Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Malinowa jesteś przewodniczącą::D zdaje się w ocenie na ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato z tel też mozna zdjecie na maila wysłac nie chrzań mi tu. Dobra moge być przewodniczacą. Zadaje pytanie??? Czy jest tu jakis facet na pogaduchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieskromnie powiem, że tylko się pojawiłem od razu wianuszek fanek za mną :P hahahahahah teraz pewno mi się dostanie za bufonadę :) Malinowa skoro masz mocniejszą głowę ode mnie i tak powiedziałem - to może cię zabiorę do kina na jakiś romantyczny horror o zakochanych wampirach :) Zima001 🖐️ Madelline....casting? Może wysokość honorarium wpłynie na moją decyzję o kandydowaniu? czasy wolontariatu mam dawno za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kościsty i cała reszta najpierw zdjęcia potem będziemy resztę uzgadniać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A liczy sie mail po za tym czuje sie pokrzywdzony bo nie dostalem 5 punktow na start cos to jury stronnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Lato 5 punktów za to, że masz...no powiedzmy trudniej bo z telefonu;) ale zdjęcie musi być bo inaczej na minus wskakujesz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kościsty króluje do 21 03 jakbyś nie wiedział więc nie podskakuj bo w pogodzi pozmieniam i w kościach będzie łamało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kościsty honorarium? za co? czsy sponsoringu sa tylko dla 20 latków Mój Drogi... Na film o wampirach nie pójdę... tetnice mogę Ci przegryźć "chałupniczo":) Wszytkie sie zleciały bo przyszedłeś Kosciaczku? Ta skromność to nabyta czy wrodzona..? Nooo chłopaki nie wstydźcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok zima ale ja sie boje nie wiadomo do czego by zostalo to zdjecie wykorzystane za duzo tu wariatow moge wyslac na mail jakiejs czlonkini jury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa666 - skromność nabyta przy tobie o dwóch winach wspólnie obalonych:) Sponsoring mnie nie interesuje malinko :) ale za ciężką pracę na forum coś się należy... Coś mnie szyja zaczęła boleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato śmiało wysyłaj potem malinowa mi prześle wszystkie wybrane do czołowej 3:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kościsty ostrzegałam , że w kościach będzie łamało jak będziesz tak brzydko pisał:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła kobietaaa
zastanawiam się co Wam ma dać taka wymiana fotek..skoro topik dotyczy rozmowy??widzę że adiks mocno naciska..czyżby brakowało Ci widoku kobiecego ciałka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×