Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Ruybica tylko po co ktg wcześniej skoro ono wykrywa skurcza???? chyba ze miała już skurcze bo to i tak wcześnie się zdarza i kontrolowali ja czy się nic więcej nie dzieje. mi się na szczęście nikt nie wtraca ja powiedziaąłm ze po to obydwoje pracujemy ze chcoiaz wózek chce mieć taki jaki sobie wymarze i choćbym miała więcej za niego zapłacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Brzoswinka kiedys docenisz to że gadały, ja bym chciała jeszcze mieć dziadków , i żeby dzieciaki poznały całą rodzinę, a u mnie tylko rodzice zostali, jak płacisz wszystko za siebie to co się przejmujesz gadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia jeśli lubisz biel to spoko... Dodatki dużo robią w pomieszczeniu. Kuchnie będziesz mieć białą a sprzęty typu kuchenka lodówka itp?? Skoro blat ciemny np czarny to fajnie by było żeby sprzęty też pod czerń zrobić i inne rzeczy też czarne żeby uspokoić tą biel. JA chcę łazienkę czarno białą sobie zrobić :) A w łazience biel z drewnem?? To ładnie by było jakbyś dodała jakiś akcent kolorystyczny np koszyczki na kosmetyki w miętowym kolorze, albo jakiś odcień niebieskiego :P albo całkiem hardcore malinowa rama lustra... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______21 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______21 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______19 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______15 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______14 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______12 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______7 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____4 cykl starań_______________23-30.07. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha wiem że u nas jest coś takiego że jak lekarz nie zleca ktg to można iść sobie na własną reke do przychodni i 10 zł to kosztuje.może wszedzie jest inczej,ale u nas własnie ciążarne dużo dużo wcześniej chodzą na ktg,bo pamiętam jak w tamtym roku w lipcu byłam u lekarki i była dziewczyna ode mnie z miejscowości i wracała ze mna do domu zeby busem sie nie tłuc,i właśnie była na ktg,a rodziła dopiero na koniec listopada,i mówiła że ona jeździ tylko raz na miesiąc bo ma w domu 3 małych dzieci jeszcze i nie ma z kim za bardzo zostawic. aż sie zapytam lekarki od kiedy się chodzi :) może te kapturki się sprawdza właśnie :) bede sie martwic blizej porodu bo jeszcze tyle czasu :) no nocnik to może faktycznie nie bardzo używany,ale reszta to wystarczy dobrze wyprac i odkazić,nie wiem,mama mi wczoraj ze jak kupiła dla mnie wanienke to i dla mojej siostry od razu miała i potem jeszcze oddała dla siostry mojego taty i ona jeszcze dla dwójki dzieci używała tej wanienki.wiesz ja tych rzeczy nie widziałam jescze ale jak beda zniszczone czy zużyte no to pewnie że wolę kupic nowe. zero bakteri to nawet na nowych rzeczach nie ma.bo zawsze na wszystkim jest jakas flora bakteryjna. tylko trzeba dobrze wyczyscić i musi poleżec i postac w domu zeby przejsc ta taka flora bakteryjną jak w domu,tak jak ubranka się kupuje nowe i się pierze i prasuje pod koniec i leza jeszcze w szafce jakis czas zanim je sie spakuje do torby do szpitala. materac to jeszcze zobacze bo nie wiem czy wgl bedzie pasował do łózeczka:) dziewczyny dzis mam piękną chłodna pogode :) uciekam bo robota czeka :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja mam kuchnie cała w bieli a do tego dodatki , naczynia, firanki w zółtym intesywnym kolorze , co prawda nie taka jak sobie wymarzałam ale moze kiedys sie dorobie podaja mi sie kuchnie w angielskim stylu robione, ale to za jakiś czas :P Jedyny minus jest jasnych podłog że wiecznie brudne są , i trzeba na szmacie często latać jak sie ma siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy z ta kuchnia :) kurcze, strasznie Wam wspolczulam ze ktos wciska Wam lozeczka, wozki a przed chwila tesciowa zadzwonila ze jej znajoma chce oddac wozek bo wyjezdza i nie ma co z nim zrobic :P taaaaa :P :) hihi, ciekawe czy sie nam spodoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka zadnych przeczuc nie mam :) jedynie ciagle owoce jem, ja nie zjem jakiegos w przeciagu 2 godz. to od razu zle sie czuje. ale wszyscy mowia ze chlopak bedzie, ciocia mowila ze cere mam jak na chlopaka :P wiec jedna wielka niewiadoma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
