Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia Casada

MLM zostań konsultanką Casada Beauty

Polecane posty

Gość gość
tak sie składa ze znam MLM z***biscie :) siedze w FM, sprzedaje raz na jakis czas perfumy tym co sami mnie o nie poprosza :) poza tym mam normalna swietna prace w której sie rozwijam, MLM to syf okropny, ponizanie sie wciskanie rodzinie, znajomym produktów które spokojnie w sklepie kupia taniej. Osoby które w MLM zarabiaja jakas wieksza kase zaczeły sie w to bawic kilkanascie lat temu, teraz uda sie jednemu na tysiace zarobic wiecej jak 1 tys. takze bez bajek, bo doskonale wiem co to jest MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie jest czego zazdroscic :D konferencje wygladaja jak jakies zloty sekt, zeby cos zarobic trzeba sprzedac mase produktów których nikt nie chce. Zamierzam wkrótce otworzyc własny gabinet stomatologiczny i niby zazdroszcze komus ze sie grzebie w MLM :D mozna takim luziom co najwyzej współczuc, za to zabieraja sie ludzie bez wykształcenia, bez pracy i bez pomysłu na siebie. taka prawda niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, Twoim problemem jest to, że masz inną dobrze płatną pracę.. Ile czasu poświęcasz FM? Widocznie MLM-y nie są dla Ciebie :) Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Chcesz to to robisz.. Nie podoba Ci się to to po co się tym zajmujesz? Proste. Masakra z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekać, narzekać , narzekać.. Tyle.. Może lepiej poświęcić ten czas by coś zrobić.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak MLM nie jest dla mnie to fakt, nie lubie sie ponizac... Wasz problem polega na tym ze oszukujecie ludzi, ktos kto np pracuje w markecie na kasie nie napisze jaka to boska, dobrze płatna praca tylko napisze prawde, wy oszukujecie ludzi jakie to MLM jest cudowne bo musicie tych ludzi wciagac zeby zaczac zarabiac, dlatego MLM to kupa g****a, wszystko oparte na kłamstwie. Zeby zarobic w MLM chocby 300 zł, trzeba sprzedac produkty za kilka tysiecy no i oczywiscie trzeba sie utrzymywac na stałym poziomie bo inaczej nawet głupich 300 zł sie nie dostanie takze skończcie ludziom ciemnote wciskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie narzekam :) za chwile spadam do gabinetu pracowac i zarabiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustwo?? Jakie oszustwo? Nikt do niczego nikogo nie zmusza!!! Nie musisz naprawdę tego robić... Nie chcesz to nie proste! Ja z kolei obserwuje Panią Kasię z Casady beauty i jestem pełen podziwu. Też jestem MLM- owcem od lat i widzę w tym potencjał. Po co siedzicie na tym Forum?? Tylko by pluć i niszczyć komuś biznes. Tak jak pisałem wcześniej. Z takimi jak Wy żaden biznes nie wyjdzie. A ja zapisuje się do CASADA BEAUTY. :) A Wy dalej sobie narzekajcie! Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo to osobnik upośledzony umysłowo. Ma jakąś paranoje i wszędzie widzi oszustwa, naciągania, wciskanie i ... Folomeyeva!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos. el camillo, zadzwoń do swojego kolesia olmy, ma ci coś bardzo interesującego do powiedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ elcamilo- szczekaj sobie piesku gdzie indziej... Taki kozak jesteś przed monitorem..?? To, że tobie nic nie wychodzi w życiu to nie znaczy, że inny nie żyją dobrze z MLM-ów. Kretyn! @ @ @ To chyba tobie debilu nic w życiu nie wychodzi, skoro z taką zawziętością wciskasz ludziom te ciemnoty. Dobrze żyją? hehehe Jak całomiesięczne żebranie za 300 zł nazywasz "dobrym życiem", to ja aż się boję spytać jakie według ciebie jest średnie życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ elcamilo jesteś chorym psycholem!!! udaj się do najbliższego lekarza!! chociaż nie wiem czy ci to pomoże! @ @ @ Tobie nawet Kobierzyn nie pomoże :) Jesteś mlm-kiem z wypranym mózgiem, więc w twoim przypadku nawet szkoda jest rozpoczynać leczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ el camillo to osobnik upośledzony umysłowo. Ma jakąś paranoje i wszędzie widzi oszustwa, naciągania, wciskanie i ... Folomeyeva!!! @ @ @ Przecież to ty przygłupie jako pierwszy tutaj wspomniałeś o Folomeyewie :) Widać bardzo tęsknisz za tym naciągaczem :) Może udaj się do niego na jakieś "biznesowe" spotkanie, to na pewno staniesz się wielkim milionerem