurka czekamy na wieści, tylko nas nie przetrzymuj jak tajska do północy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe evilinka ja tak normalnie wyglądam. ;) :* ja nie wiem skąd te twoje kompleksy kochana. A sio...!! niech idą w cholere bo nawet w ciąży wyglądasz pięknie a cycki masz zajebiste!! niejedna chciałaby takie mieć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×