ech te przeczucia , u mnie kazdy kto mnie widzi to mowi ze synek jak nic. nie wiem czy az tak wypieknialam w ciazy czy jak??:) hehe w sumie to nie przytylam , jedynie brzuch i piersi rosna. 1.08 ide na kontrolna wizyte, moja lekarka jest na urlopie wiec ide do innego, bede chciala go przycisnac zeby zobaczyl plec. podobno to jakis fajny, cieply i cierpliwy lekarz. jak okaze sie ok to jeszcze go zmienie, dla mnie to nie problem bo prowadzic ciaze bede w tej samej klinice, wiec wszystkie badania i dokumenty sa w komputerze. Momi jak sytuacja? ja jesli chodzi o kuchnie to mam meble bialy polysk, czarne plytki na scianie i czerny blat, uchwyty srebrne przez co sprzet mam kupiony w kolorze czarno-srebrnym.gres na podlodze szary.kuchnie ozywilam blekitnymi dodatkami. lazienke mam czarno bialo czerwona, czerwony to dekor na scianach i dodatki. szafke lazienkowa czarny polysk. tez uwielbiam aranzowac i wymyslac. w moim mieszkaniu mieszkam od roku a juz ciesze sie na zmiane pokoju na dzieciecy:) dziewczyny piszecie tutaj o oddawaniu przez rodzine i znajomych roznych rzeczy dla dzieci. ja nie mam kompletnie nikogo i to tez nie jest fajne bo jak mysle ile rzeczy musze kupic to glowa mala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć dziewczyny, nie pisałam, bo weekendowaliśmy ;-). Czy to wy z gościa ciągle wpisujecie jakieś kropki i podnosicie temat? ;-) Musiałam przeczytać kilka stron i to mi się często rzucało w oczy. Brzoskwionko słyszałaś może o masażu sutków? Jeszcze w ciąży powinno się masować. Nie czekaj do porodu. U niektórych znajomych przyniosło efekty. Ja też jem kiszone ogórki, jak w pierwszej ciąży :-). Laurka ty masz tak wszystko zaplanowane, poukładane, wiesz co jakie chcesz, masz jakieś tam wymarzone produkty, nawet butelki wybierasz jakby to była sprawa wagi państwowej :-). Oszalałaś (pozytywnie) na punkcie ciąży i dziecka :-D. Ja jestem zupełnym przeciwieństwem pod tym względem, co nie oznacza, że mam wszystko gdzieś. Fajnie tak ciebie poczytać :-). Twój wózek nie jest w moim guście akurat, kojarzy mi się z czymś strasznym, ale nie napiszę. Preferuję opływowe kształty :-). Ważne, że tobie się podoba :-). 10 kg to sporo, zwłaszcza, że pod koniec ciąży tyje się bardzo szybko i coraz więcej, na 99% przekroczysz 20 kg, ale każda kobieta ma inną budowę, może tego nie być widać, jak u ciebie tych 10 kg :-). Dziewczyny karmienie piersią odchudza, ale zależy co wtedy się je. Lepiej jeść zdrowo, to dziecko dostanie zdrowe mleczko :-). Jednakże ważny moment to chwila, kiedy już zakończycie karmić piersią. Wtedy waga może znowu skoczyć. Evilinka to świetnie, że się rozkoszujesz teraz ciążą i nawet poród cię nie zraża :-). Goalka kiedy masz usg? Chyba przegapiłam informację. Tajska mam nadzieję, że uda się chodzić na nfz. Ja mam tyłozgięcie. Martucha jak czytałam, to się zastanawiałam gdzie ty się podziewasz, a ty nie miałaś co pisać :-(. Momi modlę się za ciebie i Martuchę!! Pesteczka moja córka oglądała Świnkę Peppę, ale nie był to szał aż taki, że musiał mieć jakieś gadżety. Bajka jest krótka i spokojna. Dobra dla dzieci. Rybcia ciekawe co będziesz miała :-). Pozdrawiam pozostałe dziewczyny :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Czego to juz nie wymyślą Dlaczego należy unikać naparu z kopru włoskiego? Jest polecany na kolki u noworodków i na zwiększenie produkcji mleka u mamy. W rzeczywistości nie jest wskazany dla najmłodszych, karmiących i ciężarnych. Wyniki badań przeprowadzonych nad estragolem, naturalną