Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Ja chciałam i kupiłam, ale moje dziecko nie chciało. Nawet jeśli się kupi smoczek o jak najlepszym kształcie, to dziecko na piersi czasem odrzuca, bo to nie to samo co pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajska
Laurka zauwaz ze co jakis czas zmieniaja teorie jak kiedys mowili zeby myc codziennie to teraz po porodzie nie umyja tylko wycieraja i daja takie zafajane dziecko w sluzie ktore nie jest do konca wyczyszczone co czesto widac na buziach dzieci. Tak samo kiedys nacierali sie dziecko spirytusem po kapielu zeby nie przeziebiali sie a teraz wymyslili ze jak tak mozna...Jak ja slysze jakies chore i smieszne teorie to nie wiem czy to komentowac czy nie czy moze smiac sie z tego...Jak mozna w ogole chwalic sie tym ze dziecko myje sie co 2 dni. Nawet jak dziecko raczkuje to mimo z***biscie czystej podlogi to i tak dziecko zbiera kurz i robi za mopa...bo ngdy idealnie nie wysprzatasz domu;) Jestem zwolenniczka mycia dziecka o stalych porach tak samo dotyczyloby to jedzenia. Chyba ze sa jakies wyjatkowe sytuacje jak pisze taka tam dziewczyna. Pisze z tel ale Goalka masz fajna pileczke:) Slodki brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kurde ja się musze na angielski zapisac albo szewdzki , tu co chwila jacys szwedzi wchodza nawijaja a ja nei czaje o co biega. Wprawdzie kupić kupili ale stresa i tak miałam :P Lubie szwedów bo wykupują Monster High , którego w Polsce od 2 lat zadne dziecko juz nie tyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajska
Musze Was poczytac z kompa bo z tel niewygodnie odpisuje sie. Odezwe sie jak bede miec wolny komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Tajska zauwazyłam to włansie, i ciekawa jestem czemu sie to tak zmieniło, czemu kiedys myli od razu a teraz po 24 h. Pesteczka to ceny fajnie powinno ci to schodzic bez problemu;) tylko zamawiaj jak najszybciej.synek kolezanki spał w tym spiworku bo mowiła ze pod kołderka sie odkopuje i okrywa a w spiworku nie, ale nie wiem bo nie uzywałam czy to fajne czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Zaraz wrzucę na Fb jakie to będą ciuszki . Możecie zerknąć i powiedzieć czy wyglądają ok i czy warto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niewiem też tylko pamiętam jak ona mi mówiła o tym. kto w najblizszym czasie oprócz Marty testuje? albo am wizyte u lekarza?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słaba tu dziś frekwencja, gdzie jesteście dziewczyny? :-) Pytałam jak się czujecie (i ciężarne i staraczki) i chyba tylko Laurka odpowiedziała :-). Brzoskwinko a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Taka tam , teraz Violetta na topie jest , kjsiezniczka Zosia i Mia& Me Monster nie schodzi mi wcale od dwóch lat wyprzedaje je już poniżej kosztów, aby się tego pozbyć, jedyna nadzieja w szwedach. Laurka no tak mysle w sierpniu zamowic, to czas na zakup zimowych ubran jest juz. Teraz plecaki i piórniki. I reklame musze oplacic, zamowilam wpis na portalu trójmieskim , i klientka ze sklepu internetowego mi zaporponowala promocyjna cene reklame na cala strone w dodatku telewizyjnym ogólnopolskim za jedynego tysiaka netto :O I potem dopiero zabawki w e wrzensiu bede kupowac na gwizdke , bo jakdzisiaj policzyłam ile wydałam to prawie oswiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kurde niechcą mi tu coś linki wchodzić pisze zę spam , sprobuje przez picasse plus.google.com/photos/102446868367262491371/albums/6039651364621808225?authkey=CMGG_s-tlPT0PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra dostalam dzisiaj okres w 18 dc gorzej byc nie moze, wszystko robilam wg instrukcji gin z luteiną i przesunęła mi sie tylko jeden dzien- z 17 na 18 heh masakra nawet jajeczko nie zdąży dojrzeć, ni ewiem juz co robic czy to wszystko pomoze jak bede brac po 15 dniu cyklu przez 10 dni, dziewczyny jestem zdołowana kolejny raz nie wyszlo.....:-\(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie cykle nie uregulują do przynajmniej 21-25 to nie ma co marzyc o dziecku:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Karola a ile ty masz lat ? Ja tez miałam taki moment ze mi sie skrocily do 17 dni , przez ostatni rok a potem samo się ustabilizowało , ale u mnie to przez stres i nerwy , i wiek już słuszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______21 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______21 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______19 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______14 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______12 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______7 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczka u mnie to raczej stresu nie ma, skonczylam 30 lat i sie staramy od konca kwietnia i teraz to juz wogole sie pierniczy jakbym miala normalny cykl 28-35 to by sie poukladalo wszystko a tak to nawet mój mąż nie wiem co jest grane, każe po lekarzach biegać a co to da jak luteina to chyba najlepsze rozwiązanie jak narazie, martwi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajska
Karola ja bralam luteine i duphaston od 16dc przez 10 dni na wywolanie @. Slyszalam ze nie raz daja na to zeby lepiej zagniezdzil sie zarodek. A chodzisz na monitoringi? I dlugo tak sie meczysz z tymi cyklami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
U mnie się samo ustabilizowało o dziwo po roku, ja mam ciut więcej bo 34 lata. No może spróbuj te luteine faktycznie, jakis wakacyjny wyjazd, troche oderwania od rzeczywistości i moze się wuydłuzy Dziewczyny jak te ciuszki wam sie widza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajska
Karola po okresie idz do gina i powiedz ze chcesz monitoring cyklu. Moj gin po jednych badaniach hormonalnych od razu powiedzial o monitoringu cyklu i sprawdzilo sie. Moze jest szansa ze w tak krotkim cyklu pojawia sie owulacja...kto wie...musisz to sprawdzic. W ogole jak masz takie krotkie cykle to nie masz przez to anemii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×