Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

boję się ze coś się spieprzy

Polecane posty

Gość gość

Tyle razy się zawiodłem, tyle razy tesknilem i cierpialem. Wiele razy kochałem kogoś a ta osoba nawet o tym nie wiedziała że teraz boję się ze jak już kogoś pokocham, te jedyną z którą będę chciał spędzić resztę życia to coś się stanie. Ze ona mnie zdradzi albo umrze. Bardzo się tego boję. Wiem że już więcej zawodów nieprzetrzymam. Gdy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój, każdy czeka na te jedna jedyna miłość. Jeśli ktoś Twego uczucia nie uszanuje to Ty już nic na to poradzić nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
judyta nie dramatyzuj nie może ciagle lać w końcu troche słońca wyjdzie judyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istnieje prawo serii kurcze na sobie to przerobiłam ale nawet to prawo kiedys musi sie skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) fajnie dlaczego ? Tak nie myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nikogo nie kochaj i daj spokój ludziom. Po co takie głupoty pisać? W zyciu dzieją sie rózne rzeczy, ale kto nie ryzykuje ten nie ma. Czasem trzeba mocno sie w zyciu przejechać, żeby być potem szczęsliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym jak ty sie tak wszytskiego boisz i już o tym rozmyslasz, to jak cos się poważnego w zyciu przydarzy, to nic tylko uciekniesz od problemów. Ja bym cię nie chciała, bo po co mi ktoś niepewny siebie, który jeszcze nic nie ma a juz dramatyzuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety tak to wyczuwają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×