z MLM :P Debil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ A propos. el camillo, zadzwoń do swojego kolesia olmy, ma ci coś bardzo interesującego do powiedzenia! @ @ @ Ty se zadzwoń do swojego koleżki Viktorka. Może sprzedać wazelinkę z MLM albo tabletki na "lepszy seks", bo i takie cuda były tu reklamowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Ja wiem po co wypisują takie głupoty. Bo nie mogą przeżyć tego, że komuś może być lepiej niż jemu. O to chodzi. Czysta Polska zawiść. Życzę powodzenia w budowie nowej Firmy. Najważniejsze to nie zrażać się po takich komentarzach. Pozdrawiam @ @ @ Z pewnością jest mu lepiej :) Tak bardzo lepiej, że aż musi się tym tak nachalnie chwalić :D Zejdź na ziemię człowieku. Gdyby to był taki złoty interes, to nie musieliby się tak nachalnie reklamować i żebrać po Kafeteriach czy innych tego typu forach. To jest po prostu "biznes" dla naiwniaków i upośledzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ty durny jesteś el camillo! Takie pierdoły wypisujesz, że mój kot ze śmiechy chyba zaraz padnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię mu się ;) Ja gdybym miał w domu takiego capa jak ty, to też bym wykitował :D A ty jeszcze go dokarmiasz jakimiś syfami z MLM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Właśnie, Twoim problemem jest to, że masz inną dobrze płatną pracę.. Ile czasu poświęcasz FM? Widocznie MLM-y nie są dla Ciebie :) Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Chcesz to to robisz.. Nie podoba Ci się to to po co się tym zajmujesz? Proste. Masakra z Wami @ @ @ Wytłumacz mi od kiedy to dobrze płatna praca jest problemem? Chyba tylko dla tępych mlm-ków, bo nie mogą takiej osobie wcisnąć swoich z***biaszczych produkcików albo zaprosić do wspólnego żebrania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Narzekać, narzekać , narzekać.. Tyle.. Może lepiej poświęcić ten czas by coś zrobić.? @ @ @ Tak. Na przykład znaleźć sobie jakąś dobrze płatną pracę, żeby nie zanudzać ludzi mlm-ami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może ktoś zablokować jakoś skutecznie tego debillo el camillo???? Ten człowiek specjalnie zawraca nam głowę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El Camillo poszukaj sobie innego tematu. Napewno Twoja Osoba zrobi gzie indziej furrorę.. Tutaj już jesteś spalony. Nikt normalny nie weźmie pod uwagę tego twojego "plucia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam sobie poszukaj trollu, najlepiej innego forum, bo tu nikt nie nabierze się na te twoje mlm-owskie bajeczki. Jesteś jak już sam to ująłeś "spalony" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Czy może ktoś zablokować jakoś skutecznie tego debillo el camillo???? Ten człowiek specjalnie zawraca nam głowę.. @ @ @ Uważaj, żeby ciebie nie zablokowali mlm-owski przygłupie ;) Wszędzie dostałeś bana, że przylazłeś na Kafeterię mamić nas swoimi biznesowymi bajeczkami? Pewnie, że specjalnie to robię. Może jeszcze na czyjeś zlecenie? Spiskowe teorie mlm-owskich paranoików :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ A ja mam kumpla, który zarabia bardzo dużo... No i co będziemy się przepychać na argumenty? Niestety większość Polaków umie tylko narzekać.. Co robicie, żeby zmienić swoje życie? Jeśli nie chcesz się tym zajmować to po co wypisujesz takie głupoty.? Takie pieprzenie.. @ @ @ Standardowa bajeczka zasłyszana podczas szkolenia. W MLM każdy zna kogoś, kto zna kogoś, kto ... który dostał Mercedesa od firmy i jest wielkim milionerem. Tylko jakoś dziwnie tych ludzi ciężko jest spotkać na ulicy. Oni sami też zbytnio nie chwalą się gdzie pracują i co robią. Ciekawe czemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@@@ Nie dziwię mu się Tylko że on pada ze śmiechu nad twoją głupotą, ignorancją i paranoją anty-MLM-ową!