Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zauroczony Naturą

Uwielbiam niedepilowane dziewczyny Czy takie jeszcze istnieją

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem owłosiony na klacie i wiem,że kobiety to lubią,nie wszystkie,ale lubią.Na małym też nie golę bo bym się czuł głupio.Mój sprzęcik jest duży więc nic nie zasłaniają włoski.Zmierzam do tego,że jeżeli jakiejś ze stron takie włoski pasują i dodają :) to dlaczego ma się je usuwać.Ja tego nie zrobię dla dobra ... Też nie chcę by moja kobieta usuwała choć jeden włos tam gdzie jej rosną :) Ciepłe dni ma wolną rękę,ale szanuje to co ja w niej uwielbiam.Wiecie jak moja palica reaguje :) lepiej nie mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem singielka i długo już się nie depilowałam. Ale jako kobieta też mam potrzeby . Z takim jednym próbowałam się umówić na tak zwane sex spotkanie i dał mi jasno do zrozumienia że pieszczot ręką i ustami nie będzie dopóki są włosy. On sam ma je wszędzie. Szczerze to jakoś dziwnie bym się poczuła je ruszając. Trzeba wybrać albo włosy albo chcica. Dobrze się z nimi czuję . U mężczyzn też mi się bardzo podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem,ale ja bym Cię chyba pożar :) Do tego jesteś też spragniona i masz włosy na c*pce oj nie pisz więcej,bo zacznę się nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczony Naturą
Hmm...a może napiszesz do mnie? zauroczony.natura@o2.pl Ja sam uwielbiam jak podczas minetki sa tam włoski...To tam kobiety pachną najbardziej intensywnie. Włoski = feromony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauroczony skąd i kiedy Ci się zaczęło podobać kobiece owłosienie ? Lubisz na nogach,pod pachami ? Ja mam wszędzie,ale jasne i na nogach niewiele widoczne.Teraz nie golę,ale jak nie ubieram rajstop zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczony Naturą
Od zawsze lubiłem.. A moda na golenie zupełnie do mnie nie trafia- dziewczyny wyglądają jak oskubane.. A ile masz lat? I nigdy nie goliłaś? Tak, podobają mi się również w innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mam ich więcej,ale lato :) to inna sprawa.Podgalam latem w pachwinach,nogi i pod pachami.Teraz nic i mam luzik.Nie sprawia mi to przyjemności.Też wiem,że męską część taki widok rusza :) Lat ? mam trochę.Kiedyś się nie depilowałam,ale naszła fala gładkiej skóry i nie chciałam być wytykana palcami,choć mi to całkowicie jest obojętne.U lekarza itd. wcale nie przejmuje się tym. Masz kogoś co dla Ciebie by takie futerko zostawiał.Ile Ty masz lat kolego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczony Naturą
32 wiosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jesteś młodszy o dwadzieścia parę :) Polizał byś sobie taką szparkę co :) czuję jak się podniecasz :) Mam piękne długie,kręcone, brązowe włosy.Mocny gęsty zarost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczony Naturą
A w miejscach intymnych...też są jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 7
Zauroczony naturą - jezeli pytanie jest niedyskretne to nie odpowiadaj. duzo juz takich dziewczat/kobiet widziales czy to tylko w sferze marzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczony Naturą
Trochę widziałem...i dlatego tak mnie to kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze sie znajda jakies zarosniete malpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 7
gość 14.31 -- warknij sobie o******cą i odwal się od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałem bardzo dużo bo z takimi tylko trzymam.Moja koleżanka się przestała depilować dla mnie bo wiedziała,że to lubię.Mała piękne wspaniałe czarne włoski.Byłem pod wrażeniem i nigdy jej nie zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 7
powoli sprawa owlosienia lonowego stanie się problemem spolecznym i tylko czekac jak zostanie to opodatkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczony Naturą
Dlatego właśnie podałem maila, żeby przejść na rozmowę prywatną w razie pojawiania się tutaj takich ludzi, jak ten ostatni "krytyk" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczony Naturą
dzięki koleżanko - właśnie sobie zwaliłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczony Naturą
To ostatnie to podszyw... Coraz więcej będzie się tutaj pojawiało takich wpisów- gimnazja lekcje skończyły o tej porze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się bardzo.Wiem jak takie nawet słowa pomagają.Mam takiego faceta,też jak Ty szaleje za nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczony Naturą
I co mi jeszcze o tych włoskach napiszesz ? Czeszesz je jakoś szczególnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczony Naturą
kiedyś oplotłem swojego wacka warkoczykiwm z lalki :) i tak szybko waliłem , że jej połowę przy tym powyrywałem ;) ale super było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczony Naturą
Oj tak- gimnazjum już po lekcjach ;-) Dwa ostatnie podszywy, ale to widać zresztą na pierwszy rzut oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
No mnie taka zarośnięta muszelka nie pociąga wręcz odwrotnie odpycha. Włosy to kobieta powinna mieć długie na głowie a nie między nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c**a ogolona to jak kurczak w supermarkecie, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieeeeeeek
teraz najbardziej "trendy" jest nie golic,moze do Polski to jeszcze nie doszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 7
gość 7.17 - oczywiscie masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim Paniom z naturalnie zarośniętą życzę udanego dnia ! Koneser kobiecego zarostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 7
dziekuje - mam nadzieję ze reszta dziewczat tez- wzajemnie milych wrazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj wszystkie co nie goliły zostały zamknięte w areszcie śledczym na kurkowej w Gdańsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×