Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam już 30 lat i umrę jako dziewica która nigdy nie była w związku

Polecane posty

Gość gość

to straszne do czego sama doprowadziłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adyme
A w JEDNYM zdaniu, jakbyś odpowiedziała, dlaczego nie miałas i nie masz mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przeciętna, marzy mi się fajny facet a nie nudny brzydal, szukałam coraz lepszego zamiast brac co bylo i zostałam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami nudni brzydale wokół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszę cię, nie jesteś sama, ja też jestem dziewicą i mam prawie 28 lat...i byłam w kilku związkach a mimo to nie straciłam cnoty...właściwie nie wiem dlaczego, chyba nie byłam do końca pewna na tych mężczyznach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxeccvwe
tylko ze taki nudny brzydal moze po pewnym czasie okazac sie fajnym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Było dwóch NAPRAWDE super przystojnych inteligentnych chłopaków, ale myslalam ze znajde...lepszego. Byłam głupia jak tępa lala, on w koncu mial dosc***przestal sie starac. Drugi chcial seksu po miesiacu, myslalam ze tylko o to mu chodzi, co okazalo sie potem nieprawdą. Mial mnie dosc. Potem bylo juz tylko gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolbuocc
a skad jestes autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to marz sobie dalej o ksieciu z bajki zejdz k***a na ziemie i bierz faceta ktorgo masz pod reka bo latka leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czegoś tu nie rozumiem. Dlaczego ciągle chciałaś "lepszego"? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, być może podzielę twój los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszcie się! Żyjecie przecież w "czystości" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ja jakie masz relacje z rodzicami? jacy oni są? może powielasz jakiś schemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wina kobiety. prawie zawsze. chcecie faceta który będzie przystojny, bogaty i wierny. nie można mieć wszystkiego.. trzeba patrzeć sercem a nie kalkulatorem. myśleć mózgiem a nie macicą! ja jestem w jedenastoletnim związku z kobietą którą kocham. razem rozpoczęliśmy współżycie... jesteśmy sobie wierni. pieniądze mamy bo pracujemy. przystojny specjalnie nie jestem i nie byłem. w szkole nie byłem popularny. a teraz koleżanki ze szkoły plują sobie w brodę... a ja się śmieje.... jakie wy głupie jesteście. nie wszystkie, ale większość was. macie waszą feministyczną wolność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wyżej nie przesadzaj że kolezanki takiego frajero odzalować nie mogą :D tobie sie tak wydaje a prawda jest taka że duzo kobiet woli spędzić rok z super kolesiem nawet za cene porzucenia niż całe życie z wiernym fajtłapą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tak samo, tylko jestem 3 lata mlodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi być straszne nie zaznać seksu w wieku 30 lat. Ja w przedziale wiekowym 20-30 lat przeżyłam boskie chwile z milością mojego życia. Dziś już nie jesteśmy razem jednak tego co przeżyłam z nim w łózku nie zapomne nigdy. Po prostu magia. Nie wiem jk mogłyście zmarnowac najlepsze lata zycia na celibacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np byłam 8 lat zakochana w jednym, kochałam faceta, teraz też mam do niego sentyment, on kochał inną, i ja nie mogłam/nie potrafiłam się związać z innym, nawet pociągu do tych innych nie odczuwałam, propozycje były, parę razy poszłam na randki, ale to nie było to i nie współzyłam w związku z tym wszystkim... niedawno zaczął mi się podobać pewien jegomość i mam ochotę go przelecieć, tylko, że ja z obiegu wypadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wogle mnie popieprzyło, bo ja obiecywałam sobie, że z tym, w którym tak mocno byłam zakochana, spotkam się w następnym wcieleniu i wtedy na pewno będziemy razem.... niedziwne, że ja na depresję zachorowałam, ale to nie była jedyna przyczyna, parę rzeczy mi sie w życiu nazbierało i sex nie był mi potrzebny, byłam skupiona na moim wewnętrznym cierpieniu- w najlepszych latach młodosci ja byłam chora na depresję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałaś chcicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nier***ajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
Mam wrażenie, że na tym forum aby nie być uznany za co najmniej dziwnego to trzeba koniecznie wpisywać się w jakiś schemat zachowań. Każdy jest inny, i nie zawsze wszyscy muszą reagować / potrzebować tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) hej nie musisz umierac jako dziewica :) jesli chcesz to mozemy sie poznac nie pisze to po to zeby eh zeby cos ci obiecac albo zaliczyc :) po prostu z przyjemnoscia cie poznam ja szukam takiej kobiety w tym roku koncze 31 lat :) jestem wysoki przystojny jesli chcesz to napisz flash1983@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast narzekac :D to poznaj fajnego faceta :) a kto wie moze to bedzie ten co cie rozkocha w sobie i twoj problem sie rozwiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie , idź szalej i podrywaj facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesadzasz 30. to sama mlodosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ja bym dala by miec znow 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×