Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Taka tam na przykład plecaki na licencji dal przedskolaka po 69 zł, pluszaki z filmu Minionki po 49 zł , piórniki z Violety po 30-39 zł , reczniki na licencji po 40 zł , koce po 39 zł , kubki na licencji po 19 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska no u mnie np wczoraj patrzyłam ręczniki z kapturkami do mycia w granicach 40zł, a na allegro po 15 max 20 i to duzo ładniejsze wzory i kolory, to samo z rożkami drugie tyle w sklepie. butelki tez 2 za 56 zł, a na allegro 2 takie same za 32 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Taka tam ja do sklepów po 4 zł nie weszłabym za dopłatę , znam chińczyków wiem jak to się produkuje widziałam zdjęcia z produkcji, wiem jak to jest przywożone do Polski , sobie bym nie kupiła, a co dopiero własnemu dziecko , te zabawki powodują alergie, astmy i raka, są rakotwórcze , 99 procent tych tanich zabawek nie przechodzi żadnych atestów , poza daniem w łapę , zawierają rakotwórcze ftalany . Ja wolę żeby dziecko miał 2-3 zabawki ale z pewnego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka chmurka jak ci dołożą wysyłkę wyjdzie na to samo, a do tego nie dostaniesz ani paraganu ani rachunku bo to lewe firmy mają takie ceny. Ci co mają tanio nie płacą podatków i odbijają sobie kosztami wysyłki. Ja wczoraj za wysyłkę głupich naklejek na szybę, zapłaciłam ... 24 złote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna, tajska Odpoczywam siebie troszke, bo zawsze cos w domu mam do zrobienia, a to obiadzik a to jakies pranko. A jeszcze ten moj chlop to wymysla rozne inne rzeczy do jedzenia i nie potrafi przyswoic sobie ,ze musze lezec. Plamienia tak jakby ustaly ,ale cos tam brazowego czasem poleci ale to sporadycznie i malo tego. Takze nie jest zle. A powiedzcie mi mamuski czy ktoras z Was bierze witamkinki Symnatal Pro Baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kniaas ja nie bralam ani nie slyszalam o takich witaminach pesteczka ja tez nie znosze chonskichh sklepow , centrow itp. jak wchodze to tez zapach mnie odrzuca. wspolczuje ludziom ktorzy tam pracuja. Laurka wiadomo na allegro jest duzo taniej, ja tez planuje tam robic zakupy. ale widzialam np wozek w smyku ktory byl tanszy niz na allegro. dlatego zanim ja cos kupie przewertuje oferty i nawet jakby mialo byc cos nieco drozej to jednak wolalabym kupic to w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka jest paragon bo to sklepy internetowe, a przesyłka 9zł miezaleznie ile przedmiotów lub 15 kurier do 10kg wiec i tak sie opłaca zwłaszcza ze kilka rzeczy u jednej osoby kupie, wydaje mi sie ze na samych butelkach zaoszczedze około 30zł, bo chce 4 zamówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka również wolę kupić w sklepie, nie kupiłabym nigdy wózka na allegro. Ale kupowałam na allegro parę rzeczy, głównie zabawki, jak nie mogłam znaleźć w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
U mnie pachnie konwaliami hehe kupiłam 3 stojące odświeżacze postawiłam na górze regałow i wali tak konwaliami że masakra. A ja prawie dzisiaj przysypiam, wiatrak mi duje w plecy chłodek, wciagnelam pol kurczaka z rozna i bym walnela sie w kime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :):* ja spię i na lewym boku i na prawym i troche czasami na plechach :):* na prawym boku jak się leży to podobno tez może uciskać te kanaliki nerkowe czy jakoś tak to się nazywa,i potem moga kamienie się robić albo nerki boleć czy coś w tym stylu :) o plecach mi lekarka mówiła że jak już dzidziuś jest większy i macica duża to jak leży sie na plecach to macica uciska ta główną tętnice od strony kregosłupa. a z prawej strony jest jeszcze jakaś inna tętnica ?na brzuchu tez można spać dopóki brzuch nie zacznie rosnąć :) ja spałam na brzuchu,ale juz mam za duży :) ja tez mysle ze u bede miała synka :* momi ja miałam bóle i kłucia w podbrzuszu i plamienia,i myslałam że to owu,a owu była jakieś 3 dni po tych dolegliwościach :) laurka gratuluję upragnionej córci :*** martucha jak tam ?:) goalka jak się czujesz ?:) mnie zaczyna coś ciągnąć brzuch po bokach i koło pachwin:) macica rośnie jak szalona :):*nawet lekarka ostatnio jak mnie badała to tak mówiła :):* aj dziewczyny u mnie cały dom