Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sadzicie o kims takim

Polecane posty

Gość gość

Cale dnie przesiaduje w domu, sporadycznie wychodzi do ludzi, na zakupy itd. Nie ma pracy, przyjaciol, pieniedzy... I tak od dluzszego czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest samotnikiem introwertykiem, pelno takich wsrod nas, ja gdyby nie praca tez bym sie zaszyla w domu z pelna satysfakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma prawo zyc jak lubi - co mamy sadzic? mam napisac ze robie tak samo albo zupelnie inaczej? nie widze, zeby taka osoba jakos strasznie zagrazala spoelczesntwiu wiec dla mnie rybka - jak lubi przebywac w samotnosci to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma pieniedzy to wczesniej czy pozniej bedzie musial z domu wyjsc ;) i za prace sie zabrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sadze, ze jest leniem smierdzacym co woli sie kisic w chacie niz wyjsc pracy szukac. poza tym mysle, ze popada w depresje bo przy takim stylu zycia to czego wiecej mozna sie spodziewac? no i mysle, ze siedzi calymi dniami na necie lub gra w gry komputerowe. dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty od dna ... w domu siedzac to tylko komp i gry ? po sobie pewnie sadzisz a moze czyta ? a moze pisze ksiazki ? albo robi swetry na drutach ? nieee, dla waszej generacji to tylko komp zostaje, nic poza tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, to ja, od dna. :D wiesz, czytam ksiazki tez po pracy a czesto w lozku przed snem wiec nie mysl, ze ja tylko sie interesuje komputerem. po prostu pytasz o opinie, pytanie brzmialo 'co sadzisz...' wiec odpowiadalam tylko. wlasnie to co mysle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze ma depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile ma lat? pewnie ma depresję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresja i takiej osobie trzeba pomoc, a nie wysmiewac od nieudacznikow czy leni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sadze ze moze miec problemy tacy ludzie to czesto dobrzy ludzie tylko cierpia wewnetrznie odsowaja sie od ludzi bo nie chca byc dla nich ciezarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ferdynand Kiepski :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze ogranicznoe umyslowo spoleczenstwo nie wie co to depreseja jak ktomus pomoc. najlepsi jestescie w wysmiewaniu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×