Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Indesit pierze 3 godziny

Polecane posty

Gość gość

Moja pralka pierze na kazdym programie prawie 3 godz.Czy ktos mi wyjasni w czym tkwi problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze grzalka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie cofia ci sie minuty czasami? np pozostało 40min a za chwile wyskakuje ze 55?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam wyswietlacza ,wiec nie wiem czy mi sie cofa.Teraz np. na 8 programie tylko pobiera wode,ktora odrazu wypuszcza do kanalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to jest problem tej pralki:(też ją mam i na to nie zwróciłam uwagi , ona ma długie programy. Niektóre mają opcję włączania eco , co powoduje zmniejszenie czasu prania nieraz o połowę , ale wsad też trzeba zrobić mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno poprzez długie prania jest bardziej oszczędna , zużywa mniej prądu tez mam taką pralkę ale Zanussi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam Indesit poprzednio i chyba aż tyle czasu to na gotowaniu z praniem wstępnym. Służyła mi ta pralka 10 lat i bez żalu się z nią pożegnałam. Nie dopierała, na dżinsach robiła zacieki z brudu. A energię żarła jak smok, chociaż miała jakimś tak znaczek A+, ale to chyba tylko za wagę, która była zresztą zbędna, bo i tak zawsze pełny wsad miałam, skoro musiałam niektóre rzeczy kilka razy prać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×