Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Ma7usia chyba będę musiała tak zrobić, ale z drugiej str nie będę wiedziała kiedy @ Taka tam pewnie zrobię ten test tylko nie wiem kiedy. Dzisiaj jestem w 31, albo 32dc. Za jakiś tydzień mogłabym już testować ale raczej nie będę... raczej poczekam jeszcze do 50-55dc, albo i dłużej dla pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tylko na chwilke. ide dzis na 17sta na wizyte bo strasznie mnie dzis boli podbrzusze, od wczoraj mnie pobolewalo ale dzis juz bardzo boli. trzymajcie kciuki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwile, dzis o 17stej mam wizyte u gin, bo boli mnie podbrzusze na samym dole. pobolewalo mnie od wczoraj ale dzis juz duzo bardziej. trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa razy napisalam bo poprzedni wpis mi sie nie wyswietlal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka mam nadzieje że wszystko będzie dobrze, napisz jak wyjdziesz od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajska
taka tam dziewczyna mam mnostwo poradni w miescie, ale czesc gabinetow ginekologicznych pozamykali i w sumie z tego co sie zorientowalam, to zostaly 2 poradnie, z czego w jednej wizyta w listopadzie (mowila, ze w sierpniu mialaby, bo zwolnilo sie miejsce, ale mnie nie bedzie, bo bede na urlopie). Druga poradnia to jest ta, do ktorej ide we wtorek. Tylko kolezanka nagadala mi, ze ten ginekolog, do ktorego ide jest stary i dziwny i niech mnie kuzwa wkurzy i nie da skierowania na badania, ktore mi sie naleza!:/ Mi jest obojetny ten szpital i poradnia w tym szpitalu, bo prywatnie moglabym sobie isc do gina skontrolowac ciaze, ale chodzi o te badania:/ Poza tym przeczytalam w necie, ze nfz finansuje te badania, to dlaczego mam zrezygnowac z czegos co mi sie nalezy? Wale to, ze stary lekarz, ale nie wiem czemu wydaje mi sie, ze bede musiala wymusic na nim badania. Anii84 analizowalam koszt przejazdow do Lodzi nawet do poradni nfz, to w sumie to co wydam na przejazd, to mam kase do gabinetu prywatnego. Placilabym 20zl za bilety busem w obie strony (nie licze auta mojego M, bo nie zawsze bedzie mogl jechac, bo pracuje a szkoda, zeby za kazdym razem bral wolne) no i do tego bilety miejskie (niby pare zl)...Ale nie przewidze, czy dam rade wysiedziec tyle w busie tym bardziej, ze niektorzy ludzie nie ustepuja miejsca ciezarnym, wiec moge stac. Jakbym jechala do Lodzi, to caly dzien marnuje na tej przejazdzce, bo: raz ze jade do Lodzi mniej wiecej 1h 10min przy dobrych wiatrach w jedna strone, do tego kolejka u gina, dostac sie do gina tramwajem/autobusem i jeszcze powrot na przystanek, z ktorego odjezdzaja moje busy i samo czekanie na busa (na tym przystanku nie ma nawet lawki)- pisze oczywiscie o Lodzi. To wrocilabym do domu poznym po poludniem...Auta nie oplaca mi sie brac, bo wyjdzie powiedzmy z 50zl za podroz w obie strony, to dokladam 30zl i jestem niezalezna czasowo idac do gabinetu prywatnego...A jak sa godziny szczytu w Lodzi to tez jest masakra, bo ile razy tak jezdzilam...do tego objazdy. Trace czas i kase, a nie wiem czy np nie bede potrzebowala kilka razy w miesiacu wizyty...Do wtorku moge poczekac, bo to jest doslownie kilka dni i dalej okaze sie, jak z oczekiwaniem na wizyty. Mi glownie zalezy na robieniu badan na nfz i dlatego musialabym zalozyc karte u nas w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajska
ma7usia daj znac, co na usg:) Po sobie wiem, ze warto chodzic:) Niby monitoring powinien byc nawet 2 razy w cyklu, zeby sprawdzic, czy po pierwsze jest pecherzyk, a po drugie, czy pekl...Ja chodzilam raz, bo mi wystarczylo:) Znowu poruszylam temat lekarzy, ze az mi cisnienie znowu uroslo...wrrrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
napisze tylko na szybko 300 gramowa cudowna coreczka;) wieczorem napisze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______20 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______20 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______18 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______15 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______13 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______11 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______6 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____4 cykl starań_______________23-30.07. