Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Witam Miłego i pogodnego dnia. Zgodnie z przyrzeczeniem otwieram klubik.Za każdym razem będę podawał żarciki czasem bardzo pieprzne lecz mam nadzieje bobasiątków tutaj nie ma.:P:D . Wyjątkowy dyslektyk Przychodzi matka z dzieckiem do sklepu, dziecko szarpie matke za rekaw i mówi: - Mamo, mamo chce mi sie jesc****ic. Obok stoi facet i doradza : - Niech mu pani kupi arbuza to zje i sie napije Na to matka: - Zwal se pan konia nogami, to se pan p*****asz i potanczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je/ś/ć/i/p/i/ć/ i już cenzura zaistniała.Nawet sobie nie raz nie pomyśli jak takie bzdety cenzurują.Ostatnio tez ocenzurowali takie zdanie cytuję : cho/d/z/i/ w/ k/a peluszu.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjątkowy dyslektyk---hahahahaha taki nick nosiłem przez krotki okres czasu.Wyjatkowa osoba znajdujaca sie na cafe Setunia ,nie tylko nauczyła mnie w 2009 r dystansu do siebie lecz też zabrała sie w edukację oślej pały,poniewaz byłem zielony w necie.Pisałem jednym palcem i to jeszcze bardzo sie męczyłem aby znależć literki na klawiaturze.Ówczas miała 24 lat dziś jest mgr po socjologii.Od tamtego czasu nazwałem ją profesorką i dałem to do stopki w jednym z nicków.Było ich tak dużo ,że ośla pała jest już sklerotyciała i nie przypominam sobie :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvesna
Dzien dobry! Milego i pelnego wrazen ;) ale tylko tych pozytywnych :) Duchu-pokusiles sie kiedys o policzenie ile tych Twoich nickow bylo? :D Swietnie ,ze Ci sie udalo opanowac uzytkowanie kompa i to w "zaawansowanym" wieku, moi rodzice do komputera nawet nie chca sie zblizac... A od pisania jednym palcem to chyba kazdy z nas zaczynal :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiks2
Czesc wvesna to ja też cię pozdrowię ,też chyba jestes wporzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , widzę ze podszyw dalej posługuje sie moim nickiem i to skłoniło mnie do zabrania głosu na ten temat , uwazam iż to jest osoba z naszego topiku która niepoprawną i z błędami pisownią usiłuje ukryć swój prawdziwy styl wypowiedzi , nie bez powodu jest tyle razy blokowana i tyle razy zmienia nick ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
hejka wszystkim. Jakem stały acz nie za bardzo obecny bywalec tego topu życzę wam kochani miłego dzionka co by szczęście zazdrosćiło wam dnia dzisiejszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka woda
Dzień dobry :) Co prawda ja tu jestem po raz pierwszy ale życzenia dnia miłe, że nie sposób się nie zachwycić.Czy mogę uznać za zadedykowane również mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka woda jak chcesz tu pisac to musisz cos pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka woda
Mogę język? Ooo taki mam: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka woda jak chcesz tu pisac to musisz cos pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka woda
Przecież pokazałam. Nie podoba Ci się? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adiks--jesteś na dobrej drodze do konfabulacji.Nie ty jeden i nie Ty pierwszy.No cóż i święci garnki nie lepią lecz wpisujesz sie w gadanie bambusowe Triady z erotycznego.Juken,żmij84 i klasyk przegrywu doskonale robią z mózgu wode.Jak sie wpisujesz w ich dylematy tylko mogę Ci współczuć perfidnej głupoty.Tylko od Ciebie zależy czy dasz się sobą manipulować.W ub.r nie było mnie na cafe ponad 2 miesiace i jeden z nich podszył się pod ducha cafe z podwójną spacja.Na bieszczadzkim taki dym zrobiono pod tym podszywem moim ,ze zostałem nobilitowany na pedałła.:DZreszta już dalej nie sprawdzałem gdzie sobie igraszki pod moim nickiem robili.Uwazaja że doskonale sie bawili i są przekonani a szczególnie juken ,ze wyeliminują mnie z cafe na stałe.Taka ich g.owniane dziecinne podejście.Dziwię sie im bardzo mają od 30-35 lat a zachowują sie jak smarkacze.No cóż nie czas załować róż gdy płona lasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adiks--jak sie chcesz przekomarżać ze mna,wstrzymaj się do piątku abym miał mozliwość i nastrój spędzić w tak uroczystym dla mnie dniu.Skończe w piątek sześćdziesiąt pieć lat.Jestem całe zycie zakochany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
adiks no jak tak pomyslec to ja pisze strasznie duzo bledów i wogle ale jesli chodzi o bledy to mój dar :) tak mam i juz . Ale jesli to nie bylo do mnie to niewazne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze w 2009 r ujawniłem ile licze wiosenek.Jakbym wiedział ile spadnie obelżywosci na mnie,nigdy bym się nie skusił na to.Moze i dobrze poniewaz spływa po mnie teraz jak po kaczce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyz facet - Nie sądze aby Ciebie podejrzewał.Musi sie nauczyć jednego aby nie być naiwnym i łatwowiernym do osób spoza tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Morgan_
przygarniacie wszystkich?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka woda
Jak to do osób spoza tematu? W temacie chyba też nie powinniśmy być naiwni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvesna
Taka woda-ale ładny język pokazalas ;) Morgan-parowkowym skrytozercom mówimy zdecydowane "nie " :D Duchu- rzeczywiscie,lepiej było się z wiekiem nie ujawniac,ale kto tam wiedzial,co sie stanie. Z reszta,to żaden grzech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
zaiste śliczny jezyczek :) ale ale vesna ja też tu jestem :P tez mi milo cie zobaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka woda
Więc mogę zostać? :) Miło. Tylko muszę ogarnąć kto jest kim. Ale myśl, że dam radę. Duchu? macie tu ducha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvesna
Upsss-taaaakie przeoczenie ;) Wybacz. I do nastepnego...bo juz znikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten deszczowy ponury dzień i na przekór pogodzie uśmiech:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
słoneczko w jakiej ty strefie klimatycznej mieszkasz? cały dzień świeci słoneczko , pieknie jest, chodzę bez kurtki :D dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że ja w tej odpowiedniej strefie, pytanie tylko w jakiej Ty, ze Ci słonko po oczach daje:) Wypatruję wiosny z niecierpliwością, z wielką ochotą wskoczyłabym już w lekki płaszczyk i szpileczki, zima jest okropna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - jeszcze zima wróci - spokojnie - do wiosny jeszcze daleko ...niestety . Więc trzeba się uzbroić w cierpliwość i do tych szpileczek zakałdać grube majty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×