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością :) Skoro ma w domu takiego świra, to nic dziwnego :) Pewnie zrobiłeś mu pranie mózgu i teraz zjada kocią karmę tylko Amwaya, bo po innych rzyga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzyga on wyłącznie, kiedy słyszy jak debilne wypociny pisze na forum Kafeterii niejaki el camillo-kretyllo!!! A swoją drogą, skąd ty bierzesz te wszystkie głupoty, jakie tutaj wypisujesz o MLM? Bo poza tobą chyba nie zostało już w świecie ludzi, którzy nie wiedzą, że MLM jest biznesem jak każdy inny i że w nim się pracuje i zarabia o wiele łatwiej i przyjemniej niż na jakimkolwiek przeciętnym etacie. I jeśli jeszcze nie wszyscy uczestniczą w tym biznesie, to wyłącznie dlatego, że nie wierzą w samych siebie, swoje możliwości i w to, że są godni dostojnie zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością debilu ;) Jeszcze powiedz, że twój kot umie czytać i te niebywałe umiejętności nabył podczas szkolenia w pizzerii :D Dostojnie zarabiać? Co co to znaczy? Według ciebie dostojne zarabianie, to ta wyżebrane grosze z marży za kosmetyki? To ja boję się spytać jak wygląda średnie zarabianie :P Można wierzyć w siebie ale to nie znaczy, że od razu trzeba dać się zmanipulować naciągaczom z MLM i jeszcze w kółko powtarzać jakieś głupoty w stylu "Jestem zwycięzcą!" :) @ @ @ A swoją drogą, skąd ty bierzesz te wszystkie głupoty, jakie tutaj wypisujesz o MLM? Bo poza tobą chyba nie zostało już w świecie ludzi, którzy nie wiedzą, że MLM jest biznesem jak każdy inny @ @@ Pewnie, prawie wszyscy ludzie na świecie to mlm-owcy a ci którzy się z tym nie zgadzają, to margines, garstka wariatów :) Tak wam piorą mózgi na tych szkoleniach :D Gdybyś miał choć trochę rozumu, to wiedziałbyś że piramida finansowa nigdy nie będzie żadnym biznesem bo te pojęcia wzajemnie się wykluczają. Nie wiem jak można nazwać biznesem wciąganie ludzi do kupowania starterów i sprzedawania jakiś gowien. - - - @ @ @ i że w nim się pracuje i zarabia o wiele łatwiej i przyjemniej niż na jakimkolwiek przeciętnym etacie. I @ @ @ Łatwiej i przyjemniej, tak uporczywie żebrząc i kompromitując się, dodatkowo być pozbawionym wszelkich świadczeń. Zresztą co ty mlm-owski trollu możesz wiedzieć o jakiejkolwiek etatowej pracy? Przecież ty w życiu nie pokalałeś się żadną uczciwą pracą. Potrafisz jedynie wyciągać łapy po kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Oszustwo?? Jakie oszustwo? Nikt do niczego nikogo nie zmusza!!! Nie musisz naprawdę tego robić... Nie chcesz to nie proste! Ja z kolei obserwuje Panią Kasię z Casady beauty i jestem pełen podziwu. @ @ @ Widzę, że Kasia Casada zmieniła płeć i teraz podszywa się pod jakiegoś trolla :D Nie ma to jak pisać pod wieloma nickami, żeby tylko zareklamować swoje gowno. Tu nie ma czego obserwować. To żałosne, gdy jakaś kretynka zamiast zabrać się za porządną robotę, to desperacko wciska ludziom jakieś dziadostwa. Oszustwem nie jest zmuszanie tylko okłamywanie ludzi. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Mamicie ludzi pustymi obietnicami a później dziwicie się, że odsądza się was od czci i wiary jak Jehowów. - - - @ @ @ Też jestem MLM- owcem od lat i widzę w tym potencjał. Po co siedzicie na tym Forum?? Tylko by pluć i niszczyć komuś biznes. @ @ @ MLM to nie jest żaden biznes, tylko piramida finansowa. Zwykłe naciąganie ludzi. I co to znaczy "niszczyć komuś biznes"? Skoro nie ma żadnego biznesu, to jak można go niszczyć? Czy niszczeniem jest mówienie prawdy i wyrażanie własnej opinii? Rozumiem, że jak u mnie na dzielnicy ktoś handluje prochami, a ja go podpierniczę na policje, to też "zniszczę mu biznes". A ten biedaczek nie kupi sobie złotego zegarka na gwiazdkę :D Jesteś mlm-owym żebrakiem i się do tego przyznajesz, ale nie musisz, nie obchodzi nas to :) - - - @ @ @ Tak jak pisałem wcześniej. Z takimi jak Wy żaden biznes nie wyjdzie. A ja zapisuje się do CASADA BEAUTY. usmiech.gif A Wy dalej sobie narzekajcie! Pozdrawiam Wszystkich @ @ @ A zapisuj się nawiedzony sekciarzu, mnie to naprawdę nie obchodzi. Z "takimi" czyli z jakimi? Rozumiem, że z ludźmi podatnymi na manipulacje każdy biznes wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@@@ to wiedziałbyś że piramida finansowa nigdy nie będzie żadnym biznesem No widzisz! Znowu niestworzone głupoty piszesz! Od kiedy to piramida finansowa i MLM są pojęciami tożsamymi? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@@@ co ty mlm-owski trollu możesz wiedzieć o jakiejkolwiek etatowej pracy? Przecież ty w życiu nie pokalałeś się żadną uczciwą pracą. Potrafisz jedynie wyciągać łapy po kasę. A co ty, trollku debilowaty, możesz wiedzieć o moim życiu? I czym wg ciebie, nieuka przerośniętego, jest uczciwa praca? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×