Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Juz się witałem z wiosną w realu a tutaj dziś przed poludniem tak sypnelo śniegiem,ze w ciagu 4 godzin naliczono w radiu Zet 144 stłuczek.Paraliż komunikacyjny totalny nastąpił w dodatku pojawiła się mgła,ze na wyciągniecie ręki nic nie bylo widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kościsty Nie słyszałem nigdy aby kobiety takie ciepłe wełniane majciochy ubierały.Są bardziej wytrzymałe psychicznie i na anomalie pogodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw vel Grzechotnik ubiera leginsy damskie i nie musi wcale ciepłych bokserek mieć.Nie znam tego wcale .gdyż kalesony poszły do lamusa.Od lat nie) było takich niskich temperatur ponizej 20*( nie mówiąć o 32*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet_krwi_i_kości Luty czy nie to przygotowania do wiosennej zabawy w ciepło...gorąco...parzy...:D:P Ciepłe majty znaczy się reformy to miniona epoka, teraz królują stringi nawet w siarczyste mrozy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelline--stringi do wstepnych gier seksualnych to rozumiem lecz na co dzień ten sznurek zakładać tego juz nie zrozumie:DNie uwiera zbytnio?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uwiera a jaka oszczędność materiału, środków piorących ciało oddycha i drażni zmysł wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duc****aktu przyszedłes to zniszczyłeś nam temat. Ludzie pouciekali Po prostu wpisujesz bzdurne wstawki z netu i wogóle. Idź na inne "wody"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje wywody zgniły pomidorze latają mi wiesz gdzie?koło du.py :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie tu jakiś normalny,spokojny temat, gdzie można pogadać bez wyzwisk i kłótni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczernij się i nie bądz takim odszczepieńcem jak pozostałe złosliwe pomidory.:D Bo dużo kazdy krytykować chce ale tak samo czyni jak ci niegodziwcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka zatroskana czystością tematu.:DNie musisz czytac tutaj ,na siłe cię nikt nie zmusza do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanowię się... na razie wygląda na to,że nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w/g mnie nie masz zbytnio pola do popisu,ponieważ zbiesiła się cafe przez pomidorowych popaprańców,którzy lepiej o wszystkim wiedzą.Te czasy co pomidory były inteligentne,zabawne juz nie wrócą.Teraz narybek jest wściekłych wilczków ,chcący narzucić swoje rządy ,gdziekolwiek się pojawią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyż prowda:D I tak zaraz lece do pogrania na godzinę w szkata a jak sie znudzi to w kimono.Jutro też jest dzień W dodatku pracowity dla mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten mrożny poranek i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśnie jaki jest mechanizm rozwalania tematu.Otóż najpierw przychodzi fortpoczta dzieeciaczków 10-15 letnich z słowami duchu nie zaśmiecaj tematu i tym podobne.Gdy nie ma żadnej polemiki z zgniłymi pomidorami:P:D przychodzi tura 20-30 latków.Ci już tak łatwo nie odstępują i robią zamieszanie takie,ze tylko oni brylują na temacie.Kazdy bywalec tego tematu nie ma zamiaru koty drzeć więc nikt się nie pojawia.Za to pomidory dokazują przez dłuższy czas zapełniając nawet 10-12 stron.Bez przerwy ducha obrazają ,zę na pomidorowo sam to robi a oni tylko skutecznie reagują.Nie zdarzyło sie nigdy o ile mnie pamięc nie zawodzi od roku,zeby temat nie przestał istnieć.Było takich tematów sporo na dziale ogólnym,erotycznym i mniej na uczuciowym.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O PRZYJAŻNI . Przyjaźnią to nazywam, Bo przed Tobą nic nie ukrywam. Podstawą jest szczerość wzajemna, Choć czasem trochę odmienna. Zawsze się rozumiemy, I nic od siebie nie oczekujemy. Może za wyjątkiem wzajemnego wspierania, A także ciągłego pomagania. Przez życie razem brniemy, I zaufanie coraz większe budujemy. Ze wszystkich problemów Ci się zwierzam, Cząstkę siebie Tobie powierzam. Za to, że jesteś Ci dziękuje, W zamian swe serce Ci ofiaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiks 2
Pozwolicie że ładnie się przywitam i dodam swoje swa słowka.Ale bez pokazywania czegokolwiek.Jest tu facet na pogaduchy?A może ktora seksi babka Bi tesz pogada ze mnom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka woda
Dzień dobry! Jest babka. Nie wiem czy seksi... ale sobie się podobam :) I też chętnie porozmawiam. W końcu po to tu przyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiks 2
Nie mam opryszczki ani żadnej suchosci.To mam szansę cy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×