Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mila7575

Płaski brzuch i wąska talia pomóżcie

Polecane posty

Gość Mila7575

Witam, tak jak w temacie pragne wrócić do wąskiej talii i płaskiego brzucha, jednak za bardzo nie wiem co cwiczyc :/ płaski brzuch - ćwicze brzuszki i nawet jakies tam drobne efekty po 2 tygodniach juz widze :) jednak slyszałam że brzuszki poszerzają talie :( czy faktycznie tak jest? boje sie że robie sobie krzywde tymi brzuszkami :/ Moglibyście cos mi doradzic, znacie jakies dobre ćwiczenia na te partie ciała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuszki nie pomagaja rozne cwiczenia i owszem oraz mala ilosc jedzenia przeciez to jasne ze jak przestaniesz duzo jesc to schudnie cale cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam cwiczenia z tiffany rothe na te partie, sa niezle i fajnie sie cwiczy z ta babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila7575
tak, jem mniej, zreszta nigdy tez duzo nie jadłam - przytyłam od alkoholu :( a co do Tiffany to robie z nia własnie cwiczenia na boczki, jednak efektów nie widze :( czyli jednak brzuszki nie są dobrą opcją? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołączam się do pytania. Również szukam zestawu na brzuch, chcę go wyszczuplić, trochę wyrzeźbić nie tracąc przy tym talii. Nie ma nic paskudniejszego od takiego prostego brzucha. Chodzi mi o ćwiczenia bardziej na rzeźbę, za tłuszcz już się wzięłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) na płaski brzuch dobra jest dieta MŻ i Mel B na brzuch+30 brzuszków ,najpierw co drugi dzień a potem codziennie bez niedzieli,aż osiągniesz wymarzony efekt ;) później żeby nie stracić tego co uzyskasz ćwicz to samo 1-2 w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuszki niszczą kręgosłup; a jak nie chcesz mieć boczków to przestań nosić biodrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co maja biodrowki do boczkow? to jest tlumacznie mojej szwagierki ,tez uwaza ze ma boczki od biodrowek . Wystarczy sie wziasc za siebie nie jesc slodyczy ,pic duzo wody i cwiczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajkaa
Ja proponuje ćwiczenia na brzuch i koniecznie fajną dietkę do tego. Zobacz sobie dietę zielus; http://dieta-zielus.pl/ może akurat Ci przypasuje bo opinie ma naprawdę całkiem niezłe. Jestem ciekawa jak działa bo sama jeszcze jej nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×