Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet ze mną pogrywa

Polecane posty

Gość gość

Jestem z chłopakiem 1,5 roku. Oboje mamy 25 lat. Ostatnio tak mnie denerwuje! Ciągle wzbudza we mnie zazdrość, wiem, że nie powinno mnie to ruszać, ale rusza i to bardzo. On ma chyba same koleżanki, ciągle do niego jakaś pisze, ciągle ma nowe na fb, pisze im słodkie komentarzyki, jest dla nich milutki itp. Na fb ciągle pojawiają się jakieś jego zdjęcia z kimś, a jemu to pasuje bo wie, że się bardzo denerwuje przez to. Odechciewa mi się z nim być jak widzę jak się śmieje i robi ze mnie idiotkę przy pomocy swoich koleżaneczek. Co począć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest jakiś sposób, żeby przestał czy lepiej kopnąć takiego w .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tutaj ktoś odpowiada ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciak z niego, niedojrzaly do zwiazku, ja bym mu podziekowala jakby sie tak zachowywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej kopnąć takiego w ....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież chcąc nie chcąc nie robi nic złego, to Ty tracisz racjonalne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co mam przymykać oko jak jakaś lala obejmuje się z nim, a potem foto ląduje w necie, znajomi to widzą, a ja czuję się jak idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może faktycznie masz prawo być zazdrosna, no ale nie możesz powiedzieć mu tego w prost, że po prostu nie chcesz aby obściskiwał się z innymi dziewczynami? moja dziewczyna zwraca mi uwagę nawet jeśli tylko jestem zbyt miły w stosunku do jej koleżanki ;D obściskiwać się nie obściskuje akurat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu, ze wzajemne zaufanie to podstawa związku. A on je niszczy. Jeśli się nie zmieni, koniec znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu, że Cie to denerwuje i nie życzysz sobie tego. Moim zdaniem, nie ma sensu grozić, że go zostawisz itd jeśli go kochasz. Ja bym dała nauczkę robiąc to samo, niech poczuje co Ty czujesz i myśle, że wtedy sie dogadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie ! Rob to samo co on i niech zobaczy jak bedzie mu przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość No może faktycznie masz prawo być zazdrosna, no ale nie możesz powiedzieć mu tego w prost, że po prostu nie chcesz aby obściskiwał się z innymi dziewczynami? moja dziewczyna zwraca mi uwagę nawet jeśli tylko jestem zbyt miły w stosunku do jej koleżanki ;D obściskiwać się nie obściskuje akurat oczko.gif A dlaczego jestes za mily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij robić tak jak on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym mu kopniaka w d**e bo to jak to tak mozna no bylo juz na ten temat gadanie na necie ktos sie wypowiedzial tu i tam ale nie wiem co myslec 🌼 www.youtube.com/watch?v=FIhyhwzQ0-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był taki psycholog w 'Małej czarnej', mówiący, że jeśli dana osoba kocha, to nie rani. Jeśli partnerce nie odpowiadają jego kontakty z koleżankami, to dla dobra związku nie powinien ich nawiązywać. Jeśli ona jest fair i on nie musi się odgrywać, to po co to robi? (lub dlaczego?) Jest coś nie halo, trzeba to ukrócić, uświadomić, że to boli, lub zakończyć chorą relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, jak sie kogos kocha, to sie go szanuje. To co on robi, to zupelny brak szacunku. szacunku dla ciebie i dla niego samego. Poniewaz facet, ktory nie szanuje swojej kobiety, powinien ja zostawic, a nie zachowywac sie jak gnoj. To facet bez honoru. Typowy szmaciarz. Jesli masz troche godnosci, to odejdziesz od takiego gowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracałam mu uwagę wiele wiele razy. Nie chodzi o jakieś perfidne obściskiwanie, ale jednak robią sobie fotki razem, a ja się pytam, gdzie ja w tym wszystkim jestem. A jemu to wszystko super pasuje. Nigdy nie mówi nie, no bo to koleżanki przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłabym tak robić, ale jakoś nie mam tego w naturze, jak inni są mi obojętni to po co mam mieszać. Ale faktycznie przydałby mu się zimny prysznic bo się za bardzo rozpędził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem czy tak jest czy niejets no tak bylo juz na ten temat gadanie na necie ktos sie wypowiedzial tu i tam ale nie wiem co myslec 🌼 www.youtube.com/watch?v=FIhyhwzQ0-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×