ludzi:) wczoraj jeszcze dwie siostry przyjechały :) nie mam kiedy spac :) mój mąż ciagle zmeczony bo pracy ma dużo,spac wczesnie chodzi a ja mam na niego taka ochote ze zasnąc nie moge jak się na niego napatrze :*czy wy też macie taką ochotę na sex ?:) ostatnio zaciągnełam go na siano :*:* miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi, tajska nie chce odrazu w dzień spodziewanej @robić testu. Dzisiaj jest chyba 32dc i 6dpo czy jakoś tak ok 10dni teoretycznie do okresu to już jest 42dc.. tydzień poczekam i będę mogła podejrzewać ciąże... Tajska lekarza mam 3 albo 4razy w tyg więc bez problemu. ;) Mam jednego wypróbowanego i do innego nie chcę iść. Momi dobrze kombinujesz... ;) coś czuję że nie będą ci potrzebne te badania monitoringi itd :p trzymam kciuki!! Co do tych bóli piersi to ja też mam. Tylko że od owu do @ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny oglądałam ostatnio program o butelkach dla dzieci plastikowych,i tam jacyś naukowcy przedstawili badania że do treści butelki ,niezależnie co w niej jest czy picie czy mleko czy jedzenie,w jakich tam ilościach ,niby nie dużych ,ale dziecko przeciez ma non stop kontakt z butelka,przeciez codziennie ma z nią styczność,że z tego plastiku uwalnia się jakaś substancjia działająca jak kobiecy estrogen,i jak myje się te butelki w gorącej wodzie albo parzy uwalnia sie tej substancji coraz więcej,i mówili że potem własie dziecko może miec zaburzenia hormolane w przyszłosci,szczególnie dziewczynki,problemy z płodnościa,a w krytycznych sytuacjach kiedy tej substancji jest już dużo w organiźmie może wywoływac tez jakieś choroby,ale nie dosłyszałam jakie bo przełaczyłam.i to samo tyczy sie wszystkiego co jest w jakichs opakowaniach plastikowych w butelkach,i dla dorosłych też może byc szkodliwe. ja po tym programie powiedziłam że nigdy nie kupię plastikowej butelki dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka a jaka? dzieki;) jest córunia;) ja na allegro duzo rzeczy kupuje i kupowałam i zawsze jest ok, wózek tez kupie bo wiem jaki model widziałąm an zywo a na allegro jest duzo tanszy wiec po co przepłacac,kołyske i inne rzeczy tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tajska, chcę na spokojnie, tym bardziej, że czasami zauważam, że się za mocno nakręcam i wiem, że nie jest to dobre. Ja właśnie mam takie bóle trochę jak na okres, ale bardziej czuję pracujące jajniki, częściej lewy, więc dziś albo jutro chyba będzie dominujący dzień tak myślę. Co prawda miałam śluz taki ciągnący się we wtorek, ale gęsty, a teraz jest coraz rzadszy. No zobaczymy ile tym razem cykl będzie trwał. Teraz to najbardziej oprócz zajścia w ciążę chcę, żeby wreszcie cykle mi się unormowały, żebym miała chociaż przyzwoicie krótkie, a nie po 40 kilka dni. Evilinka, mi na zaparcia bardzo pomagają suszone morele. Zjedz sobie tak z 6-7 i za jakiś czas powinno Cię pogonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka a jak przybudówka?? Ja dzisiaj już lepiej. Wkońcu się wyspałam... ;) Przeczuć co do tego czy się udało nie mam żadnych. Raczej jestem nastawiona na kolejny cykl ;) pesteczka tylko nie odpłyń bo cię okradną w pierwszych dniach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha staram się ale dostaje kota z nudów, do tego na poczcie żadnych emaili , zapytan nic sie nie dzieje, przeglądam hurtownie z chińskimi gównianymi zabawkami i dostaje mdłości do kompletu Laurka szklane butelki brzoskwinka ma na myśli , teoretyczniejsze są bardziej higieniczne, ale wg mnie bardziej niebezpieczne , i nagrzewają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie szklane nie. Brzoskwinka nie mozemy też popadac w paranoje bo tak to nic bysmy nie kupili bo wszystko złe niezdrowe niebezpieczne, nawet zwykłe jedzenie. Pesteczka a sprzedałas dzis cos? moze czas pomyslec nad reklama??na całe miasto, w radiu lub plakaty bilbordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A są w ogóle jeszcze szklane w sprzedaży? Mogliby w takim razie wymyślić jakieś ochraniacze na nie, a może są tylko ja o tym nie wiem? No właśnie ja bóle piersi do tej pory też miałam gdzieś tydzień przed okresem, a teraz coś takiego się pojawiło. No zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka nie dzisiaj nic, wczoraj tez, za