Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nasturcja z nastancji

wczoraj straciłam dziewictwo

Polecane posty

Gość nasturcja z nastancji

mam 27 lat, od razu napiszę, ze dosc wysoka i atrakcyjna i dopiero wczoraj... stracilam dziewictwo:) po prostu takie życie jest:) ile mozna czekac na ksiecia z bajki????? nie powiem żeby moje zycie sie teraz strasznie zmienilo jezeli chodzi o wrazenia to bylo tak jak przewidywałam. nic mniej nic wiecej chociaż bez szału. Orgazmu nie było. zrobiłam to z facetem poznanym niedawno, widzielismy sie doslownie kilka razy, on ma dziewczynę , żadne z nas nic nikomu nie obiecywało chodzilo o przygode:) nie zaluje, troche wypiłam żeby mi było łatwiej,,i było:) nie czułam bólu (moze był, ale alko sprawia ze sie tego nie czuje tak mocno, poza tym wczesniej rozciagalam sie palcami;) chcialabym jednak was o cos spytac czy to normalne, ze kochalismy sie i oralnie i analnie + 2 pozycje;)? nie mam zadnego doswiadczenia a jednak jakos sie temu poddałam czy wy też tak szalałyscie za 1 szym razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo znudzonego gimbusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja z nastancji
nie, przysięgam. to nie jest prowokacja, 100% prawdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci niestety nie odp na twoje pytanie, ale ja bym nie była w stanie iść do łóżka z kimś kto nie wiąże ze mną przyszłości, też mam 27 lat...i chyba sobie jeszcze poczekam na ten "pierwszy raz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj 2 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze...od razu za pierwszym razem mu dupsko nastawiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja z nastancji
"dziewica jeszcze"- ja tez tak myślałam, ale zobaczysz w koncu zrozumiesz ze nie ma sensu próbowałam, szukałam, czekałam 27 lat i wiesz co? nie zaluje! to całe dorabianie ideologii do dziewictwa jest PRZEREKLAMOWANE na maxa. ot cięzar i balast dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starożytni Słowianie powiadali: "Lepiej późno, niż wcale."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zdzirą,poszłaś do łóżka z facetem który ma dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasturcja->ja też szukałam, czekałam i nadal czekam na faceta z którym to zrobię, ale tych co poznaje nie są warci by iść z nimi do łóżka, miałam kilku chłopaków, w tym jeden dłuższy bo 8 miesięczny związek , ale miałam opory i nie zrobiłam tego...może gdybym zdecydowała się na seks z nim to inaczej by wyglądało moje życie a tak on znalazł sobie młodszą a ja zostałam sama i zdaje sobie sprawę że czas działa na moją niekorzysć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja z nastancji
życie jest za krótkie, teraz żałuje że wcześniej nie zrobiłam tego z nikim nie można być niewolnikiem własnych urojonych ograniczeń !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalala
Nasturcja jesli kochalas sie tylko oralnie i analnie to znaczy ze nadal jestes dziwica :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes zdzira i tyle ja pierdole ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tak uwazam. Zdzira i tyle. Zal dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka zdzira??? ona dopiero dziewictwo stracila palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja z nastancji
właśnie:)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to ze dopiero stracila dziewictwo palancie. chodzi o to ze chwali sie tym na forum i do tego stracila dziewictwo z jakims gosciem ktorego widziala kilka razy w dodatku ktory ma dziewczyne. I to w wieku 27 lat. Glupia zdzira i tyle. Swiat schodzi na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ma dziewczyna czekac w nieskonczonosc na ksiecia z bajki i zestarzec sie jako dziewica??? chwali sie bo jest ciagle tym podniecona i w emocjach, a tu jest anonimowa, a nie bedzie opowiadac o tym wszystkim wkolo. Chciala przezyc przygode i zrobila to bo miala na to ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja z nastancji
a co mnie obchodzi ze ma dziewczyne? to sa jego wyrzuty sumienia, nie moje i tak ja dalej bedzie zdradzal.Poza tym byl szczery, rownie dobrze mogl mi tego nie mowic, na to samo by wyszlo! poza tym załozyłam ten watek nie po to zeby sie chwalic, bo nie ma czym!! zadałam pytanie kobietom o ich pierwszy raz i nadal czekam na odpowiedzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym już dotrwała do 27 roku życia, to dociągnęłabym bym to do ślubu! Dużej różnicy nie ma, ale ideologię mogłabyś sobie dorobić do późnej inicjacji. Teraz mam wrażenie, że straciłaś przynajmniej 7 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym zrobila to tylko dlatego zeby nie zostac stara dziewica, i tak mysle ze 27 lat to bardzo pozno. A co do pytania autorki, to ja tak nie szalalam, tylko normalny sex, ale bylam spieta wiec bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniatirka podwórka
Ja tak nie szalałam, było raczej powoli i klasycznie i raczej z cyklu wsadzania pręta w ranę. Jak to powiedział mój ówczesny: "Później zaczniemy prawdziwy seks", ale do później nie doszło, bo doszły inne czynniki, sprawiające że się z nim pożegnałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na każdego przyjdzie czas. Z tym nie należy się spieszyć. Chociaż moja mama urodziła mnie mając dwadzieścia dwa lata, to w dzisiejszych czasach szok. Nie wpadła. Chciała mieć dziecko, no może nie takie, jakie wyrosło, ale... Ty tracisz dziewictwo, to śmieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno nic nie poradzisz to już historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja z nastancji
"Jakbym już dotrwała do 27 roku życia, to dociągnęłabym bym to do ślubu! Dużej różnicy nie ma, ale ideologię mogłabyś sobie dorobić do późnej inicjacji. Teraz mam wrażenie, że straciłaś przynajmniej 7 lat ..." hahaha do ślubu dotrwać? po co , w jakim celu, z kim?? chyba Cie pogielo! ile masz lat, 100 czy 15? co za zacofany narod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co spadłaś ze schodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz sobie nasturcja co chcesz. Zdzira jestes i tyle. Kolejna pusta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak anal podobal sie? jak wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz i juz anal ? łatwe te dziewczyny teraz sa. SZOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×