substancją zawartą w ziarnach kopru (także w herbatkach na jego bazie), wykazują, że jest to substancja rakotwórcza i genotoksyczna. http://dziecisawazne.pl/dlaczego-nalezy-unikac-naparu-z-kopru-wloskiego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wizyt teraz mam dwie w krotkim czasie bo po ostatnich bolach i skurczach musze isc na kontrole 1.08, natomiast oddzielne usg polowkowe mam 7.08. mam wrazenie ze brzuch mi urosł sporo w ciagu ostatnich 2-3 dni. moze pozniej zrobie fotke dla porownania. ruchow chyba dalej nie czuje, chyba, poniewaz nie wiem caly czas czy to sa ruchy dzidzi. chyba za bardzo delikatne, wrecz niezauwazalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Zarąbisty pomysł a cena ponad 5 tysięcy jeszcze lepsza dziecisawazne.pl/wozek-taga-famfun/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAsiaa92
Witam wszystkie kobitki ! :) Jako, ze macie wieksze doswiadczenia i wgl mozna co niektore uznac tu za ekspertki bardzo proszę o obiektywna opinie. Wraz z mezem wyjechalismy niedawno za granice, a wiec i na razie nie mielismy zamiaru starac sie o dzidzie. No ale teraz mam podejrzenia, ze moglo dojsc do zaplodnienia. Jak myslicie, słuszne sa te moje podejrzenia ? Poozno w nocy (ok 1:00) z 15dc na 16dc wspolzylam z mezem. W momencie gdy skonczyl uswiadomilam sobie ze "chyba mam dni plodne".nastepnego dnia (16dc - niedziela) mialam jeszcze sluz plodny wiec zaczelam robic testy owulacyjne majac nadzieje ze w najblizszych dniach odkryje kiedy dokladnie wystapil owulacja i albo sie uspokoje wiedzac np ze stosunek byl np 5dni przed owulacja albo zaczne planowac wizyte u gin chcac potwierdzic ciaze :P Test owulacyjny w niedziele (16dc) robiony wieczorem wyszedl negatywnie. Wczoraj w poniedzialek tj 17dc rowniez wyszedl negatywnie. Czyli teoretycznie powinnam sie uspokoic bo tuz po stosunku nie bylo owulacji. No ale niestety spokojna nie jestem :P otoz niedziela byla ostatnim dniem w ktorym wystapil u mnie sluz plodny. Wczoraj i dzis go nie mialam... a wiec organizm raczej mi mowi ze owulacja juz byla. Dodam ze cykle mam 29-32dniowe. Jak myslicie, ilu procentowa jest szansa ciazy ? Co prawda jej nie planowalismy ale jakby byla na pewno bylibysmy happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie powie ci ile procent masz na zajście w ciążę. Śluz płodny nie musi być widoczny na zewnątrz. Ja współżyłam w dzień, kiedy nie miałam (a raczej nie zaobserwowałam na zewnątrz) śluzu i zaszłam. Pozostaje ci czekać do okresu i wtedy wszystko będzie jasne :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko powiedziec,, nie wszyscy wierza w testy owulacyjne, jednak po owulacji u jednych wychodza nadal pozytywnie a u inynych negatywnie. mysle ze 15-16dc daje duze prawdopodobienstwo ciazy. ale jak widac po naszym temacie ze wcale tak latwo zajsc w ciaze nie jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Taka tam dziewczyna ja wiem czy zaplanowane to takie zwykłe sprawy ale ciesza strasznie,butelki dotarły i są cudwone;) ja poprostu nie che miec przypadkowcyh rzeczy, chce la swojego dziecka jak najlepiej nie koniecznie drogim kosztem, chce np kocyk z imieniem wyhaftowanym tak dla siebie bo mi sie podoba .ja sie poprostu rozkoszuje tym stanem i niunia jest teraz najwazniejsza;)a z drugiej strony normalnie funkcjonuje chodze do pracy spotykam sie ze nzjaomymi wiec nie wszystko kreci sie wokół dzidzi;) a wózek no włansie ja wole takie zgrabne łądne a nie wypchane mega czołhgi dlatego wybrałam taki, ale kazdemu sie podoba co innego. niestety najwiecej na ulicy spotykam tych czołgów, choc na moim osiedlu jest duzo młdoych małzenstw i widze coraz fajniejsze wózki, mnawet jedna para ma taki jak Anna Mucha. Goalka powinno sie udac poznac płec chyba ze dzidzia nie bedzie współpracowac wtedy nic nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAsiaa92
