Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

hey dziewczyny bylam u gina dzisiaj ,luteine mam brac 2 razy po 1 tabletce w polowie cyklu przez 10 dni i tak do skutku dopuki nie zajde w ciąże jak odstawilam ostatnio to mialam zawirowania wlasnie a ten moj poprzedni gin nic nie mowil co po tych 3 ms brania kazal odstawic ale mi nic nie powiedzial o skutkach...ta moja ginekolog jest fajna niestety przyjmuje do 15 a ja czesto koncze prace po tych godzinach na szczescie dzieki urlopowi ktory konczy sie w tym tygodniu moglam isc na wizyte. robie sie juz troche zazdrosna ze w większości tutaj dziewczyny już zaciążyły. no ale tak to jest ja juz 30 lat mam wiec to nie jest tak hop siup:-] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Karola kazda z nas na poczatku sie tu starała (czytałas watek od poczatku?) na kazdego przyjdzie czas polecam monitoring u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
I są 2 kreski :))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
No ja ostatnią @ miałam 18.06, tak jak Wam pisałam była straaaaszliwie skąpa, właściwie brązowe plamienie. Nie wiedziałam właściwie czy to @ czy co to jest. Nawet wtedy podejrzewałam, że to ciąża i poleciałam na betę ale wyszło, że nie. W kolejnym tygodniu poszłam do lekarza i on mi powiedział po USG, że wszystko OK, że jestem właśnie po owulacji i że czekamy spokojnie na kolejną @. Ja się trochę zdziwiłam, że już po owulacji bo wedłuch moich obliczeń powinna być właśnie w dniu wizyty lub dzień po ale on stwierdził, że widocznie wcześniej przyszła. Przypadkiem 2 dni przed wizytą było działanie więc po cichutku liczyłam, że się uda :) I wygląda na to, że się udało trochę psim swędem ;) Bo jakbym celowała w te dni co ja sobie wyliczyłam to byłoby za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabella gratuluje!! z ta owulacja tak to juz jest ze samemu nigdy sie jej nie przewidzi. wazne ze ustrzelona:) mi wg kalendarza wychodzi corka ale zaszlam w ciaze majac jeszcze 27 lat a za miesiac mialam urodziny i gdybym liczyla ten pozniejsz wiek to wychodzi chlopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Mąż już wie ale chyba nie dowierza :D a do lekarza chce w przyszłym tygodniu iść. W pierwszej ciąży poszłam, oceniła, że to 4ty tydzień i już widziała pęcherzyk :) Wydaje mi się, że czym wcześniej tym lepiej jednak sprawdzić czy wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabella gratulacje!!! :) dziewczyny chyba kolejna tura rozpoczęta, ciekawe, która będzie kolejna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BPA to co innego niz parabeny.te przechodza wlasnie z plastiku do produktow (kremow,plynow itd) i sprawiaja ze dziewczynki szybciej dojrzewaja a chlopcy maja mniejsz ilosc dobrych plemnikow.ciezko przed tym uciec bo prawie wszystko jest pakowane w plastik.jedynia dania zakazala uzywania plastikowych opakowan zawierajacych parabeny w produktach dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Mirabella GRATULUJĘ!!! :-D Martucha na pewno dobrze pamiętasz miesiąc poczęcia Kacperka? I wiek liczy się nie rocznikiem, tylko ukończone lata. Właśnie wielu osobom się nie sprawdza, ale niektóre przyznawały, jak czytałam na forach, że np. źle patrzyły w tym kalendarzu, zamiast miesiąc poczęcia, to miesiąc urodzenia, zły wiek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabella, no gratulacje, to w którym dniu wypadła ci mniej więcej owulacja? Karola, a co lekarz powiedział na to krwawienie, które ostatnio miałaś, kazał to jako okres liczyć czy jak? Teraz w kolejce martucha, a potem ma7usia ja i Karola i wszystkie pozostałe. U mnie śluz coraz bardziej płodny, już mąż po informowany hehe. Wiecie, z jednej strony mówi się, żeby seksu nie planować i ja też długo głowiłam się jak to rozwiązać, żeby na siłę nie było, ale da się i planować i żeby z tego przyjemność była. Ważne żeby nic na siłę. Wiadomo, jakby któreś z nas naprawdę było zmęczone czy źle się czuło to nic na siłę, ale tak to mąż powiedział, że jutro budzik na wcześniejszą godzinę nastawimy. Pomyślicie, że głupi jesteśmy, ale u nas to się sprawdziło nawet ostatnio, bo wieczorem padnięci jesteśmy, a tak, to budzimy się pół godziny wcześniej i jest siła. My wieczorem to najczęściej jak na jakimś urlopie jesteśmy to mamy siłę, a tak to po pracy, szczególnie teraz u mnie to ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Taka tam dziewczyna miałam 19 jak zaszłam. Maj... więc chyba dobrze patrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam tego chinskiego kalendarza;. na dwoch innych stronach wychodza mi dwa inne wyniki, macie jakis sprawdzony chinski kalendarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukonczone lata tzn jak je rozumowac? w marcu mialam jeszcze 27 ale w kwietniu mialam urodziny i ukonczyzlam 28,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie to owulacje mialam 28.03 i bylam przed urodzinami wiec mialam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wlasnie na tym kalkulatorze wychodzi m chlopiec a na kazdym innym kalendarzu tabelkowym dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie roznie wychodzi. Ech musze jednak uzbroic sie w cierpliwosc i czekac na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadło mój post ale chyba zdążyłaś przeczytać ;) no niestety musisz czekać na usg. Te kalendarze itp to tak jak wróżenie z fusów :p zgadywanik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kurdę spać nie mogę rano :P Jestem już ubrana i umalowana , bo ile można leżeć od 5 się przewracam z boku na bok :P Mirabellka gratis super. Tajska jak tam boje z NFZ ? Martucha ty następna rozumiem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
gratki miało byc oczywiscie sorka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczka tu juz tu gratisami walisz , jak doswiadczona handlara:) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wczoraj wieczorem starszliwie bolala glowa, chyba migrena. do tego zjadlam te dwa magnezy na noc i chyba cos nie tak sie przyjely bo po godzinie wszystko zwymiotowalam , wlacznie z kolacja itp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Goalka tak mózg mi się poprzestawiał juz hehe , właśnie żeby się nudzić, machnęłam dwie sterty prasowania , i zaraz zbieram się do pracy. Jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
U jaka ameryka dostałam emaila ze moja karta miejska czeka do odbioru na poczcie na Długiej po godzinie 15 tej. Sukces zajęło mi to aż siedem dni . W Wawie za darmo i od ręki robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jem sniadanie, dzis juz ok. zastanawiam sie co mi zaszkodzilo wczoraj, nie jadlam nic niezdrowego, domowy obiad, pol arbuza, kukurydze, jogurty, soczki a wieczorem jak lyknelam te dwa magnezy to zaczal sie koszmar. biore 2x2 magne b6. aha i wypilam prawie cala wode staropolanke 2000 i ona wydawala mi sie jakas slona i chyba ona tez mnie zemdlila. oby dzis juz nie bylo takich ekscesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×