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka super, gratuluję ponownie :) Tajska myślałam o jednej wizycie chociaż żebyś na te badania dostała skierowanie. A Ty nie wjezdzasz do Łodzi od strony matki polki? Bo ta przychodnia o której pisze zaraz blisko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajska ale Ty marudzisz, jak sie zdecydowalas na dziecko, to trzeba bylo sie liczyc z kosztami, ze czasem trzeba wydac wiecej pieniedzy np na badania. A bez przesady 100 zl miesiecznie srednio za wizyte to tez nie jest majatek. Jak nie bylo Cie stac to trzeba bylo nie zachodzic w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu to co piszesz jest zupełnie bez sensu, to że mam kasę, nie oznacza że gospodaruje nią rozrzucając na prawo i lewo bo jestem w ciąży. Skoro mogę mieć badania bezpłatne to wolę to 100 zł miesięcznie odłożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka super!!! :D gratulacje. Czekamy na jakieś fotki ;) Goalka nie stresuj się będzie dobrze kochana!! :* to napewno rozciągająca sięmacica... Tajska rozumię cię... kto ma z tego kożystać jak nie dzieci kobiety w ciaży i starsi ludzie?? po coś jest ten nfz... Ja dzisiaj umieram. 2h drzemki i chodzę jak opętana... kręci mi się w głowie, serce mi chce wyskoczyć. Masakra jakaś. Jakbym mogła to bym tylko leżała. Słyszę jak mnie łóżko woła dosłownie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha aklimatyzujesz sie :) Ja jestem po USG, wszystko w porządku, maluch szybko rośnie bo wg usg to już 12 tydzień 2 dzień i termin byłby na 24.01, ma już 5,5 cm :) Pięknie sie wiercił i machał rączkami i nóżkami :) Dziewczyny robiłyście prenatalne badania? Mam tydzień na zrobienie testu potrójnego, to badanie USG które miałam daje 75% pewności a test ponoć 99%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja juz po wizycie, dostalam 2 tyg zwolnienia, mam duzo wypoczywac i nie wstawac z lozka. ogolnie szyjka jest ok, bobo tez, ale macica jest rozkurczona i stad te bole. dostalam luteine i buscopan. i mam duzo duzo pic i jesc magnez. Laurka ciesze sie ze u Ciebie bedzie coreczka. wiem jak bardzo ja pragnęłaś . ja dalej nie znam plci. anii to juz konczysz 1 trymest:) super , teraz byle do polmetku i z gorki:) Martucha to odpoczywaj, podroz cie wymeczyla. zbieraj sily na meza zeby cos ci zmajstrowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knias jeszcze troche i ten groszek zamieni sie w prawdziwa dzidzie:) wazne ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz sie doczekac nie moge :) ale najwazniejsze ze dzis przez minut dala mi popatrzec jak serduszko bije .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goalka to musisz koniecznie wykorzystać te dwa tygodnie na leniuszkowanie :) kniaas dziś minął równo miesiąc od mojej pierwszej wizyty gdy oglądałam maluszka i widziałam serduszko, zanim się obejrzysz będziesz na tym etapie co ja :) najważniejsze że wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalko - to wszystkiego dobrego!! Oby się unormowało. Teraz sobie poleżysz to poczujesz kopnięcia Bobaska na pewno :D Umieram, padam na pysk. 30 stopni chyba było, a my 130km od Ełku na zdjęcia - w lesie! A wiecie jak to w las - pełno kleszczy tam. Po spodniach mi łaziły :/ Szok, czegoś takiego to ja nie miałam. A po chaszczach nie chodziliśmy. Zeszło nam z 5 godzin w upale, poubierani na maska, bo to komary i robale, to wiadomo...w kaloszkach. Ech, jak to dobrze, że z mężem i w dodatku takim kochanym ;). Prawie wszystko sam zrobił. Ja już na takie wypady więcej nie jadę niestety. 260km to stanowczo już za dużo. Taki kurde urlop mamy :/ Tajska - u Ciebie z tymi lekarzami jak tutaj :/ Im dalej od stycznia tym gorzej. Tutaj teraz też terminy na listopad. Ale jak już się zapiszesz, to umwia lekarz na taki termin na jaki trzeba - ja mam co 3-4 tygodnie średnio. Poczekałam na niego prawie 3 miesiące, ale teraz chodzę już normalnie. Może wybierz sobie dobrego lekarza, a póki co chodź na zastępstwo i potem zmienisz. Tak jak ja. Ja wybierałam lekarza i pchałam się do niego, a że był tylko na NFZ to czekałam trochę. Mi też NFZ podnosi ciśnienie ;) Ale te Twoje 150 to masakra. Moja kumpela ze 160 leżała w szpitalu i tabsy na zbicie miała non stop :/ Martucha - tak jak ktoś napisał - korzystaj z seksu, a dziecko się zdarzy :P Póki nie masz możliwości monitoringu to nie szalej też z kalendarzem. Lepiej nie marnować na to czasu tylko zrobić się na bóstwo i poszaleć :P Ma7Usia - oczywiście trzymamy kciukasy! Laurka - idziemy łeb w łeb :) Moja Kruszynka ma 320g! Boże jakie One już ciężkie ;) Jak 3 czekolady. Sory za porównanie, ale w brzuchu się nie czuje wagi to tak sobie wyobrażam... Anii84 o matko, to już 13 tydzień u Ciebie?! A tak jakbyś wczoraj do nas się dopisała ;) Ale czas leci... Kniaas - rośnie sobie maleńka kruszynka :D Coś tak czuję, że tu prawie same kobietki będą :D A właśnie - Rybcia - pryszcze to nie na dziewczynkę wcale. Ja miałam chwilkę jak przed okresem i plamy mam z 3 po tym, ale teraz nic nie mam nowego. A na dekolcie czy na plecach też nic nie mam. A dziewczynka. Każdy po moim wyglądzie mówił, że na bank chłopiec. Nawet pani, co 8 dzieci urodziła. Na to nie ma zasady. Słodkiego też nie jadłam bardzo długo. Jedyne co to kalendarz chiński u mnie się sprawdził :P No i może te truskawki. Moja mama ze mną w ciąży jadła je kilogramami tak jak i ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wi ęc jesrtem i tak jest córunia;) która spała w trakcie badania taki leniuszek .300gram wszystko w porządku serduszko bije i ogólnie ok;):) strasznie sie ciesze teraz pomału moge zamawiac na allegro ;) hey hey zdjęc za wiele nie mam bo jakos zapoinielismy;) ale były wazniejsze sprawki. juz wiem chociaz skąd moje syfkii roplany brzuszek;)Goalka nie było widac? o widzisz to odpoczniesz troche a myslisz ze wrócisz potem do pracy po tym zwolnieniu? czy juz sobie przedłuzysz? Evelinka mój mąż porównywał do 30dag sera zółtego bo tyle osttanio kupował ehhe to dopiero porównanie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Laurka nie wiem czy wroce do pracy, chcialabym bardzo, ale najwazniejsza jest dzidzia. powiem szczerze ze w ostatnich dniach sie nie oszczedzalam, rodzice maja remont w domu i troche pomagalam, gdzies jezdzilam , tak naprawde caly czas na nogach. zjadlam 2 tabletki magnezu i ten buscopan i jest ok, zadnych boli. wizyte kontrolna mam miec za 2 tyg. a usg polowkowe mam 7.08. dzis lekarka mi robila usg dopochwowe aby zobaczyc dlugosc szyjki i tylko przez moment zrobila usg aby zobaczyc seruszko. i tyle. nie pytalam o plec bo troche wystraszona bylam tymi bolami i tak naprawde nie interesowalo mnie to wtedy, chcialam tylko uslyszec ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przeczucie sie wyrownalo, mama ktora obstawiala corke zmienila zdanie. tak naprawde to 100% osob obstawia syna wiec zaczynam w to wierzyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka całe szczęście że wszystko ok. Odpoczywaj jak najwięcej ;) dziewczyny z tymi objawami to naprawdę różnie. Ja syfków nie miałam jadłam słodkie i brzuch rozlany i mam syna. A piekłyście już ciasta?? Mi nigdy takie wyrośnięte nie wychodziy... :p w pl zrobiłam dwa to jeden zakalec a drugi pięknie rósł i powyłączeniu piekarnika opadł o połowę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
Laurka a możesz napisać jak długie masz cykle i w które dni się staraliście? Też marzę o córci mam już synka-cudownego :) Ja mam 32 dniowe cykle choć ostatni 30 dni a ostatnią @ miałam 6 lipca i też zaczynamy starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Jak moge Was czytac to nikt nie pisze :) jak jestem zajeta to sie rozpisujecie :p Goalka uwazaj na siebie i lez dziewczyno jak najwiecej ;) co do usg Twojego to wydaje mi sie ze jakby lekarz zobaczyl plto by Ci powiedzialc Laurka gratuluje upragnionej dziewczynki Ewelinka udalas sie z ta dzisiejsza wyprawa :) a powiedz mi w jakim programie obeabiasz zdjecia? Martucha a kiedy wracacie do polski na dobre? Ja nie pieklam ciast jeszcze w ciazy :-) U nas jutro bedzie wielki dzien, bedzie montowane serce domu czyli toaleta :) w koncu nie trzeba bedzie po krzakach chodzic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia musimy się dowiedzieć jaka byłaby wypłata w tych niemczech. Szwagier męża tam pracyje więc jak będą coś kręcić z wypłatą to nie ma sensużżeby tam jeździł. Nie możemy sobie pozwolić na to żeby wypłata była wypłacana np z 2-3tyg opóźnieniem... Narazie siedzimy tutaj. Praca jest na następne 2mies chyba więc jeszcze mamy trochę czasu żeby odłożyć ;) a ty jak tam? jak się czujesz?? Mam nadzieje że nie dźwigasz na tej budowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja do ciast mam 2 lewe ręce i do jedzenia długie zęby ;) Nie jem to nie robię. Jedynie drozdzowe ateraz jak mam maszynę do chleba to i drozdzowke tam robię ;) Jutro mam nalot dzieci jak Pestka ostatnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×