Dzieki za odp :) Wiem, ze nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekac, ale te najblizsze 2 tygodnie cos czuje ze bada sie ciagnely jak wiecznosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
A nie mowiłam wam że jak skończą się mdłości to ciąża stanie się czymś najwspanialszym?? :D i będziecie się rozkoszować tymi paroma miesiącami z dzidzią w brzuszku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a co do tych testów owu to mogą wyjść pozytywne ± 3dni przed owu więc jak np test wyszedł by pozytywny 12dc to owu mogła być tego 15 ;) teoretycznie oczywiścir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dzieki za wiarę ;) :* co tam u ciebie? Jak sie czujesz?? ja miałam cięższe dni ale już trochę lepiej. :P A co do tych gości którzy podbijaja to chyba któraś z nas bo przy zmianie str zacina sie coś kafe i dopiero po paru ppstach widać kolejną str...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
hey kobiety mam dziwne pytanie robilam test owulacyjny i wyszedl pozytywny wiec dzialalam ale co dziwne dla mnie nie dawno tez robilam i tez wyszedl pozytywny co jest albo źle cos robie albo już sama nie wiem co jest nie tak, za krotkie mam chyba cykle:-/pamietam jak wam pisalam ze po tescie owu po kilku dniach dostalam okres wiec dziwne to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Byłam dzisiaj na usg piersi i potem u lekarza. Usg ok, wszystko dobrze. U lekarza też miałam usg normalne i okazało się, że moje endometrium nie odbudowuje się tak jak powinno i dlatego to krwawienie. Zwiększyła mi dwa razy luteinę i zobaczymy. brałam po jednej tabletce 2 razy dziennie, a teraz mam brać po dwie. Moje endometrium miało dzisiaj 3,6mm więc napewno w tym cyklu nie zaszłam, za cienkie chyba do zagnieżdżenia się zarodka. Dzięki za słowa wsparcia, modlitwa się przyda także taka tam dziewczyna dzięki. Ale pocieszam się tym, że ta lekarka, to złota kobieta, także wołam do tego mojego aniołka, który kiedyś do nas przyjdzie, żeby już przyszedł, bo mam super lekarza do prowadzenia ciąży. Na szczęście odeszła od pomysłu regulowania mi cyklu antykoncepcją, nawet jej do tego nie namawiałam, sama stwierdziła, że skoro chcę zajść w ciążę, to nie ma to sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Momi najwazniejsze zeby ufac swojemu lekarzowi i byc w dobrych rekach, ja swojej lekarce nie ufam. dlatego caly czas mysle nad zmiana lekarza prowadzacego moja ciaze. co do testow owulacyjnych to nalezy je robic w danym dniu cyklu , jesli w pierwszy dzien testowania wychodzi pozytywny to nie da on zadnej pewnosci co do owulacji. musi byc negatywny aby wiedziec kiedy staje sie pozytywny. ja robilam w nd-negatyw, pon - negatyw, wtorek-negatyw, sroda - pozytyw i wiedzialam ze w ciazu 24-36h od pozytywu nastapi owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech duzo by mowic, niby jest ok, wszystkie badania mam porobione, na kazdej wizycie usg, wazenie , mierzenie cisnienia, ale mam jakies ALE. np na ostatniej wizycie mowilam ze boli mnie czesto podbrzusze, ze bol jest podobny do okresowego, ze mam skurcze dosc bolesne a ona ze to normalne, a po tygodniu kiedy sie nasilily i byly bez przerwy poszlam do innego i od razu kategorycznie zakazal mi pracy, przepisal leki i koniecznie na kontrole, a jakby sie cos dzialo dostalam namiary na ostry dyzur. moja gin nie chce slyszec o zwolnieniu , mowi ze mam pracowac do konca...dla mnie szok, myslalam ze zakaze mi pracowac skoro pracuje w takich a nie innych warunkach. bo boi sie kontroli z zus. jestem w kropce bo troche boje sie wrocic do pracy(bo moja gin na bank nie przedluzy mi l4) ale z drugiej strony nie chce tez siedziec w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka, a nie możesz chodzić do tego lekarza, który dał Ci zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest kolezanka tej mojej. akurat na nia trafilam. teraz ide na kontrole do innego bo te dwie sa na urlopie. ma bardzo dobre opinie, lepsze od tej mojej. jesli okaze sie ok, to zmienie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×