drogo twierdzą, przed chwila babka ogladala plecak za 49 zł z monster university tez za drogi. Ta żeby mnie było stać na reklamę, załatwiam drugi kredyt , ale problem jest banalny chca drugi dokuemnt ze zdjeciem oprocz dowodu a ja nie mam nic nie mam prawa jazdy, ni mma paszportu , nie mam ksiazki ubezpieczeniowej i wlasnie wale w sciane z betonologia, bankowa, ktora nie rozumie ze klient moze nie miec drugiego dokumentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Momi pewnie ze są szklane . Ale wystarczy kupić plastikowa która ma napis BPA free czyli bez szkodliwego bisfenolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja niewiem czy ci ludzie nie nauczyli sie kultury co drugi bahor za przeporszeniem wchodzi z lodem ubabrany i brudny i wszystko mac a mamusia sie cieszy, nie wiem mnie nauczyli ze jedzeniem sie nie chodzi a juz nigdy do sklepu . Beztresowe wyhowanie ruless widze ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Momi ja miałam tak w cyklu, w którym zaszłam, że piersi mnie bolały niemal od owulacji i raczej przy dotyku, czy jakimś ucisku, a nawet jak schodziłam szybko po schodach trochę bolały. W pierwszej ciąży bolały bardziej. Brzoskwinko to wesoło masz, dom pełen ludzi :-). Co do seksu - nie mam ochoty wcale niestety. Pesteczko to za ile chcą kupić? MOŻE DARMO IM DASZ??? Jejku... Co za ludziska. Nie martw się, ktoś się pokaże w końcu i coś kupi. Czasem dobrym rozwiązaniem jest sprzedaż ubrań, bo one są zawsze potrzebne, ale jak chce się dobrej jakości, to po 20 zł one nie będą. Nie myślałaś kiedyś dołączyć ubrań dziecięcych do asortymentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Mam ubrania bluzy violetty i swetry po 60 zł , dresy po 80 zł , koszulki po 30 zł. Niestety licencje filmowe kosztują i produkty mają sowje ceny . Obejrzałam hurtownie z tanimi zabawkami i bije się z myślami , nie chce schodzić z jakości załozylam sovie wysoka jakosc i styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Znalazłam tania hurtownie czapki dzieciece po zotówce i leginsy po 1,9 zł ale jaka t bedzie mialo jakosc :/ tanie bedzie to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znoszę tej Violetty osobiście. Ale moja córka nie jest na tym etapie jeszcze :-). Jednak jeśli będzie fanką Violetty czy innej takiej to na pewno nie zabronię jej nosić takich ubrań ani akcesoriów. Dla większości ludzi nie liczy się licencja, uwierz mi. My mamy sporo rzeczy z licencją, ręczniki z bohaterami disneya, kubki, talerze, ubranka, plecaczki, namiot, ale nie było to decydujące przy wyborze tych rzeczy :-). Ale mamy mnóstwo rzeczy innych. Z tymi butelkami to chodziło właśnie o BPA, już dla mojej córki używałam 4 lata temu butelek BPA FREE. Od dawna są na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie chcą mieć wszystko jak najtaniej, widać jak znikają ubrania dziecięce z biedronki, lidla, jakie oblężenie w pepco, textil market. Ja akurat mam daleko do tych sklepów, nie kupuję tam, bo nie chciałoby mi się jechać ponad 20 km i stać w dzień promocji w kolejce jeszcze przed otwarciem sklepu, żeby zdążyć coś zagarnąć dla siebie. Tak samo w restauracjach ludzie chcą się najeść za grosze, a często za sporą kasę otrzymują wielki talerz, piękną dekorację i na środku maleńką porcję... Kiedyś byłam ze znajomymi w jakimś zajeździe i majątek wydaliśmy, znajomy, który tam pracował zamówił dla nas specjalnie EKSTRA PORCJE, a koledzy jak danie zobaczyli, to oniemieli i więcej ich noga tam nie postała. Kura by się nie najadła. To zabrzmi okropnie, ale powiedział tak kiedyś mój znajomy właściciel restauracji: "Ludzie chcą się nażreć za grosze" i miał rację. Przepraszam, że od tematu odbiegam, ale zmierzałam do tego, że ludzie chcą wszystko mieć za niewielkie pieniądze, WSZYSTKO. Dziewczyny, które macie już dzieci (tylko Martucha?) i ciężarówki czy kalendarz chiński płci sprawdził się u was? Nie za bardzo wierzę w te rzeczy, ale tak pytam ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzoskwice chodzi o parabeny.sa w kremach i sluza rowniez do zmiekczania plastiku.dla doroslych niegrozne a u dzieci powoduja zmiamy hormonalne.dania to jedyny kraj ktory zakazal parabenow w produktach dzieciecych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×